Philips HTL3320/10 černý

Zobrazit

  • Doprava zdarma
  • Sleva 23 %

Počet HDMI portů: 1, Počet kanálů: 3.1, Výkon reproduktoru: 300 W,


Cena 5 990 Kč

Sleva 23 % z ceny doporučené výrobcem: 7 799 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 59,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Elegantní 3.1kanálový soundbar s bezdrátovým subwooferem Philips HTL3320/10 v černém provedení se díky svému designu s nízkým profilem a skvělým vlastnostem stane oblíbeným doplňkem ve vašem obývacím pokoji. Tento soundbar vás obklopí realistickým prostorovým zvukem s celkovým výkonem 300 W a vy si vychutnáte intenzivní dramatickou atmosféru při sledování napínavých filmů. Disponuje technologií Dolby Digital Surround, která se postará o jedinečné pohlcující filmové zážitky. S určitostí potěší přítomnost USB portu (pro připojení flash disku), Bluetooth konektivity (streamování hudby), audio-in (pro připojení externího zařízení) či digitální optický vstup. Specifikem je HDMI-out (ARC), který umožní ovládat panel ovladačem od televizoru.

3 kanály: středopásmové budiče a výškové reproduktory

Tento 300W reproduktorový panel vám umožni vytěžit více z vašeho oblíbeného obsahu, od filmů po sport. Tři kanály osvobozují zvuk vašich oblíbených pořadů. Výkonný štíhlý bezdrátový subwoofer výrazně zesiluje basy. Výbuchy budou dunět a hudba bude znít hluboce a bohatě.

Centrální reproduktor pro přehrávání čistých dialogů

Centrální reproduktor tohoto panelu zajistí, že dialogy budou znít zřetelně, čistě a nádherně vyváženě. Uslyšíte každé slovo, ať už budete sedět v rohu, nebo přímo ve středu místnosti.

Dostaňte se do centra akce s Dolby Audio

Ponořte se do svých oblíbených pořadů a filmů. Tento reproduktorový panel s bezdrátovým subwooferem podporuje zvukový formát Dolby Digital Surround a poskytuje tak pohlcující zážitek bez hranic.

Bluetooth a USB

Když drama na obrazovce skončí, přepněte reproduktorový panel na Bluetooth a vytvořte seznam přehrávaných souborů. Nebo přehrávejte skladby přímo z USB. Ať si zvolíte cokoli na přehrávání, vychutnáte si stejně bohatý zvuk.

Osobitý geometrický design

Geometrický design a nízký profil vytvoří výrazný interiérový prvek ve vaší domácnosti. Pokud jde o umístění, přibalené nástěnné držáky ponechávají vaše možnosti otevřené. Díky štíhlému designu subwooferu ho umístěte na jakékoliv místo.

Port HDMI-out (ARC)

Připojte se přes port HDMI, audio-in, USB a další. Port HDMI-out (ARC) vám umožní ovládat reproduktorový panel dálkovým ovladačem od televizoru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet HDMI portů 1
Počet kanálů 3.1
Výkon reproduktoru 300 W

Hodnocení

4,0 / 5

2 recenze Philips HTL3320/10 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Roman

9. 8. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • velmi dobrý zvuk i cena
  • bohužel po pár měsící odešla elektronika (zřejmě napájecí obvod), vyřešeno v záruce vrácením peněz bez sebemenších problémů

Tomáš

10. 1. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • na čelním panelu svítí výrazná světlá dioda, když je soundbar vypnutý
  • Pouze 3 verze EQ, 2 mají hodně basů a 1 žádné