Philips HR2656/90 ProMix Viva Collection


Příkon: 800 W Více info


Cena 2 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 26 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Tyčový mixér Philips HR2656/90 ProMix Viva Collection disponuje výkonným a trvanlivým 800W motorem, který přináší dokonalý výkon potřebný k přípravě vašich oblíbených zdravých jídel za pár minut. Technologie ProMix využívá trojúhelníkový tvar pro optimální tok jídla a maximální výkon pro trvale nejlepší výsledky. Neobávejte se nepořádku při vaření. Speciální ochrana proti rozstřiku zastaví velké i malé vyšplíchnutí. Díky vlnitému tvaru tohoto nástavce na spodní části tyče mixéru bude nepořádek minimální.

 

Philips HR2656/90 ProMix Viva Collection

  • Ponorný výkon 800 W
  • Technologie SpeedTouch s asistentem rychlosti
  • Pohár vhodný na cesty, špiralizér
  • Snadné čištění

Výkonný 800W motor pro dosažení skvělých výsledků

Tyčový mixér disponuje výkonným a trvanlivým 800W motorem, který přináší dokonalý výkon potřebný k přípravě vašich oblíbených zdravých jídel za pár minut.

Technologie ProMix pro rychlé a konzistentnější mixování

Společnost Philips se spojila se Stuttgartskou univerzitou a společně vyvinuli technologii ProMix pro rychlejší a konzistentnější šlehání. Tato jedinečná pokročilá technologie využívá trojúhelníkový tvar pro optimální tok jídla a maximální výkon pro trvale nejlepší výsledky.

Technologie SpeedTouch pro bezproblémové ovládání výkonu

Chcete při mixování vyšší výkon? Stačí stisknout tlačítko Turbo. Intuitivně měnící se rychlosti této funkce umožňují jednoduše zvýšit výkon bez změny nastavení. Začněte na pomalé rychlosti a postupně stiskněte tlačítko silnější, abyste dosáhli rychlost potřebnou pro každý recept nebo přísadu.

Ochrana proti rozstřiku zabraňuje cákání při mixování

Neobávejte se nepořádku při vaření. Naše speciální ochrana proti rozstřiku zastaví velké i malé vyšplíchnutí. Díky vlnitému tvaru tohoto nástavce na spodní části tyče mixéru bude nepořádek minimální, abyste později nemuseli tak moc uklízet.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 800 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips HR2656/90 ProMix Viva Collection

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno