Philips HR1888/70 Viva Collection


Objem: 1 L, Příkon: 150 W, Průměr válce: 70 mm Více info


Cena 5 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 53 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

S technologií QuickClean a s mikrosítkem, které se snadno čistí, bude lis na ovoce Philips HR1888/70 Viva Collection skvělým pomocníkem v každé domácnosti. Díky integrovanému uzávěru pro zamezení kapání zůstane kuchyňská linka čistá. Lis můžete jednoduše rozebrat a bleskově vyčistit. Všechny odnímatelné díly lze bezpečně mýt v myčce nádobí, díky čemuž odšťavovač po každodenní přípravě šťávy ještě jednodušeji vyčistíte. Stáhněte si naši bezplatnou aplikaci Zdravé šťávy od společnosti Philips.

Philips HR1888/70 Viva Collection

  • Trubice XL, 70 mm
  • Funkce Quick Clean, vyčištění do 90 sekund
  • Lehké sestavení
  • Receptář

S uzávěrem pro zamezení kapání zůstane vaše linka čistá

Díky integrovanému uzávěru pro zamezení kapání zůstane kuchyňská linka vždy čistá. S technologií QuickClean a s mikrosítkem, které se snadno čistí, bude lis na ovoce skvělým pomocníkem v každé domácnosti. Všechny díly můžete snadno vyjmout a opláchnout.

Odnímatelné části lze mýt v myčce nádobí

Díky našemu jedinečnému designu můžete svůj nový nízkootáčkový odšťavňovač rychle složit a začít používat. Kromě toho jej můžete snadno rozebrat a bleskově vyčistit. Všechny odnímatelné díly lze bezpečně mýt v myčce nádobí, díky čemuž odšťavovač po každodenní přípravě šťávy ještě jednodušeji vyčistíte.

Zdravá aplikace plná inspirativních receptů na chutné šťávy

Stáhněte si naši bezplatnou aplikaci Zdravé šťávy od společnosti Philips. Je plná inspirací a receptů na chutné džusy. Najdete v ní vše od detoxikačních nápojů až po energetické nápoje, či dokonce šťávy, které vám zajistí klidnější spánek. Nechybí ani podrobné výživové informace.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 1 L
Příkon 150 W
Průměr válce 70 mm

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips HR1888/70 Viva Collection

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno