Philips HP 6420/00 vystavený kus s plnou zárukou

4 Všechna hodnocení (1)


Cena v prodejně:

498 Kč

Rezervace je zdarma

Doporučená cena výrobcem: 699 Kč
Ušetříte: 29 %

Nelze zakoupit v e-shopu

Cena v e-shopu:

498 Kč

Doprava již od 59 Kč

Doporučená cena výrobcem: 699 Kč
Ušetříte: 29 %

V e-shopu vystavený kus Kdy bude produkt v prodejně?

Nákupem získáte 4,98 bodů na Věrnostní kartu Electro World

Jemný dámský epilátor PHILIPS HP6420 / 00 dosahuje perfektní výsledky při odstraňování i těch nejjemnějších chloupků . Epilační disky odstraňují již 0,5 mm chloupky bez bolestivého tahání pokožky . Vybrat si můžete z 2 rychlostí pro epilaci nebo možnost maximálního výkonu . Omyvatelná epilační hlava se jednoduše vybírá a čistí . Součástí balení je malá kartáček na odstraňování zachycených chloupků z epilačních disků . Díky ergonomicky tvarované rukojeti je manipulace s epilátorem velmi pohodlná . Dopřejte si dokonale hladovou pokožku bez chloupků až na 4 týdny s epilátorem PHILIPS HP6420 / 00 .

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Odstraňování chloupků bez tahání pokožky

Odrazuje Vás holení pomocí epilátoru kvůli bolestivému tahání pokožky? Vyberte si takový, který odstraní Vaše chloupky bezbolestně. Dámský epilátor PHILIPS HP6420 / 00 má kvalitní epilační disky, které odstraní i ty nejjemnější chloupky bez tahání pokožky. Tak bude holení bezbolestné a dlouhotrvající. Díky epilátoru PHILIPS HP6420 / 00 budou Vaše nohy dokonale hladové po dlouhou dobu a bez bolestivého zážitku.

Odstraní již 0.5 mm chloupky

Většina epilátorů potřebuje k odstranění chloupků určitou jejich délku, aby je mohla zachytit a vytrhnout. Jemný dámský epilátor PHILIPS HP6420 / 00 má kvalitní epilační disky, která zachytí chloupky již od 0,5 mm dlouhé. Díky tomu budete mít pokožku vždy dokonale hladkou a přitažlivou. Vyzkoušejte tento skvělý epilátor, který Vám zajistí hladkou pokožku na dlouhou dobu bez bolestivého tahání pokožky.

omyvatelná epilační hlava

Pro ještě důkladnější hygienu je epilační hlava dámského epilátoru PHILIPS HP6420 / 00 snadno vyjímatelná. Díky tomu je její čištění jednodušší a rychleji. Epilační hlavu jednoduše oddělíte od těla epilátoru a umyjete pod tekoucí vodou. Při suchém čištění použijte přibalenou kartáček na odstranění zachycených chloupků v epilačních discích. Čištění epilátoru Vám nezabere Vám mnoho času, je velmi jednoduché a rychlé ..

Ergonomicky tvarovaná rukojeť

Používání epilátoru PHILIPS HP6420 / 00 si velmi rychle oblíbíte. Je totiž pohodlné a jednoduché. Díky ergonomicky tvarované rukojeti se s ním snadno manipuluje. Zaoblený tvar dokonale padne do Vaší ruky. Odstraňování chloupků tak bude ještě rychleji a pohodlnější. vyzkoušejte tento skvělý epilátor a už nebudete chtít jiný.

3D prohlídka

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Počet rychlostí: 2
Suché a mokré holení: Ne
Počet hlav holícího strojku: 1
Holící strojek: Ne

Další vlastnosti

Značka: Philips
Počet rychlostí: 2
Počet hlav holícího strojku: 1
Umývatelný: Ano
Odnímatelná holící hlava: Ano
Počet holících břitů: 20

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá

Baterie

Napětí baterie: 230 V

Funkce

Suché a mokré holení: Ne
Holící strojek: Ne

Obsah balení

Čistící kartáč: Ano

Ostatní

Kód produktu: HP642000

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Průměrné hodnocení

80% Velmi dobrý

  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

    Bohuslav16.9.2017 4

Nahoru

Akce

Nahoru