Philips HP 6420/00

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Odstraňování chloupků bez tahání pokožky

Odrazuje Vás holení pomocí epilátoru kvůli bolestivému tahání pokožky? Vyberte si takový, který odstraní Vaše chloupky bezbolestně. Dámský epilátor PHILIPS HP6420 / 00 má kvalitní epilační disky, které odstraní i ty nejjemnější chloupky bez tahání pokožky. Tak bude holení bezbolestné a dlouhotrvající. Díky epilátoru PHILIPS HP6420 / 00 budou Vaše nohy dokonale hladové po dlouhou dobu a bez bolestivého zážitku.

Odstraní již 0.5 mm chloupky

Většina epilátorů potřebuje k odstranění chloupků určitou jejich délku, aby je mohla zachytit a vytrhnout. Jemný dámský epilátor PHILIPS HP6420 / 00 má kvalitní epilační disky, která zachytí chloupky již od 0,5 mm dlouhé. Díky tomu budete mít pokožku vždy dokonale hladkou a přitažlivou. Vyzkoušejte tento skvělý epilátor, který Vám zajistí hladkou pokožku na dlouhou dobu bez bolestivého tahání pokožky.

omyvatelná epilační hlava

Pro ještě důkladnější hygienu je epilační hlava dámského epilátoru PHILIPS HP6420 / 00 snadno vyjímatelná. Díky tomu je její čištění jednodušší a rychleji. Epilační hlavu jednoduše oddělíte od těla epilátoru a umyjete pod tekoucí vodou. Při suchém čištění použijte přibalenou kartáček na odstranění zachycených chloupků v epilačních discích. Čištění epilátoru Vám nezabere Vám mnoho času, je velmi jednoduché a rychlé ..

Ergonomicky tvarovaná rukojeť

Používání epilátoru PHILIPS HP6420 / 00 si velmi rychle oblíbíte. Je totiž pohodlné a jednoduché. Díky ergonomicky tvarované rukojeti se s ním snadno manipuluje. Zaoblený tvar dokonale padne do Vaší ruky. Odstraňování chloupků tak bude ještě rychleji a pohodlnější. vyzkoušejte tento skvělý epilátor a už nebudete chtít jiný.

3D prohlídka

Parametry produktu

Základní parametry

 • Počet rychlostí
  2 Počet rychlostí
 • Suché a mokré holení
  Ne Suché a mokré holení
 • Počet hlav holícího strojku
  1 Počet hlav holícího strojku
 • Holící strojek
  Ne Holící strojek

Další vlastnosti

Značka: Philips
Počet rychlostí: 2
Počet hlav holícího strojku: 1
Umývatelný: Ano
Odnímatelná holící hlava: Ano
Počet holících břitů: 20

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá

Baterie

Napětí baterie: 230 V

Funkce

Suché a mokré holení: Ne
Holící strojek: Ne

Obsah balení

Čistící kartáč: Ano

Ostatní

Kód produktu: HP642000

Všechny parametry

Recenze Philips HP 6420/00

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Bohuslav, 16.9.2017