Philips Hue Light recipe kit 8,5 W A19 E27 BT


Celkový výkon: 8.5 W, Druh patice: E27, Světelný tok: 806 Lumen, Nastavitelný barevný tón: Ano,


Cena 949 Kč

9,49 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Souprava Philips Hue Light recipe kit obsahuje stmívací žárovku a spínač. Díky bezdrátové komunikaci si vychutnáte plynulé stmívání světla z pohodlí postele či gauče. Ovládání je možné prostřednictvím spínače nebo po připojení k přístroji Hue Bridge, pro další možnosti kontroly žárovky. K dispozici má 4 výchozí světelné scény. Vyzařuje teplé jemné bílé světlo. Přípojka je E27, životnost 25 000 hodin, světelný výkon 806 lm a teplota barev od 2 200 do 6 500 K. Její provozní výkon tvoří 8,5 W, což je jako 60 W při klasické žárovce. Podporuje ovládání prostřednictvím Google Assistant, Amazon Alexa a Apple Home Kit.

Jednoduché ovládání

Spínač Phlips Hue umožňuje bezdrátově snížit nebo zvýšit intenzitu světla. Funguje jako běžný nástěnný spínač a stmívač. Kromě montáže pomocí šroubů nebo silné lepicí pásky můžete magnetický ovladač vytáhnout a kamkoliv ho vzít s sebou. Prostřednictvím bezdrátové stmívací soupravy Philips Hue pro inteligentní osvětlení lze připojit až 10 světel a najednou je ovládat jediným stmívacím spínačem.

Systém Hue Bridge

Po připojení k zařízení Hue Bridge (není součástí balení) se inteligentní světla stávají ještě všestrannějšími. Jednoduše lze ovládat světla z libovolného místa v domácnosti i mimo ni jen pomocí aplikace Philips Hue. Nastavte časovače, programy a přidejte nebo odstraňte světla ze systému.

Správné světlo

Žárovka Philips Hue nabízí bílé světlo v širokém spektru odstínů, od teplých až po studené. Je zcela stmívatelná (od jasného světla až po slabé noční osvětlení), můžete si vyladit odstín a jas světla tak, aby ideálně vyhovoval vašim každodenním požadavkům. Zpříjemněte si den předvolenými světelnými recepty speciálně vytvořenými pro vše každodenní činnosti. Dvě scény ve studených tónech - zvýšení energie, soustředění - vám pomohou začít den a soustředit se. Scény s teplejším světlem - čtení a odpočinek - využijete, když si budete chtít pohodlně číst nebo nechat svou mysl odpočívat.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 8.5 W
Druh patice E27
Světelný tok 806 Lumen
Nastavitelný barevný tón Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips Hue Light recipe kit 8,5 W A19 E27 BT

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno