Philips HD9870/20 Airfryer XXL

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Horkovzdušná fritéza Philips HD9870/20 Airfryer XXL s příkonem 2 225 W a velkým 7,3litrovým košem disponuje technologií Smart Sensing a technologií Philips Rapid Air, kde vzniká 7krát rychlejší proudění vzduchu.

Horkovzdušná fritéza Philips HD9870/20 Airfryer XXL

  • Až o 90 % méně tuku*
  • 1,5x rychlejší než trouba
  • Automaticky upraví čas a teplotu

Rychleji, zdravěji, chutněji

Milujete smažená jídla jako kuřecí paličky nebo bramborové hranolky? S horkovzdušnou fritézou Philips HD9870/20 Airfryer XXL můžete své oblíbené pokrmy připravit ve zdravější variantě, až s o 90 % méně tuku! Přístroj dokáže všechny vaše ingredience dokonale dozlatova prosmažit za pomocí horkého proudu vzduchu tak, aby byly chuťově dokonalé, ale mnohem méně mastné.

Rychlejší než trouba

Připravujte své oblíbené smažené pokrmy ve zdravější variantě díky inovativní funkci Rapid Air! Horkovzdušná fritéza místo horkého oleje využívá proud horkého vzduchu a ve srovnání s klasickou troubou jídla připravíte až 1,5x rychleji a s až o 90 % méně tuku.* Přístroj má speciálně navržené dno hvězdicovitého tvaru pro ještě lepší odstranění přebytečného tuku. Předehřívání není nutné, přípravu jídla automaticky zahájíte stisknutím tlačítka.

Chytré programy SmartChef

Chytrá horkovzdušná fritéza Philips Airfryer vás vede k těm nejlepším výsledkům a usnadňuje vám vaření na maximum. Disponuje pěti přednastavenými kuchyňskými programy. Stačí si jeden z nich vybrat a přípravu jídla zahájit stisknutím tlačítka. Chytrý senzor pak zhodnotí váhu vašich ingrediencí a upraví teplotu a dobu přípravy tak, aby byl výsledný pokrm dokonale tepelně upravený. Jídlo nikdy nebude nedovařené ani převařené. Fritéza nabízí také funkci ohřevu již hotového jídla a režim udržování teploty, který se hodí, pokud potřebujete odložit servírování.

Až 6 porcí najednou

S chytrou multifunkční horkovzdušnou fritézou Philips Airfryer pohostíte až 6 lidí najednou. Přístroj pojme velké množství ingrediencí najednou a během okamžiku tak navaříte pro celou rodinu či partu přátel. Koš fritézy má objem 7,3 l. Naráz upečete celé kuře nebo usmažíte 1,4 kg křupavých bramborových hranolků.

Příslušenství pro pečení a zapékání 

Popusťte uzdu své kulinářské představivosti, multifunkční Philips Airfryer dokáže mnohem více než jen dozlatova smažit. Patří k němu velká zapékací mísa, která se skvěle hodí pro přípravu dezertů nebo zapečených těstovin a 9 košíčků na muffiny pro celou rodinu či přátele. Příslušenství má nepřilnavý povrch a snadno se čistí.

Odstranění až 50 % nasycených tuků**

Všechny tučnější pokrmy nyní můžete připravovat v odlehčené variantě. Ingredience horkým vzduchem upravíte dozlatova, ale s použitím minimálního množství tuku, nebo dokonce zcela bez něj. Nechtěný přebytečný tuk se navíc koncentruje do speciální redukční nádoby pro ještě méně mastnoty. 

NutriU – aplikace plná těch nejlepších receptů

Inspiraci pro chutná a výživově vyvážená jídla nemusíte složitě hledat, čeká na vás přímo ve vašem chytrém mobilním telefonu. Po stažení aplikace NutriU můžete najít více než 200 tipů na lahodné a zdravé snídaně, obědy, večeře i svačiny. K dispozici máte i články s nutričními tipy a informace o Airfryeru. Aplikace je pro operační systémy iOS a Android dostupná zdarma a je plně v českém jazyce.

Snadné čištění 

Čištění multifunkční horkovzdušné fritézy je velmi snadné a nenáročné. Všechny odnímatelné části přístroje můžete bez obavy umýt ve dřezu nebo v myčce na nádobí. Pro ještě snazší údržbu jsou vybavené funkcí QuickClean s nepřilnavým povrchem.

* V porovnání s čerstvými hranolky připravenými v běžné fritéze Philips.
** Na základě testů provedených na 3 syrových kuřecích stehnech pečených při 180 °C po dobu 24 min.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Philips
Časovač Ano
Příkon 2225 W
Nepřilnavý povrch Ano
Indikace dosáhnutí teploty Ano
Kapacita fritézy 7.3 L

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips HD9870/20 Airfryer XXL

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi