Philips HD9867/90 AirFryer SMART XXL

 • Sleva

Philips AirFryer SMART XXL HD9867/90

Philips AirFryer SMART XXL HD9867/90

iF DESING AWARD 2021


Horkovzdušná fritéza, Příkon: 2200 W, Nastavitelná teplota, Nepřilnavý povrch, Časovač. Více info


Cena 9 499 Kč

Sleva 2 % z předcházející ceny: 9 699 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 95 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,7 / 5

91.4% Kvalita
Výborná

82.9% Hodnota za peníze
Výborná

7 nákup

Zobrazit 7 recenzí a jedno ocenění

Popis produktu

Philips HD9867/90 AirFryer SMART XXL vás ohromí svou schopností sledovat čas a teplotu během vaření, takže vaše jídlo bude vždy dokonalé. Spotřebič je vybaven systémem pro odstraňování tuku. Můžete si vybrat z přednastavených automatických programů pro různé druhy potravin. Navíc má velkou kapacitu, takže můžete připravit až 6 porcí najednou pro celou rodinu nebo přátele. Funkce konstantní teploty udržuje jídlo dlouho teplé. Můžete také ohřívat hotová jídla. Odnímatelné části fritézy umožňují snadné mytí v myčce nádobí. Je to zkrátka ideální pomocník pro rychlou přípravu zdravých obědů, večeří a svačin.

 

Fritéza Philips HD9867/90 AirFryer SMART XXL

 • Technologie Smart Sensing
 • Patentovaná technologie Rapid Air
 • Technologie redukce tuku
 • Vhodná pro čištění v myčce nádobí
 • Integrovaný prostor pro uložení kabelu
 • Funkce předvolby vaření
 • Černo-měděné provedení
 • Váha 1,4 kg

Vařte Smart - rychleji, zdravěji, chutněji

Philips HD9867/90 AirFryer SMART XXL se můžete spolehnout na perfektní a chutné výsledky. Má přednastavené automatické programy pro přípravu oblíbených pokrmů, které spustíte jediným stisknutím tlačítka. Jako jediné zařízení svého druhu dokáže při zahájení určit ideální teplotu a dobu přípravy dle aktuální potřeby - a navíc ji v průběhu přípravy regulovat. Dá se říci, že přemýšlí a vaří za vás! Přístroj využívá ke smažení namísto oleje proud velmi horkého vzduchu a je vybaven funkcí Fat Removal, která z potravin dokáže odstranit ještě více přebytečného tuku. Jediným stisknutím tlačítka zahájíte přípravu XXL množství jídla, které zasytí celou rodinu nebo partu přátel. Čištění zařízení je velmi snadné, odnímatelné nepřilnavé části jsou vhodné i do myčky. Je to zkrátka ideální pomocník pro rychlou přípravu zdravých obědů, večeří i svačin. 

1,5× rychleji než trouba

Smažení v chytrém zařízení Philips AirFryer Smart XXL neprobíhá za přítomnosti vroucího oleje, ale silného proudu horkého vzduchu. Dno přístroje má unikátní tvar hvězdice, která v kombinaci s technologií Rapid Air zaručuje skvěle prosmažená či propečená jídla a zároveň napomáhá k odstranění přebytečného tuku. Své oblíbené pokrmy si budete moci vychutnat ve zdravější formě a s až o 90 % méně tuku. Vaše pokrmy budou navíc díky mimořádnému výkonu hotové 1,5× rychleji než v troubě, a to bez nutností předehřání přístroje. Abyste z vašeho nového kuchyňského pomocníka získali maximum a mohli ho využít naplno, stáhněte si naši aplikaci NutriU, která je dostupná zdarma a je plně v českém jazyce. Objevíte v ní praktické informace o přístroji - a hlavně stovky zdravých a chutných receptů pro Airfryer.

NutriU – aplikace plná těch nejlepších receptů

Stovky tipů na domácí jídla, která jsou jak výživově hodnotná, tak chutná, máte doslova na dosah ruky! Stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci NutriU, která je dostupná pro operační systémy iOS a Andriod. Funguje plně v českém jazyce a najdete v ní báječnou inspiraci na zdravé snídaně, obědy i večeře. Přečíst si můžete i zajímavé články s nutričními tipy a další praktické informace o přístroji Airfryer. Příprava jídel v domácím prostředí snad ani nemůže být snadnější.

Odstranění až 50 % nasycených tuků

Fritéza Philips AirFryer Smart XXL je vybavena technologií Fat Removal. Ta zajišťuje, aby byl z potravin oddělen tuk, který steče do redukční nádoby pro snadnou likvidaci. Tučnější maso, ryby i hranolky se stanou o něco zdravějšími. 

Technologie Smart Sensing

Dalo by se říci, že Philips AirFryer Smart XXL u vaření myslí za vás. Vaši aktivitu v kuchyni s přehledem můžete omezit na výběr programu z intuitivního digitálního rozhraní. Unikátní funkce Smart Sensing dokáže dle aktuální potřeby přednastavit vhodnou teplotu a čas vaření a postará se o to, aby byl výsledek vždy dokonalý.

XXL objem

Příprava velkého množství jídla najednou může být náročná, s Philips AirFryer Smart XXL tomu tak ale není. Přístroj má extra velký objem 7,3 litru a vy tak v jediném kroku zvládnete nachystat až 6 porcí. To je například 1,4 kg hranolek nebo celé kuře.

Snadné čištění 

Odnímatelné části Philips AirFryer Smart XXL jsou nepřilnavé a vybavené funkcí QuickClean pro snadné čištění. Můžete je vložit i do myčky nádobí.

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Philips
Časovač Ano
Příkon 2200 W
Nepřilnavý povrch Ano

Návody a manuály

Ocenění a hodnocení produktů

Philips AirFryer SMART XXL HD9867/90

Philips AirFryer SMART XXL HD9867/90

iF DESING AWARD 2021

4,7 / 5

7 recenzí Philips HD9867/90 AirFryer SMART XXL

91.4% Kvalita
Výborná

82.9% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Stanislav

8. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Vše funguje OK hezký dizajn

Miroslav

4. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Dobrá


 • krásný design
 • velký prostor
 • mnoho příslušenství k dispozici
 • vyšší pořizovací cena

Zatím jsme příliš neměli možnost odzkoušet, ale produkt rozhodně designově sedí do kuchyně. Množství příslušenství rozšiřuje možnosti použití, takže zatím spokojenost.


Jan

6. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • Kompaktní provedení, lehké ovládání pomocí předvoleb
 • Manipulace s pokrmy velkoformátovou zásuvkou
 • Málo příslušenství vzhledem k pořizovací ceně

Jsem zvědavý na odolnost použitých plastů a dotykového ovládání cca po dvou letech běžného používání.


Soňa

29. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Super velký koš, automatické nastavení teploty a času
 • Design, úspora času
 • Nic

Je to super produkt, vyšší cena, ale investice se vrátí díky úspoře energie