Philips HD9650/90 Airfryer XXL

Fritéza, Příkon: 2225 W, Kapacita fritézy: 7,3 l, Nastavitelná teplota: Ano, Nepřilnavý povrch: Ano, Časovač: Ano, Barva: černá. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Fritéza Philips HD9650/90 Airfryer XXL je vhodná na smažení horkým vzduchem s minimem oleje. Pomocí digitálního displeje si můžete vybrat z 5 přednastavených programů. Funkce udržování teploty vám dává možnost pružného servírování. Kombinací výkonného ohřívače a motoru s novou technologií Twin TurboStar se horký vzduch ve fritéze točí jako silné tornádo, které proudí v celém košíku.

Philips HD9650/90 Airfryer XXL

  • 5 přednastavených programů
  • Digitální displej
  • Koš na smažení až 1,4 kg hranolků
  • Udržování teploty
  • Technologie Twin TurboStar

Maximální chuť, minimální tuk

K přípravě dokonale křupavých a lahodných pokrmů nepotřebujete velké množství vroucího oleje - přesvědčte se sami! Multifunkční přístroj Philips Airfryer XXL Premium smaží za pomoci velmi horkého proudu vzduchu a jen s kapkou oleje (nebo zcela bez oleje). Navíc je vybavený unikátní funkcí pro odstraňování nadbytečného oleje pro ještě méně tučná jídla. Zařízení má odnímatelný koš XXL rozměrů, díky kterému bez námahy připravíte třeba celé kuře nebo 1,4 kg křupavých hranolků pro větší partu přátel nebo celou rodinu. Pět přednastavených programů přípravy pokrmů, které si snadno navolíte na přehledném digitálním displeji, zajistí vždy dokonalé výsledky. Abyste svůj Philips Airfryer XXL Premium využili na maximum, inspirujte se tipy od profesionálních kuchařů, které najdete v knize receptů dostupné zdarma. Všechny odnímatelné části přístroje mají nepřilnavý povrch a lze je mýt v myčce na nádobí.

1,5× rychleji než trouba

Philips Airfryer XXL Premium smaží za pomoci horkého vzduchu a jen malého množství oleje – popřípadě zcela bez použití oleje. Dno přístroje má speciálně navržený hvězdicovitý tvar, který v kombinaci s pokročilou technologií Rapid Air zajišťuje rychlé proudění vzduchu. Tím docílíte přípravy skvělého jídla, které uspokojí i zmlsané jedlíky. Přístroj není nutné předehřívat a příprava jídla je až 1,5krát rychlejší než v troubě. Můžete také smažit s až o 90 % nižším množstvím tuku. Abyste z vašeho nového kuchyňského pomocníka získali maximum a mohli ho využít naplno, stáhněte si naši aplikaci NutriU, která je dostupná zdarma a je plně v českém jazyce. Objevíte v ní praktické informace o přístroji - a hlavně stovky zdravých a chutných receptů pro Airfryer.

NutriU – aplikace plná těch nejlepších receptů

Stovky tipů na domácí jídla, která jsou jak výživově hodnotná, tak chutná, máte doslova na dosah ruky! Stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci NutriU, která je dostupná pro operační systémy iOS a Andriod. Funguje plně v českém jazyce a najdete v ní báječnou inspiraci na zdravé snídaně, obědy i večeře. Přečíst si můžete i zajímavé články s nutričními tipy a další praktické informace o přístroji Airfryer. Příprava jídel v domácím prostředí snad ani nemůže být snadnější.

Technologie pro odstranění přebytečného oleje

Dopřejte si dozlatova „prosmažené“ a křupavé pokrmy ve zdravé variantě s minimálním množstvím tuku! Inovativní přístroj Philips Airfryer XXL Premium využívá systém Twin TurboStar, který do redukční nádoby sbírá přebytečný tuk oddělovaný díky rychlé rotaci horkého vzduchu.

Přednastavené programy pro různé druhy přípravy jídla

Multifunkční Philips Airfryer XXL Premium má přehledný digitální displej, na kterém si snadno zvolíte jeden z pěti přednastavených programů. Zvládá mnohem víc než „jen“ zdravé smažení! Jediným stisknutím tlačítka QuickControl připravíte maso, rybu, kuřecí paličky nebo křupavé hranolky. Zapomeňte na zdlouhavé výpočty optimální doby vaření a teploty. Zařízení nabízí i režim udržování stálé teploty, pokud z nějakého důvodu potřebujete servírování odložit.

XXL pokrmy pro celou rodinu

Potřebujete nakrmit hodně lidí najednou? Žádný problém! Philips Airfryer XXL Premium jediným stisknutím tlačítka připraví pokrmy pro celou rodinu nebo partu hladových přátel. Koš přístroje má objem 7,3 l, pojme třeba celé kuře nebo 1,4 kg hranolků!

Technologie QuickClean

Čištění Philips Airfryer XXL Premium je stejně snadné jako samotná příprava jídel. Všechny odnímatelné části přístroje mají nepřilnavý povrch, jsou vybavené QuickClean pro snadné čištění. Můžete je bez obav vložit do myčky na nádobí.

 

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Časovač Ano
Příkon 2225 W
Nepřilnavý povrch Ano
Kapacita fritézy 7.3 L
Značka Philips

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Philips HD9650/90 Airfryer XXL

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Denisa

18. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná