Philips GC9682/80 PerfectCare Elite Plus

Systémová žehlička PHILIPS GC9682 / 80 s technologií OptimalTemp, díky které vyžehlíte různé druhy tkanin bez nutnosti manuálního nastavení teploty. Svým kompaktním provedením a nízkou hmotností snižuje namáhání zápěstí. Pomocí vysoce výkonné páry a kvalitní žehlící ploše T-ionicGlide, bude žehlení efektivněji. Jistě využijete parní ráz se silou 600 gramů. Do jejího nádržky o objemu 1,8 litru můžete používat i vodu z vodovodního kohoutku. K bezpečnosti při žehlení přispívá funkce automatického vypnutí, jakož i zvukový signál při potřebě čištění. O vysoké kvalitě úrovně žehlicího systému Philips svědčí i zlatý certifikát společnosti Woolmark. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Systémová žehlička PHILIPS GC9682 / 80

 • Parní ráz až 600 g
 • Odnímatelná 1,8 l nádoba na vodu
 • Technologie OptimalTemp
 • Automatický a tichý proud páry

Bez nutnosti nastavení teploty

Žehlete vše, od džínsů až po hedvábí, bez úpravy teploty. Díky technologii OptimalTemp není nutné provádět žádné nastavení. Už více nemusíte před žehlením třídit prádlo ani čekat na ohřátí či ochlazení žehličky. Jste v každém okamžiku připraveni na každý typ tkaniny. Tato žehlička nikdy nespálí žádnou tkaninu, kterou lze žehlit. Dokonce ji můžete nechat položenou na oděvu nebo na žehlicím prkně.

 

Výkonná pára

Silný, kontinuální výstup páry prostě zvládne i ty nejhrubší tkaniny. Odolné záhyby jednoduše zmizí před očima díky zesílené páře na potřebných místech. Tato přídavná pára představuje vynikající řešení na svislé napařování, které osvěží vaše oblečení i záclony.

 

Automatické napařování

Inteligentní čidlo DynamiQ přesně ví, kdy a jak se žehlička hýbe, takže výkonnou páru vypouští tehdy, když ji nejvíc potřebujete. Žehlení je díky tomu jednodušší a výsledky dosáhnete rychleji.

 

Snadná manipulace

Žehlička je úžasně lehká a pohodlně se ní manipuluje, snadno klouže a snižuje tak únavu zápěstí. Díky své zcela lehkosti také usnadňuje a zefektivňuje svislé napařování záclon a visících oděvů.

 

Žehlicí plocha T-ionicGlide

T-ionicGlide Philips žehlící plocha a zaručuje dokonalý výkon klouzání a maximální odolnost vůči poškrábání. Základna je z nerezové oceli, takže je dvakrát tvrdší než běžná hliníková základna, a naše patentovaná 6-vrstvá povrchová úprava s pokročilou vrstvou titanu se jednoduše klouže a zaručuje rychlejší výsledky.

 

Bez vodního kamene

Pravidelné odstraňování vodního kamene chrání vaši žehličku, prodlužuje její životnost a zaručuje nejlepší parní výkon. Exkluzivní systém Easy De-Calc Plus vodní kámen průběžně sbírá do nádobky a světelný indikátor a zvukový signál vás upozorní, když je třeba vyprázdnit ji. Jednoduše složte krytku a vylijte vodu a vodní kámen.

 

Minimální hluk

Tlumící filtry minimalizují hluk páry a platforma absorbující zvuk zas redukuje zvuk vibrací základní jednotky. Výkonný proud páry tak nepřehluší televizi, hudbu ani vašich rodinných příslušníků.


Bezpečnost při manipulaci

Funkce automatického bezpečnostního vypnutí automaticky vypne napařovací žehlící systém, pokud se nepoužívá několik minut. Šetří tak energii a dodává vám pocit jistoty. Váš napařovací žehlící systém se dodává se zajištěním při přenášení, které bezpečně uzamkne žehličku na základně, aniž hrozilo riziko uklouznutí či popálení na horké žehlící ploše. Přenášení systému po domě a jeho vybírání ze skladovacího prostoru či ukládání do něj je bezpečné a jednoduché.

 

Uspořte energii v režimu

Zvolením Eco režimu, kdy se sníží množství páry, šetříte nejen elektrickou energii, ale i životní prostředí. Nemusíte se však obávat, že by to bylo na úkor kvality! Režim ECO používá snížené množství páry, které však je dostatečné na to, aby vyžehlilo všechno vaše oblečení.

 

 

Jednoduché naplnění vodou

1,8-litrová průhledná nádržka na vodu umožňuje nepřetržité používání až 2 hodiny. Když je nádržka prázdná, upozorní vás na to světelný indikátor a nádržku můžete díky velkému otvoru na plnění kdykoliv jednoduše naplnit vodou z vodovodu.

 

Testováno a schváleno

Tuto žehličku testovali a díky její vynikajícím výkonem schválili nezávislí odborníci institutů, které se zaměřují na textil, jako jsou například DWI, IWTO nebo Woolmark. Program Woolmark Apparel Care pomáhá uživatelům identifikovat kvalitní výrobky, které společnost Woolmark schválila používat při produktech z vlny. Společnost Philips je zatím jedinou společností, které se s technologií OptimalTemp podařilo získat zlatý certifikát společnosti Woolmark. Můžete si být jisti, že výrobky s certifikací Apparel Care od společnosti Woolmark jsou ideální volbou pro jakékoliv vlněné oblečení.

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Příkon 2700 W
 • Kontinuální pára 165 g/min
 • Automatické vypnutí Ano

Další vlastnosti

Značka: Philips
Objem vodního zásobníku: 1800 ml
Maximální tlak: 8 Bar

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: hnědá
Šírka: 24,8 cm
Výška: 28 cm
Hloubka: 40,8 cm
Hmotnosť: 5,4 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Konektivita

Délka kabelu: 2 m

Energetické údaje

Příkon: 2700 W

Funkce

Odvápňovací systém: Ano
Vertikální napařování: Ano
Parní ráz: 600 g/min
Kontinuální pára: 165 g/min
Automatické vypnutí: Ano
Automat.nastavení teploty: Ano
Rukověť se zámkem: Ano

Vzhled

Mat.žehl.plochy: slitina

Další parametry

Samočistící: Ano
Odnímatelná nádoba na vodu: Ano

Ostatní

Kód produktu: GC9682/80

Všechny parametry

Recenze Philips GC9682/80 PerfectCare Elite Plus

Hodnocení zákazníků

120 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

KAREL, 05.8.2020

 • Kdo neměl nepochopí. S normálním žehlením nesrovnatelné. Stojí to za každou korunu.

Jaroslava, 13.1.2020

nemusím řešit nastavování teploty a třídit prádlo podle materiálu , žehlím co mi přijde pod ruku a nic se nezničí.

 • - rychle se nahřívá
 • -lehká do ruky
 • - dobře žehlí
 • - naprostá spokojenost
 • Žádné

Příslušenství k Philips GC9682/80 PerfectCare Elite Plus