Philips GC9635/20 PerfectCare Elite


Parní generátor, Příkon: 2700 W, Maximální tlak: 7,5 Bar, Materiál žehlicí plochy: slitina, Parní ráz: 420 g/min, Vertikální napařování, Kontinuální pára: 155 g/min, Odvápňovací systém, Samočistění, Automatické nastavení teploty, Objem vodního zásobníku: 1800 ml, Odnímatelná nádoba na vodu, Automatické vypnutí, Délka kabelu: 1,8 m, Hmotnost: 5,3 kg. Více info


Cena 7 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 76 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Parní generátor Philips GC9635/20 PerfectCare Elite je ultra lehká žehlička, která vyžehlí i těžko dostupná místa a záhyby. Nabízí vám svislé žehlení, nejšpičkovější žehlící plochu T-Ionic Glide, režim ECO, technologii OptimalTemp a automatické vypnutí. Jednoduchost skladování a přenášení zaručuje bezpečnostní zámek. Žehlička získala zlatý certifikát od společnosti Woolmark pro bezpečné žehlení vlny, a také jakýkoliv jiný typ tkaniny. Objem nádržky na vodu je 1,8 litru, maximální tlak páry 7,5 barů, zesílená pára až 520 g. Barva: modrá.

Parní generátor Philips GC9635 / 20 PerfectCare Elite

 • Nejúčinnější pára pro nejrychlejší žehlení
 • Ultra lehká žehlička
 • Max. tlak páry 7,5 bar
 • Parní ráz až 520 g
 • Nádoba na vodu o objemu 1,8 l
 • Odnímatelná nádoba na vodu


Velká oddělitelná nádržka na vodu

Odnímatelná nádoba na vodu umožňuje kdykoliv jednoduše doplnit vodu, aniž byste zařízení museli vypnout. Nalévací otvor na vodu je velký, proto můžete vodu jednoduše doplnit přímo pod vodovodním kohoutkem. Objem nádoby je 1,8 l, takže můžete pohodlně žehlit až 2 hodiny bez přerušení a bez toho, abyste museli doplnit nádobu.

Režim ECO bez snížení kvality výsledků žehlení

Režim ECO používá snížené množství páry, které je však dostatečné na to, aby vyžehlilo všechno vaše oblečení. Žehlete vše, od džínsů až po hedvábí, bez nutnosti měnit nastavení teploty. S technologií OptimalTemp už nikdy nebudete muset plýtvat časem změnou nastavení teploty, čekáním, dokud se teplota změní či tříděním oblečení. Žehlete látky od džínsů až po hedvábí. Díky kombinaci teploty a výkonnému kontinuálnímu výstupu páry zaručeně nedojde k přepálení žádného typu tkaniny.

Bezpečné přenášení

Váš napařovací žehlicí systém se dodává se zajištěním při přenášení, které bezpečně uzamkne žehličku na základně, aniž by hrozilo riziko uklouznutí či popálení na horké žehlicí ploše. Přenášení systému po domě a jeho vybírání ze skladovacího prostoru či ukládání do něj je bezpečné a jednoduché.

Bezpečnost na prvním místě

Inovativní technologie OptimalTemp zaručuje, že nedojde k přepálení jakýchkoliv žehlitelných látek. Díky tomu můžete bez obav žehlit, ale také to znamená, že horkou žehlicí plochu můžete nechat položenou přímo na bavlněném žehlicím prkně, aniž by se jakkoliv poškodila. Díky tomu se snižuje námaha vašich zápěstí, protože už tak často nemusíte odkládat žehličku na základnu a opět ji sklánět.

Automatické vypnutí

Funkce automatického bezpečnostního vypnutí automaticky vypne napařovací žehlicí systém, pokud se nepoužívá několik minut. Šetří tak energii a dodává vám pocit jistoty.

Testována a schválena nezávislými odborníky na textil

Tuto žehličku testovali a díky jejímu vynikajícímu výkonu schválili nezávislé odborné instituty, které se zaměřují na textil, jako jsou například DWI, IWTO nebo Woolmark. Program Woolmark Apparel Care pomáhá uživatelům identifikovat kvalitní výrobky, které společnost Woolmark schválila a používat ji i při produktech z vlny. Philips je jedinou společností vyrábějící žehličky, které se s technologií OptimalTemp podařilo získat zlatý certifikát společnosti Woolmark. Můžete si být jisti, že naše výrobky s certifikací Apparel Care od společnosti Woolmark jsou ideální volbou pro jakékoliv vlněné oblečení.

Nejkluznější a nejodolnější vůči poškrábání

Tato dosud nejšpičkovější žehlicí plocha T-ionic Glide od společnosti Philips zaručuje vynikající klouzavost pro ještě bezproblémovější a rychlejší žehlení. Má základnu z nerezavějící oceli, která je tvrdší a odolnější než hliníková a integrovanou titanově-oxidovou vrstvu pro zvýšení odolnosti vůči poškrábání. Navíc důkladně navržený tvar a větrací otvory zlepšují distribuci páry pro ještě rychlejší odstranění záhybů.

Nepřekonatelné odstraňování záhybů

Požitek z mimořádně rychlého žehlení může být nyní váš spolu s revoluční technologií. Výkonný nepřetržitý výstup páry si poradí i se složitými záhyby a hrubé látky jsou vyžehlené snadno a rychle. V případě potřeby je zde i zesílená pára, která je ideální na velmi odolné záhyby či svislé žehlení.

Lehká a pohodlná manipulace

Tento napařovací žehlicí systém má ideální hmotnost, je neuvěřitelně lehký a pohodlně se s ním manipuluje. Snadno klouže po oděvech, okamžitě odstraňuje i nejodolnější záhyby a snižuje namáhání zápěstí. I svislé napařování je s ním velmi jednoduché a účinné. Nyní můžete pohodlně a účinně odstraňovat záhyby i svisle z jemných oděvů, jako jsou např. hedvábné halenky, šaty, saka, a dokonce i z oděvů se záhyby, ozdobami, knoflíky atd., které se obtížně žehlí.

Jednoduché odstraňování vodního kamene

Pravidelné odstraňování vodního kamene chrání žehličku a zaručuje nepřetržitý a maximální výkon páry. Exkluzivní design a ideální poloha funkce Easy De-Calc Plus umožňují dokonalé odstranění vodního kamene, a prodlužují tak životnost vašeho parního žehlicího systému. Žehlička vás pomocí světelné i zvukové signalizace upozorní, když nastane čas na vyčištění a odstranění vodního kamene. Když zařízení vychladne, jednoduše vyberte uzávěr Easy De-Calc, slijte znečištěnou vodu a vodní kámen do hrnku, a poté vylijte.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 2700 W
Kontinuální pára 155 g/min
Automatické vypnutí Ano

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

4 recenze Philips GC9635/20 PerfectCare Elite

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Boris

20. 5. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • ušetří mnoho námahy a času s žehlením
 • skvěle vyžehlené prádlo za poloviční dobu
 • krásný design
 • příznivá cena

Cenově dostupná, výkonná žehlička, která ušetří čas a námahu při žehlení. Výsledkem je krásně vyžehlené prádlo jak z profesionální čistírny.


Leoš

2. 5. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoLucie

10. 1. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Tuto žehličku můžu jen doporučit, koupila ji přímo do formy, kde ji používám každý den. Je sice v zájezdu, ale mohu doporučit. Jedinou nevýhodou pro mě je delší nahřívání, ale pro běžného uživatele je to dostačující.

Michal

4. 1. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • lehká
 • perfektní a rychlé žehlení
 • nemusí se často dolévat voda
 • pěkně vypadá
 • hlasité vypouštění páry
 • vyšší cena

Celková spokojenost, stojí za ty peníze.