Philips GC8962/40 PerfectCare Expert Plus vystavený kus s plnou zárukou

Pro rychlé a komfortní žehlení nenajdete lepšího pomocníka než parní generátor PHILIPS GC8962/40. Žehlička je vyrobena s ohledem na Vaše pohodlí - je extra lehká s hmotností pouhých 800 g, díky čemuž je manipulace s ní maximálně komfortní. Technologie OptimalTemp Vám zaručí, že nespálíte žádnou tkaninu, a není třeba provádět žádné nastavení před žehlením. Žehlící systém můžete jednoduše a zejména bezpečně přenášet, při nečinnosti se automaticky vypne a díky Eco režimu Vám šetří spotřebu energie. Pro dlouhou životnost je žehlička vybavená efektivním systémem na odstraňování vodního kamene. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Philips GC8962/40 PerfectCare Expert Plus

 • Maximální tlak páry: 7,5 bar
 • Parní ráz: až 520 g
 • Odnímatelná 1,8 l nádržka na vodu
 • Technologie OptimalTemp
 • Technologie Silent Steam
 • Hmotnost: pouze 0,8 kg
 • Příkon: 2100 W

Automatické nastavení teploty

Žehlete vše od džínsů až po hedvábí bez úpravy teploty. Díky technologii OptimalTemp není nutné provádět žádná nastavení. Už více nemusíte před žehlením třídit prádlo a ani čekat na ohřátí či ochlazení žehličky. Jste v každém okamžiku připraveni na každý typ tkaniny.

Garance žehlení bez spálení

Díky technologii OptimalTemp Vám můžeme zaručit, že tato žehlička nikdy nespálí žádnou tkaninu, kterou lze žehlit. Dokonce ji můžete nechat položenou na oděvu nebo na žehlicím prkně. Nic nespálíte. Zaručeně.

Dokonalé odstraňování záhybů

Silný, kontinuální výstup páry prostě zvládne i ty nejhrubší tkaniny. Odolné záhyby jednoduše zmizí před očima díky zesílené páře na místech, kde je to potřeba. Tato silná pára představuje vynikající řešení pro svislé napařování, které osvěží Vaše oblečení i záclony.

Ultralehká hmotnost

Žehlička je úžasně lehká, také se s ní pohodlně manipuluje, snadno klouže a snižuje tak únavu zápěstí. Díky své lehkosti také usnadňuje a zefektivňuje svislé napařování záclon a visících oděvů.

Jednoduchý a efektivní systém odstraňování vodního kamene

Pravidelné odstraňování vodního kamene chrání Vaši žehličku, prodlužuje její životnost a zaručuje nejlepší parní výkon. Exkluzivní systém Easy De-Calc vodní kámen průběžně sbírá do nádobky a světelný indikátor Vás upozorní, když je třeba ji vyprázdnit. Jednoduše složte krytku a vylijte vodu a vodní kámen.

Výkonná, ale zároveň tichá pára

Tlumící filtry minimalizují hluk páry, díky čemuž výkonná pára nepřehluší zvuky televize, hudby nebo rozhovor Vaší rodiny.

Velká nádržka na vodu pro snadné plnění

1,8-litrová průhledná nádržka na vodu umožňuje nepřetržité používání až 2 hodiny. Když je nádržka prázdná, upozorní Vás na to světelný indikátor a nádržku můžete díky velkému otvoru na plnění kdykoliv jednoduše naplnit vodou z vodovodu.

ECO režim

Ušetřete energii a získejte stejně vynikající výsledky. Režim ECO snižuje spotřebu energie pro tkaniny, které vyžadují méně páry.

Žehlicí plocha SteamGlide Advanced

Steam Glide Advanced je nejlepší žehlicí plochou Philipsu. Zaručuje dokonalé klouzání a maximální odolnost vůči poškrábání. Základna z nerezavějící oceli je dvakrát tvrdší, než je běžná hliníková základna. Patentovaná 6-vrstvá povrchová úprava s pokročilou titanovou vrstvou umožňuje snadné klouzání a rychleji zaručuje požadovaný výsledek.

Zámek pro bezpečné a snadné přenášení

Bezpečně uzamkněte svou žehličku k základně, abyste ji mohli jednoduše přenášet po domě a snížili tak riziko náhodného dotyku horké žehlící plochy.

Automatické bezpečnostní vypnutí

Funkce automatického bezpečnostního vypnutí automaticky vypne napařovací žehlící systém, pokud se nepoužívá několik minut. Šetří tak energii a dodává Vám pocit jistoty.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Příkon 2100 W
 • Kontinuální pára 120 g/min
 • Automatické vypnutí Ano

Další vlastnosti

Značka: Philips
Objem vodního zásobníku: 1800 ml
Maximální tlak: 7,5 Bar

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: zlatá
Šírka: 23,9 cm
Výška: 26,9 cm
Hloubka: 42,6 cm
Hmotnost: 5,5 Kg

Konektivita

Délka kabelu: 1,65 m

Energetické údaje

Příkon: 2100 W

Funkce

Odvápňovací systém: Ano
Vertikální napařování: Ano
Parní ráz: 520 g/min
Kontinuální pára: 120 g/min
Automatické vypnutí: Ano
Automat.nastavení teploty: Ano
Rukověť se zámkem: Ano

Vzhled

Mat.žehl.plochy: nerez

Další parametry

Samočistící: Ano
Odnímatelná nádoba na vodu: Ano

Ostatní

Kód produktu: 8710103875345

Všechny parametry

Recenze Philips GC8962/40 PerfectCare Expert Plus

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips GC8962/40 PerfectCare Expert Plus