Philips FC9747/09 PowerPro Expert


Bezsáčkový vysavač, Objem sáčku/nádoby: 2 l, Maximální hlučnost: 75 dB, Regulace výkonu, Operační rádius: 10 m, Materiál rourky: nerezová ocel, Hmotnost: 5,5 kg. Více info


Cena 8 199 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 82 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Bezsáčkový vysavač Philips FC9747/09 PowerPro Expert, výkon 900W, technologie PowerCyclone 8, Systém Allergy Lock, objem nádoby na prach 2 litry, hubice TriActive + LED osvětlení, digitální ovládání výkonu, Allergy H13 filtr, akční rádius 10 m, hlučnost 75 dB, barva černá.

Philips FC9747/09 

 • Úroveň filtrace: HEPA 13 level
 • Motorová filtrace: Lifetime washable filtr
 • Výstupní filtr: Allergy H13 filtr
 • Kapacita pro prach: 2 l
 • Typ koleček: gumová
 • Příkon (max): 900 W
 • Průtok vzduchu (max.): 32,5 l/sec
 • Úroveň výkonu zvuku: 67-75 dB
 • Délka kabelu: 7 m
 • Rukojeť pro přenášení: nahoře a vepředu
 • Akční rádius: 10 m
 • Ovládání výkonu: elektronické zařízení
 • Spojovací prvky trubice: SmartLock
 • Typ trubice: kovová 2dílná teleskopická trubice

Perfektní sací výkon s technologií PowerCyclone 8

Bezsáčkový vysavač Philips 7000 Series všechny plochy ve vaší domácnosti bez námahy udrží perfektně čisté. Má výjimečně silný 900W motor a je vybaven inovativní technologií PowerCyclone 8, která zaručí perfektní sací výkon a efektivní oddělení nečistot od vzduchu. Díky systému AllergyLock a citlivému senzoru budete mít vždy jistotu, že je prachová komora dokonale utěsněná a dráždivé částice nemají šanci do vzduchu uniknout. Přístroj zachytí až 99,9 % jemného prachu a úroveň filtrace vysavače odpovídá standardu HEPA 13. Sesbírané nečistoty zvládnete vysypat jednou rukou, vyprazdňování komory je mimořádně snadné a minimalizuje zbytečné víření prachu pro vaše zdraví a komfort. Hubice vysavače TriActive+ má LED osvětlení, díky kterému si všimnete i těch nejmenších smítek, které byste za normálních okolností neměli šanci zahlédnout. Příslušenství vysavače sestává z praktické štěrbinové hubice, integrovaného kartáče na prach a  výkonného mini turbo kartáče, který obzvláště ocení majitelé chlupatých domácích mazlíčků.

Zachytí 99,9 % prachu

Bezsáčkový vysavač Philips 7000 Series má dokonalý sací výkon. Kombinuje sílu extra výkonného motoru a inovativní hubici TriActive+ osázenou LED světly. Díky nim dokáže odstranit až 99,9 % jemného prachu**.

Vysoce výkonný 900W motor

900W motor bezsáčkového vysavače Philips 7000 Series vyvine více než 50 000 otáček za minutu! Jeho výjimečná síla zaručí ten nejlepší sací výkon, který je pro perfektní vysátí celé domácnosti zásadní.

Technologie PowerCyclone8

Za špičkovým výkonem bezsáčkového vysavače Philips 7000 Series stojí inovativní technologie PowerCyclone 8. Ta dokáže minimalizovat průchod vzduchu strojem a zajistit výjimečný sací výkon. Speciálně navržená komora má tvar válce a proudění vzduchu v ní dosahuje rychlosti vyšší než 85 km/h. Díky tomu se efektivně ze vzduchu oddělují částečky prachu.

Hubice TriActive+ s LED osvětlením

Inovativní a výjimečně praktická hadice TriActive+ využívá LED osvětlení, díky kterému odhalíte i ta nejmenší smítka, kterých byste si jinak zaručeně nevšimli. Uvidíte sami! Veškerý jemný prach budete moci pohodlně vysát.

Funkce Allergy Lock

Bezsáčkový vysavač Philips 7000 Series je vybavený pokročilou funkcí Allergy Lock. Jeho prachová nádoba díky zabudovanému senzoru dokonale těsní a jemný prach ani drobné nečistoty** z ní nemají šanci uniknout.

Se zabudovaným příslušenstvím

Během uklízení můžete snadno zapojit do akce veškeré příslušenství, které bezsáčkový vysavač Philips 7000 Series nabízí. Vše, co potřebujete k perfektnímu úklidu, najdete v přihrádce v zadní části přístroje.

Mini turbo kartáč

Odstranění zvířecích chlupů nebo prachu z čalounění nábytku a tkanin se bez toho správného příslušenství uklízí velmi komplikovaně. K bezsáčkovému vysavači Philips 7000 Series proto patří praktický turbo kartáč, se kterým se s tímto problémem s lehkostí vypořádáte.

Integrovaný kartáč

Pro důkladné odstranění jemného prachu na nábytku nebo čalounění se báječně hodí speciální kartáč na prach, který je integrovaný přímo do rukojeti vysavače.

Filtr Allergy H13

Důmyslný systém Allergy H13 pomůže udržet vaši domácnost bez dráždivých částic. Dokáže zachytit až 99,9 % jemných prachových částic, včetně pylu, zvířecích chlupů a roztočů. Úroveň filtrace odpovídá standardu HEPA 13.***

Hygienické vyprazdňování

Prachovou komoru bezsáčkového vysavače Philips 7000 Series jednoduše vyprázdníte jednou rukou. Tento promyšlený systém pomáhá omezit víření prachu na naprosté minimum.

Digitální řízení výkonu

S bezsáčkovým vysavačem Philips 7000 Series můžete přizpůsobovat sací výkon typu plochy, kterou zrovna vysáváte, a to jediným stisknutím tlačítka. Díky tomu měkká čalounění i tvrdé podlahy ošetříte s maximální efektivitou.

* Sací výkon v porovnání s 10 nejprodávanějšími špičkovými bezsáčkovými vysavači (>150 €) v Německu H1’2019

** Zachytí 99,9 % prachu na tvrdých podlahách se štěrbinami (IEC62885-2).

*** Filtrační výkon je testovaný dle normy DIN EN 60312/11/2008. Úrovně filtrace jsou testovány dle normy  EN 60312-1-2017 a odpovídají filtru HEPA 13.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva černá
Hmotnost 5.5 Kg
Maximální hlučnost 75 db
Maximální příkon 900 W
Operační rádius 10 m
Indikátor plného sáčku/nádoby Ne
Objem sáčku/nádoby 2 L
Regulace výkonu Ano
Umývatelný filtr Ne

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Philips FC9747/09 PowerPro Expert

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Jan

12. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Výkon
 • Příslušenství