Philips FC6408/01 PowerPro Aqua 3v1

26× Zobrazit


Hmotnost: 3.62 Kg, Objem: 0.6 L, Odnímatelný ruční vysavač: Ano, Provozní doba: 60 min., Osvětlení vysávané plochy: Ne, Vysává a mopuje najednou: Ano, Automatická detekce povrchu: Ne, Typ tyčového vysavače: víceúčelový, Flexibilní ohebný kloub: Ne, HEPA filtr: Ne, Detekce znečištěného filtru: Ne Více info


Cena 4 719 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 47,19 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

4,5 / 5

26×

84.6% Kvalita
Výborná

83.3% Hodnota za peníze
Výborná

26 nákup

Zobrazit 26 recenzí

Popis produktu

Tyčový bezšňůrový vysavač PHILIPS FC6408 / 01 spojuje v sobě tři funkce - vysavač, mop a ruční vysavač pro mokré i suché čištění. S bezkabelovým provedením se už nikdy nebudete muset zabývat problémy s napájecí šňůrou a neustále ji propojovat kvůli malému dosahu. S pokročilou technologií PowerCyclone zaručí špičkový výkon při úklidu vaší domácnosti. Předností bezsáčkového vysavače PowerPro Aqua je i jeho vysoký výkon, který díky 25,2 V Li-iontové baterii vydrží na jedno nabití vysávat a stírat až 60 minut. A díky účinné TriActive Turbo hubici s motorizovaným rotačním kartáčem bude vysávání vždy důkladné.

Tyčový vysavač PHILIPS FC6408 / 01

 • Vysavač, mop a ruční vysavač - 3 v 1
 • 25,2 V
 • Hubice TriActive Turbo
 • Doba nabíjení 5 hod.
 • Doba provozu 60 min.
 • Hmotnost 3,6 kg
 • Barva stříbrná
 • Příslušenství: Kartáč 2 v 1, napájecí adaptér AC, štěrbinový nástavec, 2 podložky z mikrovlákna, hubice TriActive Turbo

Vysavač PowerPro Aqua

S bezdrátovým vysavačem PHILIPS FC6408/01 můžete vysávat kdekoliv a na jakémkoliv typu podlahy. Nový vysavač PowerPro Aqua je zárukou vysoké ovladatelnosti a nízké hmotnosti pro snadnou manipulaci. S 25,2 V lithium-iontovým akumulátorem je vysavač PowerPro Aqua 3v1 vhodný pro každodenní vysávání. Bezsáčkový vysavač je vhodný pro všechny podlahy. Nechybí ani stírací systém pro mokré čištění s odsáváním. Ruční vysavač pro povrchy, jako jsou židle, pohovky či rohy.

 

Německá technologie 3-vrstvého filtru

3-vrstvý omyvatelný filtr využívající německou technologii dokáže zachytit více než 90% mimořádně jemných částic, jako jsou mikroorganismy s velikostí do 0,3 mikronu (mnohé bakterie, pyly a alergeny dosahují zhruba tuto velikost), aby byl vzduch čistší.

Bez sáčku

Pouze stisknete tlačítko a vysypete nečistoty. Díky jednoduchému a rychlému vyprazdňování stisknutím tlačítka nedochází ke kontaktu s nečistotami.Nemusíte tak manipulovat s kapsičkami plnými prachu, které mohou u alergiků způsobit nepříjemné reakce.

Snadná manipulace

Tímto vysavačem můžete jednoduše vaši podlahu nejen povysávat, ale zároveň stírat. Díky magnetům na obou stranách se systém mytí podlah jednoduše upevňuje a sundává z hubice. Jedinečný systém mytí podlah reguluje uvolňování vody, aby zaručil optimální úroveň vlhkosti během mytí všech typů tvrdých podlah. Podložky z mikrovlákna lze prát v rukou nebo v pračce.

PowerCyclone technologie

Technologie PowerCyclone 4 odděluje nečistoty od vzduchu jedním tahem a tím maximalizuje průtok vzduchu a výkon. Přináší vynikající výsledky při vysávání. Technologie PowerCyclone rychle nasává vzduch díky přímému a hladkému nasávacímu otvoru. Tvarovaný vzduchovod zrychluje proud vzduchu směrem nahoru v cyklónové komoře, díky čemuž se prach oddělí od vzduchu.

TriActive Turbo hubice

TriActive Turbo hubice přináší silný výkon na tvrdé podlahy a koberce. Motorizovaný kartáč a optimální proudění vzduchu zachytí všechen prach a nečistoty najednou.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 3.62 Kg
Objem 0.6 L
Odnímatelný ruční vysavač Ano
Provozní doba 60 min.
Osvětlení vysávané plochy Ne
Vysává a mopuje najednou Ano
Automatická detekce povrchu Ne
Typ tyčového vysavače víceúčelový
Flexibilní ohebný kloub Ne
HEPA filtr Ne
Detekce znečištěného filtru Ne

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

26 recenzí Philips FC6408/01 PowerPro Aqua 3v1

84.6% Kvalita
Výborná

83.3% Hodnota za peníze
Výborná

Pavel

16. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • vydrží luxovat dlouho
 • dobře a jednoduše se čistí, filtr je pratelný
 • je vcelku tichý oproti mému předchozímu vysavači Beko
 • rotační kartáč začal bohužel po 2 týdnech vrzat :-(

"Prozatím" jsem spokojen. <br /> Mám ho sice pouze 2 týdny, ale každý den luxujeme celý dům a prozatím OK.


Jaroslav

10. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • lehký a příjemný na obsluhu
 • zatím nic

David

8. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VýbornáMIchal

30. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Výborná


 • jednoduchá udržba
 • dostupnost náhradních dílu
 • velikost zásobníku na bordel
 • Hlasitost
 • Očekával bych vyšší výkon

Produkt je kvalitní, baterie stačí na kompletní vysátí bytu 2KK. Výkon je však o trochu menší, některá místa se musí "přejet" třeba dvakrát.