Philips FC6408/01 PowerPro Aqua 3 v 1

Tyčový vysavač, Vysává a mopuje najednou, Odnímatelný ruční vysavač, Provozní doba: 60 min., Pro domácnosti se zvířaty, Objem: 0,6 l, Maximální hlučnost: 83 dB, Hmotnost: 3,62 kg. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

38×

86.2% Kvalita
Výborná

84% Hodnota za peníze
Výborná

38 nákup

Zobrazit 38 recenzí

Popis produktu

Tyčový bezšňůrový vysavač Philips FC6408/01 spojuje v sobě tři funkce - vysavač, mop a ruční vysavač pro mokré i suché čištění. S bezkabelovým provedením se už nikdy nebudete muset zabývat problémy s napájecí šňůrou a neustále ji propojovat kvůli malému dosahu. S pokročilou technologií PowerCyclone zaručí špičkový výkon při úklidu vaší domácnosti. Předností bezsáčkového vysavače PowerPro Aqua je i jeho vysoký výkon, který díky 25,2V li-iontové baterii vydrží na jedno nabití vysávat a stírat až 60 minut. A díky účinné TriActive Turbo hubici s motorizovaným rotačním kartáčem bude vysávání vždy důkladné.

Tyčový vysavač Philips FC6408/01

 • Vysavač, mop a ruční vysavač 3 v 1
 • 25,2V li-iontová baterie
 • Hubice TriActive Turbo
 • Doba nabíjení 5 hodin
 • Doba provozu 60 minut
 • Hmotnost 3,6 kg
 • Stříbrno-modré provedení
 • Příslušenství: kartáč 2 v 1, napájecí adaptér AC, štěrbinový nástavec, 2 podložky z mikrovlákna, hubice TriActive Turbo

Vysavač PowerPro Aqua

S bezdrátovým vysavačem Philips FC6408/01 můžete vysávat kdekoliv a na jakémkoliv typu podlahy. Nový vysavač PowerPro Aqua je zárukou vysoké ovladatelnosti a nízké hmotnosti pro snadnou manipulaci. S 25,2V lithium-iontovým akumulátorem je vysavač PowerPro Aqua 3 v 1 vhodný pro každodenní vysávání a pro všechny podlahy. Nechybí ani stírací systém pro mokré čištění s odsáváním. Ruční vysavač je vhodný pro povrchy, jako jsou židle, pohovky či rohy.

Německá technologie 3vrstvého filtru

3vrstvý omyvatelný filtr využívající německou technologii dokáže zachytit více než 90 % mimořádně jemných částic, jako jsou mikroorganismy s velikostí do 0,3 mikronu (mnohé bakterie, pyly a alergeny dosahují zhruba tuto velikost), aby byl vzduch čistší.

Bez sáčku

Pouze stisknete tlačítko a vysypete nečistoty. Díky jednoduchému a rychlému vyprazdňování stisknutím tlačítka nedochází ke kontaktu s nečistotami. Nemusíte tak manipulovat s kapsami plnými prachu, které mohou u alergiků způsobit nepříjemné reakce.

Snadná manipulace

Tímto vysavačem můžete jednoduše vaši podlahu nejen povysávat, ale zároveň stírat. Díky magnetům na obou stranách se systém pro mytí podlah jednoduše upevňuje a sundává z hubice. Jedinečný systém mytí podlah reguluje uvolňování vody, aby zaručil optimální úroveň vlhkosti během mytí všech typů tvrdých podlah. Podložky z mikrovlákna lze prát v rukou nebo v pračce.

PowerCyclone technologie

Technologie PowerCyclone 4 odděluje nečistoty od vzduchu jedním tahem a tím maximalizuje průtok vzduchu a výkon. Přináší vynikající výsledky při vysávání. Technologie PowerCyclone rychle nasává vzduch díky přímému a hladkému nasávacímu otvoru. Tvarovaný vzduchovod zrychluje proud vzduchu směrem nahoru v cyklónové komoře, díky čemuž se prach oddělí od vzduchu.

TriActive Turbo hubice

TriActive Turbo hubice přináší silný výkon na tvrdé podlahy a koberce. Motorizovaný kartáč a optimální proudění vzduchu zachytí všechen prach a nečistoty najednou.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 3.62 Kg
Objem 0.6 L
Odnímatelný ruční vysavač Ano
Provozní doba 60 min.
Osvětlení vysávané plochy Ne
Vysává a mopuje najednou Ano
Automatická detekce povrchu Ne
Typ tyčového vysavače víceúčelový
Flexibilní ohebný kloub Ne
HEPA filtr Ne
Detekce znečištěného filtru Ne

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

38 recenzí Philips FC6408/01 PowerPro Aqua 3 v 1

86.2% Kvalita
Výborná

84% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Monika

9. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Kvalita a funkčnost
 • Nic

marta

27. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Výborná


 • na vytírání dlažby perfektní
 • mohl by být trochu lehčí na přenášení

Dobrý výrobek za dobrou cenu


Peter

27. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Průměrná


 • hezký vysavač k ruce
 • Celkem nic moc, nesaje jak reklamují ani ne jak by si člověk představoval
 • Za ty peníze fakt nic moc.

Vic krát bych ho nekoupil.


Jaroslava

26. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Nízká


 • Vse

Vysavac je vyborný