Philips EXP2546

Nákupem získáte 12,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vychutnejte si příjemné potěšení z poslechu vaší oblíbené hudby z Audio CD a CD-MP3 bez přeskakování zvuku. Dostaňte se do rytmu s MP3-CD přehrávačem Philips EXP2546 a vychutnejte si až 10 hodin hudby na jednom MP3-CD. Klasicky přenosný CD přehrávač je vybaven displejem LCD a představuje skvělou volbu pro jednoduché a bezproblémové potěšení z hudby v pohybu. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Vyrovnávací paměť Magic ESP 100 sekund

Magic Electronic Skip Protection (ESP) je užitečná funkce, která zajišťuje reprodukci hudby bez přeskakování i v případě, že je přehrávač MP3-CD vystaven otřesům a nárazům při sportu nebo pohybu. Zařízení s funkcí Magic Electronic Skip Protection mají elektronickou vyrovnávací paměť, ve které je možné ukládat různé formáty digitální hudby, například MP3 a WMA. Vyrovnávací paměť upravuje automaticky obsah a rychlost otáčení CD, aby zajistila nepřerušovaný poslech hudby.

Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké basy 

Zvýraznění basů Dynamic Bass Boost zajišťuje maximální zážitek při poslechu hudby zvýrazněním basové složky v celém rozsahu nastavení hlasitosti – od nízké po vysokou – stačí jen stisknout tlačítko! Reprodukce basových tónů s nízkými kmitočty je obvykle při nízké hlasitosti nevýrazná. Toto omezení lze potlačit zapnutím zvýraznění basů Dynamic Bass Boost, která zvýší úroveň basů tak, aby byla zajištěna optimální reprodukce i při snížení hlasitosti.

Přehrávání CD, CD-R a CD-RW disků

Tento zvukový systém vám umožňuje vychutnat si hudbu z disků CD, CD-R a CD-RW. CD-RW (CD-Rewritable Compatible) znamená, že váš systém může přehrávat jak disky CD-Recordable (zapisovací – CD-R), tak i CD-Rewritable (přepisovací – CD-RW). Disky CD-R jsou nahrávatelné a mohou se přehrávat na jakémkoli přehrávači audio CD, zatímco disky CD-RW mohou být přehrávány a přepisovány mnohokrát za sebou a mohou se přehrávat pouze na kompatibilních CD přehrávačích.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Přehrávání hudby 10 hod.

Další vlastnosti

Značka: Philips

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá

Multimédia

Zvukové formáty: mp3

Obsah balení

Obsah balení: sluchátka

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD

Funkce

Přehrávání hudby: 10 hod.

Ostatní

Kód produktu: EXP2546/12

Všechny parametry

Recenze Philips EXP2546

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jiří, 20.11.2018

Slouží dobře jsem spokojený. Jedna se o kvalitní výrobek. Používám ho v aute jako externí disk pro přehrávání starších CD pohádek pro deti.

  • Výrobek splnil vše co jsem chtel.

Příslušenství k Philips EXP2546