Philips EXP2546

1 299 Kč ? Ušetříte 8 % 1 198 Kč

Cena se slevovým kódem ? Jen do 19. 09. 2021
Jak získáte slevu
958 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 11,98 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vychutnejte si příjemné potěšení z poslechu vaší oblíbené hudby z Audio CD a CD-MP3 bez přeskakování zvuku. Dostaňte se do rytmu s MP3-CD přehrávačem Philips EXP2546 a vychutnejte si až 10 hodin hudby na jednom MP3-CD. Klasicky přenosný CD přehrávač je vybaven displejem LCD a představuje skvělou volbu pro jednoduché a bezproblémové potěšení z hudby v pohybu. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 8 %
  • Doprava zdarma
  • sleva s kódem 240 Kč

Popis produktu

Vyrovnávací paměť Magic ESP 100 sekund

Magic Electronic Skip Protection (ESP) je užitečná funkce, která zajišťuje reprodukci hudby bez přeskakování i v případě, že je přehrávač MP3-CD vystaven otřesům a nárazům při sportu nebo pohybu. Zařízení s funkcí Magic Electronic Skip Protection mají elektronickou vyrovnávací paměť, ve které je možné ukládat různé formáty digitální hudby, například MP3 a WMA. Vyrovnávací paměť upravuje automaticky obsah a rychlost otáčení CD, aby zajistila nepřerušovaný poslech hudby.

Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké basy 

Zvýraznění basů Dynamic Bass Boost zajišťuje maximální zážitek při poslechu hudby zvýrazněním basové složky v celém rozsahu nastavení hlasitosti – od nízké po vysokou – stačí jen stisknout tlačítko! Reprodukce basových tónů s nízkými kmitočty je obvykle při nízké hlasitosti nevýrazná. Toto omezení lze potlačit zapnutím zvýraznění basů Dynamic Bass Boost, která zvýší úroveň basů tak, aby byla zajištěna optimální reprodukce i při snížení hlasitosti.

Přehrávání CD, CD-R a CD-RW disků

Tento zvukový systém vám umožňuje vychutnat si hudbu z disků CD, CD-R a CD-RW. CD-RW (CD-Rewritable Compatible) znamená, že váš systém může přehrávat jak disky CD-Recordable (zapisovací – CD-R), tak i CD-Rewritable (přepisovací – CD-RW). Disky CD-R jsou nahrávatelné a mohou se přehrávat na jakémkoli přehrávači audio CD, zatímco disky CD-RW mohou být přehrávány a přepisovány mnohokrát za sebou a mohou se přehrávat pouze na kompatibilních CD přehrávačích.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Přehrávání hudby 10 hod.

Další vlastnosti

Značka: Philips

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá

Multimédia

Zvukové formáty: mp3

Obsah balení

Obsah balení: sluchátka

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD

Funkce

Přehrávání hudby: 10 hod.

Ostatní

Kód produktu: EXP2546/12

Všechny parametry

Recenze Philips EXP2546

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Zdeněk, 16.5.2021

Naprostá spokojenost oproti neznačkovým produktům viz. výše. Jako zdroj je třeba mít zásuvkový měnič 4,5V. Ten má téměř každý kutil doma z někdejších spotřebičů, např. mobilu.

  • Naprostá spokojenost! Stačilo přidat 300 Kč a mám solidní přehrávač na rozdíl od dříve, už tří reklamovaných RA-Discman/mp3,40s antishock. Dobré je si obstarat síťový zásuvkový zdroj, aby nebylo třeba používat AA články.
  • Nevím.

Jiří, 20.11.2018

Slouží dobře jsem spokojený. Jedna se o kvalitní výrobek. Používám ho v aute jako externí disk pro přehrávání starších CD pohádek pro deti.

  • Výrobek splnil vše co jsem chtel.

Příslušenství k Philips EXP2546