Philips EP1224/00 Series 1200

Zobrazit


Objem vodního zásobníku: 1800 ml, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Objem nádoby na kávová zrna: 275 g, Počet teplot.nastavení: 3, Přednastavené programy: Ano, Cappuccino 1 tlačidlem: Ne, Počet přednast.nápojů: 2 Více info

Barva


Cena 8 059 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 81 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

95% Hodnota za peníze
Výborná

5 nákup

Zobrazit 5 recenzí

Popis produktu

Plnoautomatický kávovar Philips EP1224/00 vám dokáže připravit dokonalý šálek kávy z čerstvě namletých kávových zrn. Vychutnat si tak můžete 2 druhy kávových nápojů s možností přípravy 2 šálků kávy současně. Pokud máte rádi kávové speciality s mléčnou pěnou, můžete si je připravit díky parní trysce Panarello. Na kávovaru si můžete nastavit objem, intenzitu aromata a jemnost mletí. Jednoduché ovládání prostřednictvím intuitivního dotykového displeje. Přístroj nabízí kromě nenáročné obsluhy i snadné čištění.

Philips EP1224/00 Series 1200

 • 2 druhy kávových nápojů
 • Možnost přípravy 2 šálků kávy současně
 • Možnost přípravy horké vody
 • Intuitivní dotykový displej
 • 100% keramické mlýnky
 • 12 stupňů nastavení hrubosti mletí kávy
 • Možnost použít pro přípravu mletou kávu
 • 3 stupně volby intenzity kávy
 • 3 stupně volby teploty vody
 • Nastavitelná velikost šálku do 150mm
 • Příprava mléčné pěny s klasickým napěňovačem mléka (parní tryska panarello)
 • Aroma těsnění
 • Odnímatelná spařovací jednotka a nádržka na vodu
 • Barva: kašmírově šedá

Dokonalý požitek z čerstvě umleté kávy každý den

Dopřejte si šálek lahodné kávy přesně podle vašeho gusta! Ať už si potrpíte na silnou chuť kávy s intenzivním aroma, nebo nedáte dopustit na cappuccino s dokonale nadýchanou mléčnou pěnou, automatický kávovar Philips Series 1200 je vám k službám. Přístroj má intuitivní displej pro mimořádně snadné ovládání a vaše oblíbené kávové nápoje vám umožní připravit jediným stisknutím tlačítka. Kávovar má vysoce odolný a spolehlivý mlýnek ze 100% keramiky a umožňuje 12 nastavení mletí kávových zrn – od ultra jemného prášku po hrubé namletí. Spařovací jednotka zařízení je vyjímatelná a lze ji snadno opláchnout pod tekoucí vodou. Jednoduché je i odstraňování vodního kamene z přístroje, kávovar vás na nutnost čištění sám upozorní a navede ke spuštění automatického programu.

Klasický napěňovač mléka

Automatický kávovar má praktický napěňovač mléka využívající horkou páru, díky kterému si v pohodlí vašeho domova připravíte lahodné cappuccino s dokonalou pěnou jako z vaší oblíbené kavárny. Napěňovač se skládá ze dvou dílů, které lze snadno umýt pod proudem tekoucí vody.

100% keramický mlýnek 

Tajemství dokonale připraveného šálku kávy spočívá ve správném namletí kávových zrn. Mlýnek automatického kávovaru Philips Series 1200 je 100% keramický, vysoce odolný a má mimořádně dlouhou životnost - připraví až 20 000 šálků čerstvé kávy! Nepřehřívá se, a proto zaručuje jedinečnou chuť kávových zrn.

Intuitivní ovládací panel

Vychutnejte si takový šálek kávy, jaký máte rádi – jediným stisknutím tlačítka. Kávovar má velmi přehledný digitální displej pro mimořádně snadné ovládání. 

Dokonalá teplota a aroma

Unikátní systém Aroma Extract dokáže určit optimální rovnováhu mezi teplotou přípravy kávy a extrakcí aromatu. Udržuje teplotu v rozmezí 90–98 °C a reguluje průtok vody tak, aby z kávových zrn získal maximum chuti a vůně.

12 možností nastavení mlýnku 

Automatický kávovar Philips Series 1200 umožňuje výběr z 12 nastavení mlýnku. Kávová zrna namele přesně podle vašich preferencí – od ultra jemného prášku po hrubě namletou kávu. Přesně tak, jak vyžaduje příprava vašeho kávového nápoje.

Uzávěr Aroma seal pro čerstvá kávová zrna

Kávovar Philips Series 1200 má speciálně navržený uzávěr Aroma seal, který pomáhá kávová zrna v zásobníku držet déle čerstvá a voňavá. Těsně přiléhá na vršek přístroje a snižuje hluk mlýnku při mletí. 

Funkce My Coffee Choice

Dopřejte si šálek horkého kávového nápoje přesně tak, jak vám nejvíce chutná! Jednoduše si vyberte ze 3 nastavení intenzity a 3 nastavení teploty tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Vyjímatelná spařovací jednotka

Čistá spařovací jednotka je pro správné fungování kávovaru a skvělou chuť kávy mimořádně důležitá. Jednotka automatického kávovaru Philips Series 1200 je plně vyjímatelná a snadno ji vyčistíte pod tekoucí vodou.

Automatické upozornění na odstranění vodního kamene

Vodní kámen je z jakéhokoliv kávovaru nutné pravidelně odstraňovat. Přístroj Philips Series 1200 má pro tyto účely automatický program, který snadno spustíte stisknutím tlačítka. Na nutnost spuštění procedury vás kávovar upozorní sám a frekvenci čištění lze nastavit podle tvrdosti vody u vás doma.

 

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 1800 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávová zrna 275 g
Počet teplot.nastavení 3
Přednastavené programy Ano
Cappuccino 1 tlačidlem Ne
Počet přednast.nápojů 2

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

5 recenzí Philips EP1224/00 Series 1200

100% Kvalita
Vynikajicí

95% Hodnota za peníze
Výborná

Marta

20. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíKamila

4. 6. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


S výrobkem jsem spokojená.


Lucie

8. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Jednoduchá obsluha, výborná káva.
 • Nic.

JANA

27. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • jednoduché ovládání
 • příprava chutné kávy s možností volit sílu kávy a množstí vody
 • zatím nic

Zakoupený kávovar splnil očekávání. Kvalitní výrobek za příjemnou cenu.