Philips CA6706/10 vodní filtr

Čisticí sada PHILIPS CA6706 / 10 na údržbu kávovarů, umožňuje předcházet poruchám a současně uchovat čistotu a bezproblémový provoz automatického espressa. Pomůže vám dosáhnout vyšší výkon vašeho zařízení. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

Čistší voda pro váš přístroj

Vodní filtr prodlužuje životnost vašeho espresso kávovaru a zajistí, že si budete mnohem déle vychutnávat kávu té nejlepší chuti. Odstraňovač vodního kamene Philips Saeco dokonale vyčistí všechny okruhy vody ve vašem espresso kávovaru.

Chrání espresso kávovary

Tablety na odstraňování kávového oleje odstraní všechny zbytky kávového oleje a zachovají účinnou provoz kávovaru, takže dosáhnete ty nejlepší výsledky. Doporučujeme provést údržbu alespoň jednou za měsíc.

Chráněn proti vodnímu kameni

Tento speciální prostředek na odstraňování vodního kamene chrání zařízení před usazováním vodního kamene, které snižuje výkon a ovlivňuje chuť. Je velmi účinný a snadno se používá. Efektivní odstranění vodního kamene dosáhnete odstraňováním po 250 šálcích nebo podle potřeby, v závislosti na tvrdosti používané vody.

BRITA INTENZA+

BRITA INTENZA+ – čerstvě filtrovaná voda pro bohatší aroma kávy. Vše, co potřebujete pro svůj přístroj Souprava na údržbu Philips je ta nejpraktičtější sada nástrojů, která  dokonale udrží nejvyšší výkon vašich espresso kávovarů značky Philips a Saeco. Abyste zajistili delší plynulý chod přístroje, používejte pouze spotřební materiál značky Philips. Pro kávovary značky Philips a Saeco se doporučuje používat výhradně spotřební materiál značky Philips.

  • Obsahuje: 2 láhve prostředku na odstraňování vodního kamene pro espresso kávovary, 2 kazety vodního filtru BRITA INTENZA +, 6 x odstraňovač kávového oleje, mazivo

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ filtru Kávové filtry č. 4

Další vlastnosti

Značka: Philips

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 10,24 cm
Hmotnosť: 414 g
Výška: 13,2 cm
Hloubka: 10,24 cm

Obsah balení

Obsah balení: 2 láhve odstr.vod. kamene

Filtrování

Typ filtru: Kávové filtry č. 4

Ostatní

Kód produktu: CA6706/10

Všechny parametry

Recenze Philips CA6706/10 vodní filtr

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips CA6706/10 vodní filtr