Philips BTM2560/12 vystavený kus s plnou zárukou

Hudební mikrosystém Philips BTM2560/12 umožňuje přehrávání hudebních CD, MP3 souborů na CD i na flashdisku, poslech rádia FM a dokonce i bezdrátový streaming z Vašeho přenosného zařízení díky technologii Bluetooth a propojení přes AUX vstup. Jeho zvuk jde přes dvoupásmové reproduktory s basreflexem s maximálním výkonem 70 W. Mikrosystém má zabudované digitální rádio s 20 předvolbami, hodiny s časovačem zapnutí i vypnutí a zvukový ekvalizér s předvolbami. Ve vypnutém i zapnutém stavu umožňuje nabíjení přes USB výstup maximálním proudem 2 A. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 9 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Přehrávejte oblíbenou hudbu bezdrátově přes Philips BTM2560

Bluetooth je technologie bezdrátové komunikace na krátké vzdálenosti (do 10 m), která je spolehlivá i energeticky úsporná. Tato technologie umožňuje snadné bezdrátové připojení k zařízením s technologií Bluetooth, jako jsou telefony, tablety či notebooky. Díky tomu si přes tento mikrosystém Philips BTM2560 můžete bezdrátově poslechnout svou oblíbenou hudbu, zvuk filmů nebo her.

Přehrajte MP3-CD, CD i CD-R/RW

Přehrajte bezproblémově a s vysokou kvalitou zvuku Audio CD i vypalované CD-R/RW v CD mechanice. Formát MP3 je revoluční technologie komprese, při níž se mohou velké soubory s digitálně zaznamenanou hudbou zmenšit bez dramatického snížení kvality zvuku. MP3 se stal běžným formátem komprese zvuku používaným na webu, který umožňuje rychlý a snadný přenos zvukových souborů. MP3 soubory lze vypálit na CD a přehrávat v BTM2560.

USB Direct pro snadné přehrávání hudby ve formátu MP3

Díky jednoduché přenositelnosti souborů na USB klíči si můžete vychutnávat pohodlí a zábavu při dostupnosti většího množství digitální hudby přes vestavěné rozhraní USB Direct.

Zvukový vstup pro přehrávání hudby z přenosných zařízení

Připojení pomocí zvukového 3,5 mm vstupu umožňuje přímé přehrávání souborů z přenosného přehrávače médií. Kromě toho, že vám umožní vychutnat si oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě na vašem zvukovém systému, přináší připojení i výjimečně pohodlnou obsluhu, protože stačí kabelem s konektory JACK 3,5 mm jednoduše připojit váš MP3 přehrávač ke zvukovému systému Philips BTM2560/12.

Bass Reflex pro lepší basy

Systém reproduktorů Bass Reflex poskytuje výkonnější a hlubší basy z kompaktního systému reproduktorů. Odlišuje se od běžného systému reproduktorů dodatečným kruhovým otvorem, který je akusticky vyladěn s reproduktorem, aby optimalizoval výstup zvuku nízké frekvence. Výsledkem jsou hlubší basy a menší zkreslení. Systém funguje prostřednictvím rezonance zvuku do kruhového basového otvoru a rozšiřuje přenos spodních frekvenci zvuků při malém objemu reproduktorové skříňky.

Digitální rádio s předvolbami

Stačí naladit stanici, kterou si chcete předvolit, stiskněte a podržte tlačítko předvolby a její frekvence se uloží. S předvolbami rozhlasových stanic získáte rychlý přístup k rozhlasovým stanicím, aniž byste museli příslušné frekvence vždy naladit manuálně.

Pohotovostní režim Bluetooth pro snadné připojení

Po prvním připojení inteligentního zařízení přes Bluetooth je možné hudební systém Philips kdykoliv probudit z pohotovostního režimu pomocí funkce Bluetooth tohoto zařízení. Současně se také aktivuje zdroj Bluetooth, díky čemuž je spuštění přenosu hudby rychlé a snadné.


Rychlé a efektivní nabíjení přes USB

Konektor USB není určen pouze pro přehrávání hudby. Inteligentní systém správy napájení USB umožňuje nabíjecí proud až 2 A pro rychlé nabíjení přenosného zařízení (mobilu, tabletu), kdy se hudební systém nachází v pohotovostním režimu.

Digitální ovládání

Digitální ovládání zvuku vám nabízí výběr přednastavených zvukových režimů pro různé hudební styly. Každý režim používá technologii grafické ekvalizace, aby automaticky přizpůsobil zvukovou rovnováhu a zlepšil nejdůležitější zvukové frekvence ve zvoleném zvukovém stylu. Digitální ovládání zvuku umožňuje vytěžit z hudby maximum přesným přizpůsobením zvukové rovnováhy tak, aby odpovídala typu hudby, který právě přehráváte.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ne
  • RMS výkon 70 W
  • NFC Ne
  • Typ reproduktoru 2 - pásmový
  • DAB Ne
  • Počet reproduktorů 2

Další vlastnosti

Značka: Philips
? Smart: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ne
? Ethernet / LAN připojení: Ne
? Airplay: Ne
? NFC: Ne
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 22 cm
Výška: 10,4 cm
Hloubka: 23,1 cm
Hmotnost: 5,3 Kg

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Multimédia

Typ média: CD-RW, USB, CD, CD-R
Zvukové formáty: mp3, cda

Display/Grafika

? Typ displeje: LED
Vestavěný displej: Ano

Rádio

Podporované pásma: FM
FM rádio: Ano
Počet stanic v paměti: 20
DAB: Ne
RDS: Ne
Vzbuzení rádiem: Ano

Zvuk

RMS výkon: 70 W

Funkce

Ekvalizér: Ano
Budík: Ano

Reproduktory

Typ reproduktoru: 2 - pásmový
Počet reproduktorů: 2

Mechanika a disk

Kazetový přehrávač: Ne

Ostatní

Kód produktu: BTM2560/12

Všechny parametry

Recenze Philips BTM2560/12

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips BTM2560/12