Philips BTB8000 černo-stříbrný vystavený kus s plnou zárukou

Stylový 2-pásmový hudební mikrosystém Philips BTB8000 v černo-stříbrném provedení vám do domácnosti přinese skvělý zvuk s výkonem 150 W. Ten plyne ze systému reproduktorů Bass Reflex (s dodatečným kruhovým basovým otvorem) a z výškových reproduktorů s kuželovou klenbou. Specifikem je zabudovaný VU metr, který ukazuje úroveň signálu hudby. Konektivitu zajišťuje technologie Bluetooth, USB port (i pro nabíjení) či zvukový vstup Aux-In. Podporuje pásma DAB+ a FM (počet stanic v paměti 20 + 20) a nejdůležitější informace jsou zobrazovány na vestavěném LED displeji. Zařízení dokáže přehrát média jako MP3-CD, CD, CD-R/RW či USB flash disky. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 12 %
 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Yamaha MCR-B370D stříbrný

Stylový mikrosystém Yamaha MCR-B370D v černo-stříbrném barevném provedení vám zprostředkuje špičkový zvuk kdykoliv budete mít chuť a náladu. Díky modernímu designu skvěle zapasuje do vaší domácnosti.…

 • Wi-Fi: Ne
 • RMS výkon: 40 W
 • NFC: Ne

Zobrazit produkt

Popis produktu

Zabudovaný VU metr (měřič jednotek hlasitosti)

VU metr ukazuje úroveň signálu hudby pro každý zdrojový režim. To umožňuje zkontrolovat, zda vstupní signál není příliš vysoký nebo nízký. V případě modelů podporujících externí zdroje, zvukový vstup nebo Bluetooth můžete nastavovat výstupní hlasitost zařízení (pokud je k dispozici) a nastavit tak vhodnou úroveň hlasitosti hudby a tím optimalizovat kvalitu zvuku ze zdroje.

Vždy zapnutý pohotovostní režim Bluetooth

Po prvním připojení smart zařízení lze hudební systém kdykoliv probudit z pohotovostního režimu pomocí dříve připojeného zařízení. Současně se také aktivuje technologie Bluetooth, takže vaše oblíbená hudba bude ihned spuštěna. 

Rychlé nabíjení přes USB

Port USB není určen pouze pro přehrávání multimediálních souborů. Inteligentní systém správy napájení USB umožňuje ryhlé nabíjení inteligentního zařízení.

Zvukový vstup pro přehrávání hudby

Připojení pomocí zvukového vstupu umožňuje přímé přehrávání souborů z přenosného přehrávače médií. Připojení pomocí zvukového vstupu přináší i výjimečně pohodlnou obsluhu, protože stačí jednoduše připojit váš MP3 přehrávač ke zvukovému systému.

Systém reproduktorů Bass Reflex

Bass Reflex umožňuje hluboký zážitek z basů pomocí kompaktního systému reproduktorů. Odlišuje se od běžného systému reproduktorů dodatečným kruhovým basovým otvorem, který je akusticky sladěný s reproduktorem, aby optimalizoval výstup systému nízké frekvence. Výsledkem jsou hlubší ovládané basy a menší zkreslení. Systém kombinovaný s odezvou reproduktoru rozšiřuje celkově nízkou frekvenci zvuků a vytváří skvělý rozměr hlubokých basů.

Kompatibilní s DAB a FM

Digitální rádio s DAB převyšuje kvalitou analogové FM vysílání. Posluchačům poskytuje více možností a informací v čisté kvalitě zvuku bez praskání. Technologie umožňuje posluchači, aby zafixoval nejsilnější nalezený signál. S digitálními stanicemi s DAB si nemusíte pamatovat frekvence a předvolby se ladí podle názvu stanice.

Přehrajte MP3-CD, CD a CD-R/RW

Formát MP3 je technologie komprese, při které se mohou velké soubory s digitálně zaznamenanou hudbou až 10-násobně zmenšit bez dramatického snížení kvality zvuku. MP3 se stal běžným formátem komprese zvuku používaným na webu, který umožňuje rychlý a snadný přenos zvukových souborů.

USB Direct

Díky skvělé přenositelnosti souborů si můžete vychutnávat pohodlí a zábavu při dostupnosti většího množství digitální hudby přes vestavěné rozhraní USB Direct.

Výškový reproduktor s kuželovou klenbou

Kuželové výškové reproduktory reprodukují vysoké a střední frekvence a zvyšují celkovou čistotu zvuku. Přinášejí směs nerušeného a nezabarveného širokopásmového zvuku a nabízejí detailní čistotu vokálů a tím ve spojení s basovými reproduktory dodávají zvuku celkovou rovnováhu.

Regulace výšek a basů

Použitím kláves se šipkami nahoru a dolů může naslouchající pohodlně přidat nebo ubrat důraz na nízké nebo vysoké tóny nebo nechat soprán či basy beze změny a přehrávat hudbu podle původně nahraných nastavení. Výšky a ovládání basů umožňují poslouchat hudbu tak, jak ji máte rádi.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi Ne
 • RMS výkon 150 W
 • NFC Ne
 • Typ reproduktoru 2 - pásmový
 • DAB Ano
 • Počet reproduktorů 4

Další vlastnosti

Značka: Philips
? Smart: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ne
? Ethernet / LAN připojení: Ne
? Airplay: Ne
? NFC: Ne
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná, černá
Šírka: 17,3 cm
Výška: 24,1 cm
Hloubka: 26,1 cm
Hmotnosť: 8,7 Kg

Další parametry

? Integr. čtečka karet: Ne

Multimédia

Typ média: CD, CD-R, CD-RW, USB

Display/Grafika

? Typ displeje: LED
Vestavěný displej: Ano

Rádio

Podporované pásma: DAB +, FM
FM rádio: Ano
Počet stanic v paměti: 20
DAB: Ano
RDS: Ano
Vzbuzení rádiem: Ano

Zvuk

RMS výkon: 150 W

Funkce

Ekvalizér: Ano
Budík: Ano

Reproduktory

Typ reproduktoru: 2 - pásmový
Počet reproduktorů: 4

Mechanika a disk

Kazetový prehrávač: Ne

Ostatní

Kód produktu: 6959033848117

Všechny parametry

Recenze Philips BTB8000 černo-stříbrný

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips BTB8000 černo-stříbrný