Philips BTB2570 černý vystavený kus s plnou zárukou

Stylový 2-pásmový hudební mikrosystém Philips BTB2570 v černém provedení vám do domácnosti přinese skvělý zvuk s výkonem 150 W, který může být vylepšen i díky digitálnímu ovládání (režimy Vyvážený, Čistý, Silný, Příjemný, Jasný). Tóny poplynou do prostoru ze systému reproduktorů s technologií Bass Reflex, který je doplněn kruhovým basovým otvorem pro hlubší basy. Konektivitu zajistí technologie Bluetooth, USB port (i na nabíjení) či zvukový vstup Aux-In. Podporuje pásma DAB+ a FM (počet stanic v paměti 20 + 20) a nejdůležitější informace jsou zobrazovány na vestavěném LED displeji. Zařízení dokáže přehrát média jako MP3-CD, CD, CD-R/RW či USB flash disky. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Přehrávejte hudbu bezdrátově

Technologie Bluetooth umožňuje snadné bezdrátové připojení k zařízením iPod/iPhone/iPad nebo jiným zařízením s technologií Bluetooth, jako jsou chytré telefony, tablety či laptopy. Díky tomu si přes tento reproduktor můžete bezdrátově poslechnout svou oblíbenou hudbu, zvuk filmů či her.

Systém reproduktorů Bass Reflex

Bass Reflex umožňuje hluboký zážitek z basů pomocí kompaktního systému reproduktorů. Odlišuje se od běžného systému reproduktorů dodatečným kruhovým basovým otvorem, který je akusticky sladěný s reproduktorem, aby optimalizoval výstup systému nízké frekvence. Výsledkem jsou hlubší ovládané basy a menší zkreslení. Systém kombinovaný s odezvou reproduktoru rozšiřuje celkově nízkou frekvenci zvuků a vytváří skvělý rozměr hlubokých basů.

Přehrajte MP3-CD, CD a CD-R/RW

Formát MP3 je technologie komprese, při které se mohou velké soubory s digitálně zaznamenanou hudbou až 10-násobně zmenšit bez dramatického snížení kvality zvuku. MP3 se stal běžným formátem komprese zvuku používaným na webu, který umožňuje rychlý a snadný přenos zvukových souborů.

USB Direct

Díky skvělé přenositelnosti souborů si můžete vychutnávat pohodlí a zábavu při dostupnosti většího množství digitální hudby přes vestavěné rozhraní USB Direct.

Zvukový vstup pro přehrávání hudby

Připojení pomocí zvukového vstupu umožňuje přímé přehrávání souborů z přenosného přehrávače médií. Připojení pomocí zvukového vstupu přináší i výjimečně pohodlnou obsluhu, protože stačí jednoduše připojit váš MP3 přehrávač ke zvukovému systému.

Vždy zapnutý pohotovostní režim Bluetooth

Po prvním připojení smart zařízení lze hudební systém kdykoliv probudit z pohotovostního režimu pomocí dříve připojeného zařízení. Současně se také aktivuje technologie Bluetooth, takže vaše oblíbená hudba bude ihned spuštěna. 

Rychlé nabíjení přes USB

Port USB není určen pouze pro přehrávání multimediálních souborů. Inteligentní systém správy napájení USB umožňuje ryhlé nabíjení inteligentního zařízení.

Digitální ovládání zvuku

Funkce digitálního ovládání zvuku vám nabízí výběr přednastavených režimů Vyvážený, Čistý, Silný, Příjemný a Jasný. Každý režim používá technologii grafické ekvalizace, aby automaticky přizpůsobil zvukovou rovnováhu a zlepšil nejdůležitější zvukové frekvence. Digitální ovládání zvuku umožňuje vytěžit z hudby maximum přesným přizpůsobením zvukové rovnováhy.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ne
  • RMS výkon 70 W
  • NFC Ne
  • Typ reproduktoru 2 - pásmový
  • DAB Ano
  • Počet reproduktorů 2

Další vlastnosti

Značka: Philips
? Smart: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ne
? Ethernet / LAN připojení: Ne
? Airplay: Ne
? NFC: Ne
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 22 cm
Výška: 11,04 cm
Hloubka: 23,1 cm
Hmotnosť: 5,3 Kg

Další parametry

? Integr. čtečka karet: Ne

Multimédia

Typ média: USB, CD

Display/Grafika

? Typ displeje: LED
Vestavěný displej: Ano

Rádio

Podporované pásma: DAB +, FM
FM rádio: Ano
Počet stanic v paměti: 20
DAB: Ano
RDS: Ano
Vzbuzení rádiem: Ano

Zvuk

RMS výkon: 70 W

Funkce

Ekvalizér: Ne
Budík: Ano

Reproduktory

Typ reproduktoru: 2 - pásmový
Počet reproduktorů: 2

Mechanika a disk

Kazetový prehrávač: Ne

Ostatní

Kód produktu: 6959033848087

Všechny parametry

Recenze Philips BTB2570 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips BTB2570 černý