Philips BRI977/00 Lumea

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Philips BRI977/00 Lumea má technologii IPL. Jedná se o technologii, která pomocí jemných záblesků "uspává" chloupky. Světlo pronikající ke kořínku chloupku uvede folikul do klidové fáze a stimuluje chloupek k vypadnutí. Opakovaná ošetření postupně zabraňují opětovnému růstu chloupků a zanechávají pokožku krásně hladkou a jemnou na dotek. Inteligentní nástavce přizpůsobují programy tak, aby vyhovovaly každé části těla. Nástavce pro celé tělo Lumea jsou tvarovány tak, aby dokonale kopírovaly každou křivku a přizpůsobily programy ošetření každé části těla.

Philips BRI977/00 Lumea

Užívejte si 12 měsíců hladkou pokožku bez chloupků*

Zbavte se chloupků bez bolesti, podráždění pokožky a nepříjemných pupínků! Epilátor Philips Lumea IPL 9900 dosahuje skvělých výsledků při domácím používání. Na chloupky můžete zapomenout až na 12 měsíců!* Technologie SenseIQ a inteligentní senzor SmartSkin vyberou vhodnou intenzitu ošetření přímo pro váš odstín pokožky. K přístroji patří 4 nástavce určené pro různé části těla: na velké plochy, jako jsou nohy, ruce nebo záda, na obličej, na podpaží a na oblast linie bikin. Bezplatná mobilní aplikace Philips Lumea IPL vás provede celým ošetřením krok za krokem. Aplikace nově nabízí exkluzivní funkce SkinAI, které využívají umělou inteligenci (AI) pro virtuální analýzu pleti.

  • Až 12 měsíců hladká pokožka bez chloupků* 
  • Bezpečné a bezbolestné IPL ošetření vyvinuto s dermatology
  • 4 nástavce: na tělo, podpaží, obličej a oblast linie bikin

 

Bezpečné a bezbolestné IPL ošetření

Během aplikace intenzivního pulzního světla (Intense Pulsed Light) na pokožku působí jemné, ale účinné záblesky, které pronikají až ke kořínkům chloupků a přerušují jejich růstovou fázi. Klíčové je epilátor používat pravidelně a v doporučených intervalech. Chloupky pak postupně slábnou, vypadávají a snižuje se jejich počet. Epilátor Philips Lumea IPL 9900 je vybavený inovativní technologií SenseIQ a inteligentním senzorem SmartSkin, které zaručují, že ani pokožka v citlivých oblastech nebude podrážděná. Přístroj automaticky vybírá takovou intenzitu ošetření, která se pro vaši pokožku v dané oblasti hodí nejvíce.

Až 12 měsíců hladká pokožka bez chloupků*

První 4 ošetření je třeba provést jednou za dva týdny. Dalších 8 ošetření již stačí provádět jednou měsíčně. Už po 12 ošetřeních zůstane pokožka hladká až po dobu 12 měsíců!* Objektivní studie prokazují omezení růstu chloupků až o 92 % po pouhých třech ošetřeních**.

Senzor SmartSkin a 5 intenzit ošetření 

Epilátor Philips Lumea IPL 9900 využívá inteligentní senzor SmartSkin, který pro vás automaticky vybírá jedno z 5 nastavení ošetření pro ty nejlepší výsledky a maximální komfort. Tu správnou intenzitu záblesků přizpůsobuje vašemu tónu pokožky a typu chloupků.

Ošetření všech partií těla 

Různé části těla vyžadují různou péči, protože se liší svými tvary, odstínem pokožky a silou chloupků. K epilátoru Philips Lumea IPL 9900 patří speciálně navržené nástavce určené k efektivnímu ošetření různých částí těla. Přístroj dokáže rozeznat, který typ nástavce se chystáte použít, a automaticky vybere režim, který se pro něj hodí.

4 nástavce pro ošetření různých částí těla

Balení obsahuje 4 nástavce, se kterými ošetříte celé tělo. Větší plochy, jako jsou lýtka, ruce, břicho nebo záda, ošetříte nástavcem na tělo s větším aplikačním okénkem. Nástavec na obličej má integrovaný barevný filtr pro optimální intenzitu záblesků a hodí se pro odstranění chloupků nad horním rtem, na bradě nebo podél linie čelisti. Nástavec určený pro ošetření podpaží je zaoblený, aby kopíroval tvar podpažní jamky. A nástavec pro oblast linie bikin má průhlednější filtr vhodný k jemnému, ale účinnému ošetření silnějších chloupků.

Mobilní aplikace s exkluzivními funkcemi SkinAI 

Nechte se vést za hladkou pokožkou bez chloupků moderními technologiemi! Pro ty nejlepší výsledky používejte mobilní aplikaci Philips Lumea IPL, která je pro systémy iOS a Android dostupná zdarma. Pomůže vám s plánováním dalších ošetření v doporučených intervalech a dozvíte se v ní řadu praktických informací. Philips Lumea IPL 9900 nyní nabízí i exkluzivní funkce SkinAI využívající umělou inteligenci (AI) pro virtuální analýzu pleti a individualizovaný plán ošetření.

Odstín pokožky a typy chloupků 

Metoda odstranění chloupků pulzním světlem je vhodná pro širokou škálu odstínů pokožky, základním předpokladem je však dostatečný kontrast mezi pigmentem chloupků a odstínem pokožky. Vynikajících výsledků dosahuje od tmavě blond chloupků po černé a od velmi světlé pokožky po tmavě hnědou. Ošetření naopak není vhodné pro velmi světlé, šedé a zrzavé chloupky ani pro velmi tmavou pokožku.

***Technologie IPL je vhodná pro širokou škálu odstínů pokožky a barev chloupků, kterou naleznete v přehledné Tabulce odstínů. Nelze použít přes tetování nebo mateřská znaménka a není vhodná pro osoby trpící kožním nebo chronickým onemocněním. Kompletní seznam kontraindikací naleznete v Uživatelské příručce, případně se obraťte na svého lékaře.

Použití s kabelem i bez 

Kabel epilátoru Philips Lumea IPL 9900 je velmi dlouhý, přístroj se proto snadno používá a umožňuje volnost pohybu. Lze jej také používat bez kabelu.

 

* Průměrný výsledek redukce chloupků po 12 ošetřeních: 86 % na nohách, 70 % v oblasti třísel, 67 % na podpaží 

** Při dodržení doporučeného schématu ošetření, měřeno na nohou, individuální výsledky se mohou lišit.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet rychlostí 5
Suché a mokré holení Ne
Omyvatelný Ne

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Philips BRI977/00 Lumea

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

marian

6. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • prodloužená zaruka

super