Philips BRI956/00 Lumea Prestige IPL

IPL epilátor PHILIPS BRI956/00 Lumea Prestige vám přinese hladkou pokožku až na dlouhých 6 měsíců. Speciální nástavce na tělo nabízí ideální řešení pro rychlou úpravu partií, jako jsou například nohy, ruce, podpaží či části obličeje. Snímač SmartSkin vám doporučí nejlepší nastavení přesně pro váš odstín pokožky. Pro šetrné ošetřování je možné si vybírat z 5 nastavení intenzity světelné energie. Samozřejmostí je zabudovaný UV filtr, který chrání pokožku před UV zářením. A nyní pouze stačí přístroj po každém záblesku jemně a rovnoměrně přesunout z místa na místo. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 13 %

Další varianty produktu

Popis produktu

Bez rizika a bez bolesti

Philips Lumea funguje velmi jednoduše: ke kořínkům chloupků vysílá intenzivní pulzní světlo (IPL), které chloupky „uspává“, tedy přesouvá do klidové fáze a zpomaluje jejich další růst. Toto IPL světlo působí jen na chloupky, pokožka tak zůstává po ošetření „nedotčená“, není podrážděná a nehrozí vám ani zarůstání chloupků. Oproti jiným metodám odstraňování chloupků je také bezbolestná, maximálně můžete během samotného ošetření pociťovat lehké teplo.

Opravdu dlouhodobý efekt

Aby mohla Lumea zachytit všechny chloupky ve fázi růstu a uvést je do fáze spánku, je potřeba provést první čtyři ošetření vždy s rozestupem dvou týdnů. Už během těchto prvních ošetření ale můžete pozorovat výrazné zpomalení růstu chloupků, po prvních třech kolech až o 92 %*. Po tomto úvodním kole už můžete provádět udržovací ošetření jen jednou za čtyři až osm týdnů podle potřeby. A až za sebou budete mít celkem dvanáct ošetření v řadě, můžete se těšit až na 6 měsíců bez chloupků**!

Intenzita podle senzoru

Inteligentní senzor SmartSkin před začátkem celé procedury detailně prozkoumá vaši pokožku a sám doporučí nejvhodnější intenzitu ošetření ve škále od jedné do pěti. Jednoduše jej přiložíte k pokožce a stisknete tlačítko nastavení intenzity (ikonka Lupy). V případě, že máte citlivou pokožku, můžete manuálně nastavit nižší intenzitu a postupně přidávat. 

Ošetření pro všechny části těla

Protože se jednotlivé partie těla liší silou a hustotou chloupků, velikostí plochy i křivkami, najdete v balení Philips Lumea čtyři nástavce tvarované na míru konkrétním částem těla:

 • Nástavec na tělo a nohy

Velké okénko a prohnutý tvar zajišťují, že pohodlně a rychle ošetříte všechny větší partie. Lýtka pak zvládnete za pouhé 8,5 minuty.

 • Nástavec na oblast třísel

Aby si poradil i se silnějšími a hustšími chloupky v této oblasti, má menší velikost okénka, speciální zakřivení a extra průhledný filtr. Celé ošetření zvládnete za 2 minuty.

 • Nástavec na podpaží

I když má stejnou velikost okénka jako nástavec na oblast třísel, při bližším prozkoumání zjistíte, že je jinak zakřivený, aby mohl co nejlépe kopírovat právě tvar podpaží. Ošetříte jej za 1,5 minuty.

 • Nástavec na obličej

Abyste zvládli ošetřit i malé oblasti nad horním rtem, na tváři nebo na bradě, potřebujete ploché aplikační okénko včetně jednoho barevného filtru navíc, aby bylo ošetření co nejjemnější. Přesně to splňuje tento nejmenší nástavec, se kterým trvá ošetření 1,5 minuty.

Pohodlí a bezpečnost nadevše

Abyste při ošetřování větších ploch nemuseli mačkat tlačítko před každým impulzem, můžete využít funkce „slide&flash“, která vám umožní držet tlačítko stisknuté nepřetržitě. Protože ale vědci a dermatologové při vývoji Lumea mysleli především na vaši bezpečnost, záblesk se vyšle pouze v okamžiku, kdy je okénko plně přiložené k pokožce pod úhlem 90° a svítí kontrolka READY. 

Tmavší chloupky, světlejší pokožka = ideální výsledek

Lumea nejlépe funguje na chloupky, které mají dostatek melaninu – tedy ve škále od černé po tmavě blond. Naopak odstín pokožky je ideální v odstínu od velmi světlého po tmavě hnědý. U velmi světlých chloupků (světle blond, zrzavých nebo šedých), které mají nízký nebo žádný obsah melaninu, ošetření bohužel takové výsledky jako u chloupků tmavších nepřináší. 

Plán procedur v aplikaci

Abyste si nemuseli pamatovat, kdy přesně máte ošetřit danou partii, stáhněte si do mobilu aplikaci Philips Lumea IPL. Aplikace je dostupná zdarma, najdete zde spoustu užitečných tipů a můžete si zde také jednoduše vytvořit harmonogram procedur.

Bezdrátově i s kabelem

Chcete provádět ošetření třeba na terase? Není problém, Philips Lumea můžete nabít a používat bezdrátově kdekoliv. Klidně i na gauči, protože na rozdíl od holení nebo epilace po tomto typu ošetření nezůstává žádný nepořádek. Pokud ovšem pospícháte, můžete Lumea použít i s kabelem.

Žádné další výdaje

Abyste mohli začít s ošetřením, nemusíte dokupovat žádné náhradní díly, doplňky ani gely. Philips Lumea je plně připravena k použití tak, jak ji koupíte, a bude vám tak sloužit až 20 let***. 

Záruka tři roky

Pokud do 90 dnů od zakoupení registrujete Lumea na stránkách My Philips, dostanete o rok delší záruku, než je uloženo zákonem.


 

* Měřeno na nohou, po 3 ošetřeních, 27 z 55 žen dosáhlo výsledku 92 % či více. Studie byla realizovaná společností Philips.
** Průměrný výsledek 78% redukce chloupků na nohou, po úplném ošetřovacím cyklu (12 ošetření), objektivní studie na 48 ženách v Nizozemí a Rakousku. Studie byla realizovaná společností Philips.
*** Při propočtu počtu záblesků, na které je Philips Lumea konstruovaná, a za předpokladu, že žena ošetří vždy celé tělo.
 
 

 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Počet rychlostí 5

Další vlastnosti

Značka: Philips
Počet rychlostí: 5

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: růžová
Šířka: 26,5 cm
Hmotnost: 1738 g
Výška: 19 cm
Hloubka: 14 cm

Obsah balení

Obsah balení: nastavce, pozdro,kabel

Baterie

Napětí baterie: 240 V

Ostatní

Kód produktu: 884695600300

Všechny parametry

Recenze Philips BRI956/00 Lumea Prestige IPL

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 4 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Eva, 13.7.2020

 • Výrobek mám krátkou dobu, ale zatím se jeví že funguje, uvidíme po více aplikacích

Jiří, 15.5.2020

 • Nad ocekavani skutecne to funguje, manzelka je spkojena :)

Adrián, 06.10.2018

Pokud někdo neví co s časem a s penězi, můžu klidně doporučit. V opačném případě asi spíš zajít na kliniku a zaplatiti si laser, který by měl být lepší než klasické IPL a z dlouhodobého hlediska levnější a méně časově náročný

 • příjemné zpracování
 • automatické nastavování výkonu na základě info ze senzorů
 • pokud "blikáte" pravidelně, relativně jemná pokožka, na které jsou pouze občas úplně jemné mini chloupky
 • prakticky odstraňuje zarůstání chloupků
 • funguje i nefunguje = opravdu nutnost blikat pravidelně (nic nezmizí po třech měsících atd., resp. ano zmizí, ale pokračovat v blikání se musí dál, jako prevence, jinak se vše vrátí časem do původního stavu :) ), a tím vznikající časová náročnost. Z dlouhodobého hlediska je asi lepši laser, než obyč. IPL

Martina, 25.7.2017

Dobra manipulacia, neprehrieva sa. Ucinkuje po mesiaci mam 70% vypadnutych chlpkov. Volba intenzity a nadstavca je vyborna.

Všechna hodnocení

Příslušenství k Philips BRI956/00 Lumea Prestige IPL