Philips BRE700/00 Series 8000


Epilátor, Suché a mokré holení: Ano, Počet rychlostí: 2, Provozní doba: 40 min., Doba nabíjení: 120 min., Počet hlav holicího strojku: 1, Omyvatelný: Ano, Počet holicích břitů: 32, Hmotnost: 160. Více info


Cena 1 489 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 15 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Se spolehlivým epilátorem Philips BRE700/00 Series 8000 si můžete vychutnávat výhody komfortní epilace. Pochlubit se může účinnou a zároveň šetrnou epilací, o kterou se postará 70 000 otáček za minutu. Extra široký nástavec epilátoru působí při každém tahu na větší plochu pokožky, díky čemuž rychleji odstraňuje chloupky. Maximální kontrolu a lepší dosah s přirozenými a přesnými pohyby po celém těle zajistí ergonomické držadlo ve tvaru S. Epilátor můžete používat na sucho i na mokro a určitě oceníte i zabudované světlo.

Philips BRE700/00 Series 8000

  • Účinná epilace šetrná k pokožce
  • Hladká pokožka až na 4 týdny
  • Na nohy a tělo
  • 3 kusy příslušenství

Účinný i šetrný k pokožce

Keramická hlavice epilátoru Philips Epilator Series 8000 představuje unikátní systém 32 disků, které zvládnou více než 70 000 otáček za minutu. Díky tomu dokáže epilátor odstranit i ty nejjemnější chloupky až na čtyři týdny, zároveň je ale k pokožce velmi šetrný.

Ještě více chloupků jedním tahem

Hlavice epilátoru je mimořádně široká, takže s ní jedním tahem ošetříte větší plochu pokožky. Díky tomu zvládnete epilovat obě lýtka za pouhých 10 minut. Ergonomická rukojeť ve tvaru S zase zaručí, že bude manipulace s epilátorem pohodlná a že s ním bezpečně ošetříte i hůře dostupná místa.

Pro maximální pohodlí

Aby byla epilace co nejkomfortnější, můžete epilátor používat na mokro – teplá voda ve vaně nebo sprše zmírňuje nepříjemné pocity a protiskluzový povrch se postará o to, aby vám epilátor z mokré ruky nevyklouzl. Stejně dobře vám ale odstraní nežádoucí chloupky i na sucho.

Epilace kdekoliv

Pokud vám vyhovuje používat epilátor na zahradě nebo na terase, oceníte, že model Philips Epilator Series 8000 účinně pracuje i bez kabelu. A jestli naopak používáte epilátor v koupelně nebo jiné hůře osvětlené místnosti, díky zabudovanému světlu Opti-light si posvítíte i na ty nejjemnější chloupky, které byste jinak mohli přehlédnout.

Kompletní epilace na jedno nabití

Protože epilátor vydrží na dvouhodinové nabití pracovat až 40 minut, zvládnete s ním pohodlně ošetřit všechny partie najednou. Jestliže jste jej nestihli plně nabít a potřebujete jen rychle ošetřit jednu část těla, oceníte funkci rychlého nabíjení.

Balení obsahuje následující příšlušenství:

1. O důkladné odstranění chloupků se postará epilační hlava.

2. Abyste mohli zmírnit nepříjemné pocity během ošetření, můžete použít kryt pro dokonalý kontakt s pokožkou, který ošetřovanou oblast napíná.

3. Jestliže chcete jemně odstranit chloupky v obličeji, podpaží nebo oblasti třísel, použijte kryt pro ošetření citlivých oblastí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet rychlostí 2
Suché a mokré holení Ano
Počet hlav holícího strojku 1
Holící strojek Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips BRE700/00 Series 8000

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno