Philips Hue Bloom v2 White and Color Ambiance stolní lampa bílá

Stolní svítidlo Philips Hue Bloom v2 v bíle je malé a všestranné inteligentní svítidlo, které svítí kteroukoli z milionů barev. Philips Hue funguje s hlasovými asistenty Amazon Alexa či Google Assistant. Usnadněte si a zpříjemněte den předvolenými světelnými schématy. Povzbuzující, Soustředění, Čtení a Relaxační. Žárovky a svítidla vám nabízí bílé světlo v širokém spektru odstínů, od teplé až po studenou. Proměňte svůj domov s více než 16 miliony barev a vytvořte správnou atmosféru. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Zvýrazňující svítidlo

Svítidlo Philips Hue Bloom je malé a všestranné inteligentní svítidlo, které svítí kteroukoli z milionů barev. Díky jednoduchému provedení, které stačí zapojit a spustit, můžete dát svítidlo Bloom na jakékoli místo: na stůl, kde bude zkrášlovat stěny nádhernými odstíny, na noční stolek jako jemné noční osvětlení nebo poblíž televize.

Aplikace Hue Bluetooth

Aplikace Hue Bluetooth vám umožňuje ovládat chytré osvětlení. Můžete přidat až deset chytrých světel a ovládat je jednoduchým stisknutím tlačítka na vašem mobilním zařízení.

Ovládejte světla hlasem

Philips Hue funguje s hlasovými asistenty Amazon Alexa či Google Assistant po spárování se zařízeními Google Nest nebo Amazon Echo. Pomocí jednoduchých hlasových příkazů můžete ovládat i několik světel. Apple HomeKit je podporován po dokoupení a připojení přes Hue Bridge.

Světelná schémata pro každodenní činnosti

Usnadněte si a zpříjemněte den předvolenými světelnými schématy. Povzbuzující, Soustředění, Čtení a Relaxační. Dvě scény ve studených tónech, Povzbuzující a Soustředění, vám pomohou zahájit den a soustředit se, scény s teplejším světlem, Čtení a Relaxační, pak využijete, když si budete chtít pohodlně číst nebo nechat svou mysl odpočinout.

Správna atmosféra

Žárovky a svítidla vám nabízí bílé světlo v širokém spektru odstínů, od teplé až po studenou. Protože jsou úplně stmívatelné, můžete světla vyladit na odstín a jas, který bude vyhovovat vašim každodenním potřebám.

Zážitky šité na míru s barevným chytrým světlem

Proměňte svůj domov s více než 16 miliony barev a vytvořte správnou atmosféru. Jediným stisknutím tlačítka můžete nastavit slavnostní náladu, proměnit váš obývací pokoj v kino, vylepšit váš domov s barevnými akcenty a mnohem více.

Hue Bridge vám přinese kompletní nabídku funkcí pro chytré osvětlení

Pořiďte si ke svým chytrým světlům Hue Bridge (prodává se samostatně). Vychutnejte si kompletní nabídku funkcí řady Philips Hue. Hue Bridge vám umožní přidat až 50 chytrých světel, která můžete u sebe doma ovládat. Pokud chcete celou konfiguraci chytrého domácího osvětlení automatizovat, vytvořte si rutiny. Ovládejte světla, i když právě nejste doma, a pořiďte si k nim i další příslušenství, jako jsou senzory pohybu nebo chytré spínače.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celkový výkon 7,1 W
  • Druh patice nemá
  • Světelný tok 500 Lumen
  • Nastavitelný barevný tón Ano

Další vlastnosti

Značka: Philips
? Smart: Ano
Celkový výkon: 7,1 W
Druh patice: nemá
Životnost žárovky: 25000 hod.
Barva světla: proměnná
Stmívatelné: Ano
Světelný tok: 500 Lumen

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 130 mm
Výška: 101 mm
Délka: 130 mm
Hmotnost: 450 g

Obsah balení

Obsah balení: Svítilna + zdroj

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Napájení: 230 V

Funkce

Nastavitelný barevný tón: Ano

Další parametry

Technologie: ZigBee, Bluetooth
Kompatibilní s hlas.asistentem: Apple Home Kit, Amazon Alexa, Google Assistant
Typ SMART produktu: svítidlo
Oblast využítí: Osvětlení

Ostatní

Kód produktu: 929002375901

Všechny parametry

Recenze Philips Hue Bloom v2 White and Color Ambiance stolní lampa bílá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips Hue Bloom v2 White and Color Ambiance stolní lampa bílá