Philips BHD827/00 SenseIQ Series 9000


Fén, Příkon: 1800 W, Počet nástavců: 3, Ionizátor, Foukání studeným vzduchem, Koncentrátor vzduchu, Difuzér, Hřebenový nástavec, Délka kabelu: 2 m, Hmotnost: 1774 g. Více info


Cena 5 498 Kč

Sleva 8 % z předcházející ceny: 5 998 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 55 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Jedinečné vlasy s jedinečnou péčí získáte s fénem Philips BHD827/00 Series 9000, který se pyšní technologií SenseIQ. Díky ní digitální infračervený senzor fénu nepřetržitě snímá teplotu vašich vlasů a zajišťuje jim tak ochranu šitou na míru. Inteligentní mikroprocesor analyzuje data zachyceny senzorem a upraví teplotu více než 12 000-krát, aby se zabránilo přehřátí. Technologie snímání a přizpůsobení chrání vlasy při vysoušení a uzamkne až 95% přirozené vlhkosti vašich vlasů uvnitř, aby byly vždy lesklé a zdravě vypadající. Vysoušeč Prestige umožňuje výběr z několika režimů sušení: rychlé, jemné, manuálně, stylové, masáž pokožky hlavy, vlny. Využijte speciální vibrační nástavec pro masáž hlavy a stimulujte jím přirozený přísun výživných látek do svých vlasů. Fénu nechybí nástavec difuzéru pro zvětšení objemu účesu a ionizační funkce pro dosažení hladkého a lesklého výsledku. Příkon: 1800 W.

Philips BHD827/00 SenseIQ Series 9000

  • Technologie SenseIQ 
  • Snímá teplotu vlasu
  • Inteligentní digitální programy
  • Ionizační technologie
  • Příkon 1800 W

Jedinečné vlasy. Jedinečná péče.

Vysoušeč vlasů Philips SenseIQ s technologií SenseIQ snímá teplotu vlasů a přizpůsobuje ji více než 12 000× v průběhu jednoho vysoušení* a průběžně ji upravuje, čímž zamezuje jejich přesušení. Vaše vlasy budou zářit zdravím.

Technologie SenseIQ    

Unikátní technologie SenseIQ se stará o osobní zážitek z vysoušení vlasů. VNÍMÁ. Digitální infračervený senzor vysoušeče nepřetržitě snímá teplotu vašich vlasů a zajišťuje jim tak osobní ochranu. PŘIZPŮSOBÍ SE. Inteligentní mikroprocesor analyzuje data zachycená senzorem a kontinuálně upravuje teplotu, více než 12 000krát během jednoho vysoušení*, aby se zabránilo přesušení vlasů. PEČUJE. Technologie SenseIQ chrání vlasy při vysoušení a uzamkne uvnitř vlasů až 95 %** jejich přirozené vlhkosti.

Jedinečná péče  

Digitální infračervený senzor nepřetržitě snímá teplotu vlasů a zabraňuje tak jejich přesušení. Zatímco ostatní fény měří teplotu vzduchu, fén Philips s technologií SenseIQ měří teplotu vašich vlasů. Senzor je vysoce přesný a rozpoznává i tu nejmenší změnu a umožňuje tak osobní ochranu vašich vlasů. Dopřejte svým vlasům exkluzivní péči, kterou si zaslouží. Uzamkněte uvnitř vlasů až 95%** přirozené vlhkosti při každém vysoušení, pro zdravím zářící vlasy plné lesku.

Přizpůsobování teploty  

Inteligentní mikroprocesor je mozkem technologie SenseIQ. Analyzuje a upravuje teplotu proudění vzduchu více než 12 000krát během jednoho vysoušení* a poskytuje ten nejlepší výkon současně s péčí upravenou na míru pro vaše vlasy. Technologie SenseIQ zajišťuje inteligentní kontrolu teploty, která vaše vlasy ochrání jedinečným způsobem.

Digitální programy 

Šest inteligentních digitálních programů přizpůsobí vysoušení vlasů vašim preferencím: automaticky vyberou správnou teplotu a výkon proudění vzduchu. Vybírejte z možností Rychlé-Jemné-Manuální-Styling-Vlny-Masáž. Pro rychlé vysoušení slouží Rychlý režim (Fast), pro zvláštní péči je určen režim Jemný (Gentle) nebo Manuální (Manual), kde můžete zvolit vlastní nastavení teploty a rychlosti, vždy ze tří dostupných úrovní. Režim Styling (Style), Vlny (Curl) nebo Masáž (Scalp) se automaticky spustí po připojení jednoho ze 3 nástavců, které jsou součástí balení.

Jednoduché ovládání  

Jedinečné digitální uživatelské rozhraní, které lze ovládat pouze palcem. Hlava vysoušeče je vybavena LED kontrolkou pro snadnou navigaci, zatímco vysoušíte vlasy. A tlačítko Cool Shot pro závěrečnou fixaci účesu.

Vlny a objem  

Difuzér maximalizuje objem a hebkost vašich vln. Režim Vlny (Curl) se vybere automaticky, když k vysoušeči připojíte difuzér. Speciálně tvarovaný difuzér pomáhá šířit proud vzduchu loknami vlasů a přidávat objem. Chcete-li dosáhnout většího objemu, přiložte difuzér blízko vlasových kořínků.

Zasloužená relaxace    

Použijte vibrační nástavec pro masáž hlavy a stimulujte jím přirozený přísun výživných látek do svých vlasů. Režim Masáž (Scalp) se vybere automaticky, když je připojen příslušný nástavec. Měkký vibrující nástavec pomáhá stimulovat krevní oběh a podporuje proudění kyslíku a živin do vlasů. Tyto přirozené živiny přispívají ke zdraví vašich vlasů a jemně uvolňují pokožku hlavy.

Tříletá záruka

Pokud do 90 dnů od nákupu registruje fén Philips SenseIQ s technologií SenseIQ na stránkách MyPhilips, získáte automaticky prodlouženou tříletou záruku.


 

* Vychází ze 7minutové průměrné doby sušení 

** Testováno v jemném režimu po 5 minutách vysoušení 
    

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 1774 g
Délka kabelu 2 m
Ionizátor Ano
Příkon 1800 W
Počet nástavců 3
Foukání studeným vzduchem Ano
Tryskový difuzor Ano
Sklopná rukojeť Ne
Difuzér Ano
Hřebenový nástavec Ano
Cestovní pouzdro Ne

Hodnocení

5,0 / 5

4 recenze Philips BHD827/00 SenseIQ Series 9000

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Filip

3. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Zpracovani
  • Funguje na jedničku
  • Nic

Splnil všechna očekávání. Nesrovnatelné s fénem starým 8 let ???? doporučuji ????


Lenka

26. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


Splnil očekávání.


VERONIKA

4. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Funguje na jedničku vč. chytré funkce. Jsem nadšená

Funguje výborně vč. chytré funkce úpravy teploty během fénování podle vlhkosti vlasů. Difuzér výborný na kudrnaté vlasy. Pěkný design.


Karel

12. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Super