Philips BHD827/00 Prestige

Jedinečné vlasy s jedinečnou péčí získáte s fénem Philips BHD827/00 Prestige, který se pyšní technologií SenseIQ. Díky ní digitální infračervený senzor fénu nepřetržitě snímá teplotu vašich vlasů a zajišťuje jim tak ochranu šitou na míru. Inteligentní mikroprocesor analyzuje data zachyceny senzorem a upraví teplotu více než 12 000-krát, aby se zabránilo přehřátí. Technologie snímání a přizpůsobení chrání vlasy při vysoušení a uzamkne až 95% přirozené vlhkosti vašich vlasů uvnitř, aby byly vždy lesklé a zdravě vypadající. Vysoušeč Prestige umožňuje výběr z několika režimů sušení: rychlé, jemné, manuálně, stylové, masáž pokožky hlavy, vlny. Využijte speciální vibrační nástavec pro masáž hlavy a stimulujte jím přirozený přísun výživných látek do svých vlasů. Fénu nechybí nástavec difuzéru pro zvětšení objemu účesu a ionizační funkce pro dosažení hladkého a lesklého výsledku. Příkon: 1800 W. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Philips BHD827/00 Prestige

  • Technologie SenseIQ 
  • Snímá teplotu vlasu
  • Inteligentní digitální programy
  • Ionizační technologie
  • Příkon 1800 W

Jedinečné vlasy. Jedinečná péče.

Vysoušeč vlasů Philips DryCare Prestige s technologií SenseIQ snímá teplotu vlasů a přizpůsobuje ji více než 12 000× v průběhu jednoho vysoušení* a průběžně ji upravuje, čímž zamezuje jejich přesušení. Vaše vlasy budou zářit zdravím.

Technologie SenseIQ    

Unikátní technologie SenseIQ se stará o osobní zážitek z vysoušení vlasů. VNÍMÁ. Digitální infračervený senzor vysoušeče nepřetržitě snímá teplotu vašich vlasů a zajišťuje jim tak osobní ochranu. PŘIZPŮSOBÍ SE. Inteligentní mikroprocesor analyzuje data zachycená senzorem a kontinuálně upravuje teplotu, více než 12 000krát během jednoho vysoušení*, aby se zabránilo přesušení vlasů. PEČUJE. Technologie SenseIQ chrání vlasy při vysoušení a uzamkne uvnitř vlasů až 95 %** jejich přirozené vlhkosti.

Jedinečná péče  

Digitální infračervený senzor nepřetržitě snímá teplotu vlasů a zabraňuje tak jejich přesušení. Zatímco ostatní fény měří teplotu vzduchu, fén Philips s technologií SenseIQ měří teplotu vašich vlasů. Senzor je vysoce přesný a rozpoznává i tu nejmenší změnu a umožňuje tak osobní ochranu vašich vlasů. Dopřejte svým vlasům exkluzivní péči, kterou si zaslouží. Uzamkněte uvnitř vlasů až 95%** přirozené vlhkosti při každém vysoušení, pro zdravím zářící vlasy plné lesku.

Přizpůsobování teploty  

Inteligentní mikroprocesor je mozkem technologie SenseIQ. Analyzuje a upravuje teplotu proudění vzduchu více než 12 000krát během jednoho vysoušení* a poskytuje ten nejlepší výkon současně s péčí upravenou na míru pro vaše vlasy. Technologie SenseIQ zajišťuje inteligentní kontrolu teploty, která vaše vlasy ochrání jedinečným způsobem.

Digitální programy 

Šest inteligentních digitálních programů přizpůsobí vysoušení vlasů vašim preferencím: automaticky vyberou správnou teplotu a výkon proudění vzduchu. Vybírejte z možností Rychlé-Jemné-Manuální-Styling-Vlny-Masáž. Pro rychlé vysoušení slouží Rychlý režim (Fast), pro zvláštní péči je určen režim Jemný (Gentle) nebo Manuální (Manual), kde můžete zvolit vlastní nastavení teploty a rychlosti, vždy ze tří dostupných úrovní. Režim Styling (Style), Vlny (Curl) nebo Masáž (Scalp) se automaticky spustí po připojení jednoho ze 3 nástavců, které jsou součástí balení.

Jednoduché ovládání  

Jedinečné digitální uživatelské rozhraní, které lze ovládat pouze palcem. Hlava vysoušeče je vybavena LED kontrolkou pro snadnou navigaci, zatímco vysoušíte vlasy. A tlačítko Cool Shot pro závěrečnou fixaci účesu.

Vlny a objem  

Difuzér maximalizuje objem a hebkost vašich vln. Režim Vlny (Curl) se vybere automaticky, když k vysoušeči připojíte difuzér. Speciálně tvarovaný difuzér pomáhá šířit proud vzduchu loknami vlasů a přidávat objem. Chcete-li dosáhnout většího objemu, přiložte difuzér blízko vlasových kořínků.

Zasloužená relaxace    

Použijte vibrační nástavec pro masáž hlavy a stimulujte jím přirozený přísun výživných látek do svých vlasů. Režim Masáž (Scalp) se vybere automaticky, když je připojen příslušný nástavec. Měkký vibrující nástavec pomáhá stimulovat krevní oběh a podporuje proudění kyslíku a živin do vlasů. Tyto přirozené živiny přispívají ke zdraví vašich vlasů a jemně uvolňují pokožku hlavy.

Tříletá záruka

Pokud do 90 dnů od nákupu registruje fén Philips DryCare Prestige s technologií SenseIQ na stránkách MyPhilips, získáte automaticky prodlouženou tříletou záruku.


 

* Vychází ze 7minutové průměrné doby sušení 

** Testováno v jemném režimu po 5 minutách vysoušení 
    

Parametry produktu

Základní parametry

  • Příkon
    Příkon 1800 W

Další vlastnosti

Značka: Philips
Možnost zavěšení: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: mix barev
Šířka: 28,8 cm
Hmotnost: 1774 g
Výška: 27,6 cm
Hloubka: 9,2 cm

Obsah balení

Obsah balení: objemový nástavec
Počet nástavců: 3
Tryskový difuzor: Ano

Konektivita

Délka kabelu: 2 m

Funkce

Ionizátor: Ano
Foukání studeným vzduchem: Ano

Energetické údaje

Příkon: 1800 W

Další parametry

Cestovní pouzdro: Ne
Sklopná rukojeť: Ne
Kompaktní design: Ano
Difuzér: Ano
Hřebenový nástavec: Ano

Ostatní

Kód produktu: 884882700300

Všechny parametry

Recenze Philips BHD827/00 Prestige

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips BHD827/00 Prestige