Philips BHD186/00 DryCare Advanced

Vysoušeč vlasů Philips BHD186/00 DryCare Advanced nabízí výkonné sušení krátkých i dlouhých vlasů. Snímač ThermoBalance automaticky snímá a nastaví teplotu vzduchu při sušení vlasů. Tato regulace zabraňuje tvorbě horkých míst a následnému přesušení, co mě za následek až 22% větší lesk vlasů. Ionizační technologie zajistí vlasy bez zacuchání. Nabité záporné ionty eliminují statickou elektřinu, vyhlazují jejich zakončení a formují vlasy. Rychlý, výkonný proud vzduchu s výkonem 2 200 W zajišťuje vynikající stylingové výsledky. Pohodlné používání je i díky napájecí šňůře s délkou 1,8 m. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 13 %

Zvažte i tento produkt

Rowenta CV8730D0 Expertise Infini Pro Ionic

Vysoušeč vlasů ROWENTA CV8730D0 Expertise Infini Pro Ionic s ionizační technologií suší vaše vlasy jemně, bez poškození. a bez nepříjemné statické elektřiny. má profesionální AC motor pro extra…

 • Počet rychlostí: 2
 • Příkon: 2200 W
 • Počet teplotních stupňů: 3

Zobrazit produkt

Popis produktu

Vysoušeč vlasů PHILIPS BHD186 / 00

 • Snímač ThermoBalance
 • Ionizační technologie
 • Výkon: 2200 W
 • Počet nástavců: 2

Zdravější sušení vlasů

Snímač ThermoBalance je inovativní technologií, která vašim vlasům poskytuje aktivní ochranu. Snímač nepřetržitě měří a upravuje teplotu vzduchu, aby zajistilo, že se vlasy rychle vysuší ale zároveň zůstanou zdravé. Když je aktivováno čidlo ThermoBalance - rozsvítí se kontrolka LED. Pocítíte příjemné konstantní změnu teploty, která zabraňuje vzniku horkých míst, tím predíjdete přílišnému vysušení a poškození vlasů. S čidlem ThermoBalance jsou vaše vlasové kutikuly a pokožka hlavy neustále aktivně chráněny před přehřátím.

 

 

 

Rychlé a výkonné vysoušení

Tento profesionální 2200W vysoušeč vlasů vytváří silný proud vzduchu. Výsledná kombinace výkonu a rychlosti urychluje a usnadňuje sušení a úpravu účesu.

 

 

Funkce Cool Shot zpevní účes

Nutno profesionální nastavení, funkce Cool Shot zajistí výboj studeného vzduchu. Použití po stylingu na nastavení a dotvoření vlastního vzhledu.

 

 

Tenký koncentrátor a masážní difuzér

Tenká tvarovací hubice koncentruje proud vzduchu skrz 11 mm otvor, čímž se zajistí přesné tvarování určitých oblastí. Skvěle se hodí pro úpravy nebo fixaci účesu. Asymetrický masážní difuzér má jedinečný asymetrický design, který je tvarem přizpůsoben hlavě a usnadňuje intuitivní použití. Difuzér rozšíří proud vzduchu na celou hlavu a při vysoušení dodá vlasům zdravější, větší objem. Současně omezuje zacuchání a gumové výstupky mohou být použity na masírování a stimulaci pokožky hlavy a podporu zdraví vlasů.
 

3 nastavení teploty a 2 nastavení rychlosti pro úplnou kontrolu

Jednoduché nastavení a ovládání nastavení teploty a rychlosti zajistí dokonalou úpravu vlasů. Vyberte si z 3 nastavení teploty a 2 rychlostí pro úplnou kontrolu a přesné vysoušení i úpravy. Nechybí ani tlačítko funkce Turbo zesílí proud vzduchu, čímž se vlasy rychleji vysuší.

 

 

 

Ionizátor pro lesklé vlasy bez poškození

Pečujte o své vlasy úpravou pomocí ionizační technologie. Nabité záporné ionty eliminují statickou elektřinu a upravují účes, aby získali vyšší lesk vlasů. Výsledkem jsou hladké vlasy bez poškození, které se nádherně lesknou.

 

Další vlastnosti

Určitě oceníte 1,8m kabel pro maximální flexibilitu. A na základně rukojeti najdete pogumovaný háček. Slouží k usnadnění skladování doma nebo při pobytu v hotelu.

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Počet rychlostí 2
 • Příkon 2200 W
 • Počet teplotních stupňů 3

Další vlastnosti

Značka: Philips
Počet rychlostí: 2
Možnost zavěšení: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 31 cm
Výška: 23 cm
Hloubka: 11 cm

Konektivita

Délka kabelu: 1,8 m

Funkce

Ionizátor: Ano
Foukání studeným vzduchem: Ano
Počet teplotních stupňů: 3

Energetické údaje

Příkon: 2200 W

Obsah balení

Počet nástavců: 2
Tryskový difuzor: Ano

Další parametry

Hřebenový nástavec: Ne
Tichší sušení: Ne
Odnímatelná zadní mřížka: Ne
Cestovní pouzdro: Ne
Sklopná rukojeť: Ne
Kompaktní design: Ne
Difuzér: Ano

Ostatní

Kód produktu: 884818600010

Všechny parametry

Recenze Philips BHD186/00 DryCare Advanced

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips BHD186/00 DryCare Advanced