Philips BHB876/00 StyleCare Prestige

Automatická kulma Philips PHILIPS BHB876/00 vytváří nádherné kadeře díky inteligentnímu systému natačení. Pro jeden tah upraví až dvakrát více vlasů. Pro lepší péči o vlasy má kulma ochrannou keramickou vrstvu s keratinem. Různá nastavení snímání, teploty a času lze kombinovat a pokaždé, když získáte požadovaný vzhled, můžete podle typu vlasů nastavit až 27 různých nastavení. Určitě oceníte extrémně rychlý čas nahrávání pouhých 30 sekund. Po 60 minutách nečinnosti se kulma automaticky vypne. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 17 %

Popis produktu

Kulma PHILIPS BHB876 / 00

 • S inteligentním systémem natáčaní
 • 2x více vlasů s jedním zdvihem
 • Keramická vrstva se zapuštěným keratinem
 • 27 kombinace nastavení
 • Vertikální rukojeť
 • Inteligentní funkce zabezpečení

Inteligentní natáčací systém 

Inovativní systém natáčaní vlasů nabízí mnoho vylepšení funkcí. Díky dvěma inteligentním otočným ochranným prvkům s automatickým otáčením vytváříte neuvěřitelné trvanlivé lokny jednoduchým stisknutím tlačítka. Každý vlas natočí jako profesionální kadeřník při manipulaci s vlasy po celou dobu. Inteligentní technologie pro vytváření bohatých kadeří umožňuje automatickej kulme vytváření trvanlivých účesů při mírné teplotě. Dlouhý váleček, jednoduchá uchopitelná vertikální rukojeť a otevřený design, respektuje přirozený růst vlasů - to vše vám pomůže vytvořit dokonalý účes s minimálním úsilím.

 

Jeden tah upraví až dvakrát více vlasů

Díky 113% větší plochy automatického rotujícího koule můžete nyní nastavit 2krát více vlasů za zdvih. Cesta k dokonalým sukněm je nyní jednoduchá a rychlá.

 

Snadné použití

Automatická otočná kulma se volně drží ve své přirozené vertikální poloze, takže je snadné vytvářet dokonale rovnoměrné kudrlinky po hlavě. Ovládací tlačítka se nacházejí na rukojeti, kde je můžete intuitivně ovládat. Tvar otočné komory umožňuje pohodlně otočit vlasy ještě blíž k vrcholu hlavy.

 

Otevřený design pro dokonalé kadeře

Inovativní otevřený design kombinovaný se dvěma vertikálními otočnými ochrannými prvky vám pomůže dosáhnout skvělých kudrlin a přitom to bude příjemný pro vlasy. Ochranné prvky, které se v komoře otáčejí, jemně, hladce a bez tahání, navijí vlasy na válec. Vzhledem k tomu, že ochranní prvky mají vertikálni tvar, který respektuje přirozený růst vlasů, existuje menší riziko zaseknutí. Úprava vlasů je tak bezstarostná díky ochraně keramické vrstvy s vloženým keratinem pro lepší péči o vaše vlasy.

Různé kadeře 

Dopřejte si různé možnosti účesu díky 27 kombinacím nastavení (3 nastavení časovače x 3 x nastavení teploty x 3 nastavení rotace natáčení - vpravo, vlevo a auto). Různá nastavení snímání, teploty a času lze kombinovat různými způsoby, abyste dosáhli požadovaného vzhledu pokaždé. Pravé kadeře, levostranné kadeře - symetricky vyměňované na každé straně - nebo automatické otočení pro střídání pravostranných a levostranných kadeří pro dosažení dokonalého přirozeného vzhledu.

3 nastavení teploty a 3 nastavení času

3 nastavení teploty (170 ° C - 190 ° C - 210 ° C) a 3 nastavení času (12 s - 10 s - 8 s) vám pomohou dosáhnout vynikajících výsledků od volných až po husté kadeře pro různé typy vlasů. Při použití nastavení vysoké teploty s delšími časy natáčeníní získáte husté kadeře, a proto je toto nastavení ideální pro silnější vlasy. Nastavení nízké teploty v kombinaci s kratší dobou natáčení je optimálním řešením pro vlasy, které potřebují dodatečnou ochranu.

 

 

Bezpečnostní funkce

Táto automatická kulma má inteligentní zpětnou vazbu. Když je kadeř vytvořena, speciální indikátor vás upozorní nepřetržitým pípnutím. Tato inovativní funkce vám pomůže dosáhnout vždy vynikajících výsledků bez přehřátí. Funkce automatického zastavení automaticky vypne krouživý napájecí zdroj, aby se ochránily vlasy, pokud se náhodně zapleti do komory.

 

Odolný vůči teplu

Naše nová vylepšená komora zabraňuje popáleninám během úpravy vlasů. Na rozdíl od tradičních nástrojú si nikdy nespálite prsty, protože chytrý design zcela izoluje teplo od všech ostatních částí a směřuje teplo pouze na vaše vlasy.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Ionizátor Ne
 • Automatické vypnutí Ano
 • Keramický povrch Ano

Další vlastnosti

Značka: Philips
Možnost zavěšení: Ano
Keramický povrch: Ano
Ochlazující koncovka: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 28 cm
Hmotnosť: 620 g
Výška: 12 cm
Hloubka: 8,8 cm

Obsah balení

Obsah balení: Rozdělovač na prameny

Funkce

Ionizátor: Ne
Automatické vypnutí: Ano
Počet teplot.nastavení: 3
Počet teplotních stupňů: 3

Energetické údaje

Příkon: 34 W

Ostatní

Kód produktu: BHB876/00

Všechny parametry

Recenze Philips BHB876/00 StyleCare Prestige

Hodnocení zákazníků

120 % Ohodnotili 4 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Marek, 30.11.2020

Zuzana, 30.3.2019

Doporučuji i na dlouhé vlasy.

 • - výborná kulma co nezacuchá ani dlouhé vlasy
 • - snadná obsluha
 • - rukojeť je úzká, oproti jiným značkám, dobře se drží
 • - vyšší cena

Petr, 30.12.2018

Velmi dobrý produkt, který bychom doporučili všem

 • Zatím nejlepší kulma co jsme měli
 • Rychle se nahřeje
 • Vezme hodně vlasů
 • Snadná manipulace
 • Lehká

Libuše, 31.10.2018

Doporučuji

 • Vlasy dobře nakulmuje a nepali .Rychle se nahřívání tak neni potřeba čekat
 • Nenašla jsem na vyrobku žádné nedostatky

Všechna hodnocení

Příslušenství k Philips BHB876/00 StyleCare Prestige