Philips AZB798T/12 černý

Přenosný radiopřehrávač Philips AZB798T/12 v černém designu nabízí možnost vychutnat si svou oblíbenou hudbu v pohodlí s funkcemi, které vám usnadní život. Je určen k přehrávání z různých zdrojů jako CD, CD-R, CD-RW, MP3/WMA- CD. Obsahuje i mechanický kazetový magnetofon s funkcí autostop. Navíc je vybaven vstupem Audio-in a tunerem FM, DAB a DAB+. Pro přehrávání hudby ve formátu MP3 / WMA poslouží režim USB Direct. Nechybí ani streamování hudby prostřednictvím technologie Bluetooth. O skvělý hudební zážitek se postarají reproduktory s konstrukcí Bass Reflex a funkcí Dynamic Bass Boost. Samozřejmostí je i funkce Digital Sound Control. Napájení na síť nebo 6x LR20 baterie. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 8 %

Popis produktu

Přenos hudby bezdrátově přes Bluetooth ™ ze smartphonu

Bluetooth je bezdrátová komunikační technologie, která je spolehlivá a energeticky účinná. Tato technologie usnadňuje bezdrátové připojení k zařízením iPod / iPhone / iPad nebo jiným zařízením Bluetooth, například smartphonem, tabletem nebo dokonce notebookem. Takže si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu a zvuk videí nebo her bezdrátově na tomto přehrávači.

Dynamické zvýraznění basů

S funkcí Dynamic Bass Boost lze zvýraznit basy v hudbě stiskem tlačítka bez ohledu na nastavenou hlasitost a tím zajistit maximální potěšení z poslechu. Funkce Dynamic Bass Boost zvyšuje úroveň hlubokých tónů tak, aby se dosáhlo hladkého zvuku i při nízké hlasitosti.

Systém reproduktorů Bass Reflex

Systém reproduktorů Bass Reflex zajistí hluboké basy. Od běžného systému reproduktorů se odlišuje dodatečným kruhovým basovým otvorem, který je akusticky sladěný s reproduktorem. Výsledkem jsou hlubší basy a menší zkreslení.

Digital Sound Control

S funkcí Digitálního ovládání zvuku máte na výběr přednastavené režimy: Vyvážený, Čistý, Silný, Příjemný a Jasný, pomocí kterých můžete ovládat frekvenční rozsahy pro různé hudební styly. Digitální ovládání zvuku umožňuje vytěžit z hudby maximum přesným přizpůsobením zvukové rovnováhy tak, aby odpovídala typu hudby, který právě přehráváte.

DAB+, DAB a FM pro komplexní potěšení z rádia

Na rozdíl od analogového FM vysílání, DAB+ / DAB (Digital Audio Broadcasting) je metoda digitálního přenosu rádiových signálů přes síť pozemních rádiových vysílačů. Nabízí posluchači více možností a informací v čisté kvalitě zvuku bez jakéhokoli šumu. S touto technologií přijímač automaticky najde nejsilnější signál. S digitálními vysílači DAB+/ DAB už nemusíte pamatovat na frekvenci. Přístroje se nastavují podle názvů stanic a nemusí se resetovat.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Bluetooth Ano
 • USB port Ano
 • Typ média CD-RW, CD-R
 • Výstup pro sluchátka Ano
 • RMS výkon 12 W
 • NFC Ne
 • DAB Ano
 • RDS Ano
 • Počet reproduktorů 2
 • Kazetový prehrávač Ano

Další vlastnosti

Značka: Philips

Konektivita

? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? NFC: Ne
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 43,5 cm
Výška: 17 cm
Hloubka: 27 cm
Hmotnosť: 3 Kg

Multimédia

Typ média: CD-R, CD-RW
Zvukové formáty: mp3

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD
Vestavěný displej: Ano

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ne

Rádio

Podporované pásma: FM
Počet stanic v paměti: 20
DAB: Ano
RDS: Ano

Zvuk

RMS výkon: 12 W

Energetické údaje

Napájení: 230V + baterie

Reproduktory

Počet reproduktorů: 2

Mechanika a disk

Kazetový prehrávač: Ano

Ostatní

Kód produktu: 6951613993491

Všechny parametry

Recenze Philips AZB798T/12 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips AZB798T/12 černý