Philips AZB500 černý

  • Výprodej

Radiopřehrávač, Barva černá, Typ média: CD, CD-RW, CD-R, Podporované pásma: DAB +, DAB, RDS, AUX vstup, 2 × reproduktor, Zvukové formáty: mp3, Vestavěný displej, LCD, Napájení: 230V + baterie, Typ baterie: C. Více info


Cena 2 399 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 24 Kč Zobrazit nápovědu


2,5 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Kompaktní přenosný radiopřehrávač Philips AZB500/12 v černém provedení vám nabízí možnost vychutnat si své oblíbené playlisty a rozhlasové relace v pohodlí domova. Je určen k přehrávání z různých disků, jako CD, CD-R nebo CD-RW. Přes AUX-In vstup můžete připojit externí zařízení a vychutnat si svou hudební sbírku přes systém kvalitních reproduktorů. S určitostí potěší přítomnost tuneru FM a digitálního rádia DAB+/DAB, které zabezpečí čistou kvalitu zvuku bez rušení. Disponuje stereo zvukovým systémem se dvěma vestavěnými reproduktory, funkcí pro dynamické zvýraznění basů, funkcí naprogramovaného přehrávání disku CD či praktickou teleskopickou anténou.

Dynamické zvýraznění basů pro hluboké a dramatické basy

Dynamické zvýraznění basů zajišťuje maximální zážitek zvýrazněním basového obsahu na všech nastaveních hlasitosti - od nízké po vysokou. Stačí jeden dotyk tlačítka. Budete si moci užívat konzistentní zvuk i v případě, že snížíte hlasitost.

Nastavení přehrávání pro osobní potěšení z hudby

Funkce náhodně/opakovat vás zbaví nudy z poslechu skladeb ve stejném pořadí. Po načtení oblíbených skladeb do přehrávače stačí, pokud si vyberete jeden z režimů - Náhodně nebo Opakovat a melodie se budou přehrávat v pořadí podle zvoleného režimu.

Zvukový vstup pro snadné přehrávání hudby z přenosných zařízení

Stačí jednoduše připojit a můžete si vychutnat všechnu svou hudbu z přenosných zařízení a počítačů. Po připojení si můžete přímo vychutnávat celou svou hudební sbírku přes systém špičkových reproduktorů.

DAB+/DAB a FM pro úplný zážitek

Digitální rádio s DAB+/DAB (digitální vysílání zvuku) převyšuje analogové FM vysílání a je způsobem rozhlasového vysílání přes síť pozemních vysílačů. Posluchačům poskytuje více možností a informací v čisté kvalitě zvuku bez rušení. S digitálními stanicemi DAB+ nebo DAB si nemusíte pamatovat frekvence a předvolby se ladí podle názvu stanice.

Přehrává CD, CD-R a CD-RW disky

Tento audio systém vám umožní poslouchat hudbu z disků CD, CD-R a CD-RW. CD-RW (kompatibilní s přepisovatelnými disky CD) znamená, že váš audio systém dokáže přehrávat zapisovatelné disky CD (CD-R) i přepisovatelné disky CD (CD-RW).

20 naprogramovaných skladeb z CD disku

Funkce naprogramovaného přehrávání CD disku vám umožní vychutnat si vaše oblíbené skladby v požadovaném pořadí. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Bluetooth Ne
USB port Ne
Typ média CD-R, CD, CD-RW
Výstup pro sluchátka Ne
NFC Ne
DAB Ano
RDS Ano
Počet reproduktorů 2
Kazetový prehrávač Ne

Hodnocení

2,5 / 5

2 recenze Philips AZB500 černý

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Alexandr

10. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • dizajn, dobrá kvalita signálu včetně DAB
  • některá stará cédéčka nepřehrává

Eva

24. 4. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • příjemně malé/skladné
  • dobrý zvuk
  • bezproblémové ladění
  • snadné ovládání i pro děti