Philips AZB500 černý

Zobrazit

  • Sleva
  • Doprava zdarma

Bluetooth: Ne, USB port: Ne, Typ média: CD-R, CD, CD-RW, Výstup pro sluchátka: Ne, NFC: Ne, DAB: Ano, RDS: Ano, Počet reproduktorů: 2, Kazetový prehrávač: Ne,


Cena 1 909 Kč

Sleva 9 % z původní cena: 2 099 Kč Zobraziť nápovědu

19,09 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

1,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kompaktní přenosný radiopřehrávač Philips AZB500/12 v černém provedení vám nabízí možnost vychutnat si své oblíbené playlisty a rozhlasové relace v pohodlí domova. Je určen k přehrávání z různých disků, jako CD, CD-R nebo CD-RW. Přes Aux-In vstup můžete připojit externí zařízení a vychutnat si svou hudební sbírku přes systém kvalitních reproduktorů. S určitostí potěší přítomnost tuneru FM a digitálního rádia DAB+/DAB, které zabezpečí čistou kvalitu zvuku bez rušení. Disponuje stereo zvukovým systémem se dvěma vestavěnými reproduktory, funkcí pro dynamické zvýraznění basů, funkcí naprogramovaného přehrávání disku CD či praktickou teleskopickou anténou.

Dynamické zvýraznění basů pro hluboké a dramatické basy

Dynamické zvýraznění basů zajišťuje maximální zážitek zvýrazněním basového obsahu na všech nastaveních hlasitosti - od nízké po vysokou. Stačí jeden dotyk tlačítka. Budete si moci užívat konzistentní zvuk i v případě, že snížíte hlasitost.

Nastavení přehrávání pro osobní potěšení z hudby

Funkce "náhodně/opakovat" vás zbaví nudy z poslechu skladeb ve stejném pořadí. Po načtení oblíbených skladeb do přehrávače stačí, pokud si vyberete jeden z režimů - "Náhodně" nebo "Opakovat" a melodie se budou přehrávat v pořadí podle zvoleného režimu.

Zvukový vstup pro snadné přehrávání hudby z přenosných zařízení

Stačí jednoduše připojit a můžete si vychutnat všechnu svou hudbu z přenosných zařízení a počítačů. Po připojení si můžete přímo vychutnávat celou svou hudební sbírku přes systém špičkových reproduktorů.

DAB +, DAB a FM pro úplný zážitek

Digitální rádio s DAB+/DAB (digitální vysílání zvuku) převyšuje analogové FM vysílání a je způsobem rozhlasového vysílání přes síť pozemních vysílačů. Posluchačům poskytuje více možností a informací v čisté kvalitě zvuku bez rušení. S digitálními stanicemi DAB+ nebo DAB si nemusíte pamatovat frekvence a předvolby se ladí podle názvu stanice.

Přehrává CD, CD-R a CD-RW disky

Tento audio systém vám umožní poslouchat hudbu z disků CD, CD-R a CD-RW. CD-RW (kompatibilní s přepisovatelnými disky CD) znamená, že váš audio systém dokáže přehrávat zapisovatelné disky CD (CD-R) i přepisovatelné disky CD (CD-RW).

20 naprogramovaných skladeb z disku CD

Funkce naprogramovaného přehrávání disku CD vám umožní vychutnat si vaše oblíbené skladby v požadovaném pořadí. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Bluetooth Ne
USB port Ne
Typ média CD-R, CD, CD-RW
Výstup pro sluchátka Ne
NFC Ne
DAB Ano
RDS Ano
Počet reproduktorů 2
Kazetový prehrávač Ne

Hodnocení

1,0 / 5

1 recenze Philips AZB500 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Eva

24. 4. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • příjemně malé/skladné
  • dobrý zvuk
  • bezproblémové ladění
  • snadné ovládání i pro děti