Philips AZ215B (čierny)

Těšte se v životě z jednoduchých a praktických věcí. Kompaktní a přenosný přehrávač Philips AZ215B/12 CD Soundmachine vám díky snadno použitelným funkcím umožní vychutnat si vaši oblíbenou hudbu přímo z CD nebo z mobilního zařízení připojeného přes 3,5mm aux vstup. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 13 %

Popis produktu

Přehrávejte CD, CD-R a CD-RW

Společnost Philips je známá výrobou produktů, které jsou kompatibilní s mnoha disky na trhu. Tento audio systém vám umožní poslouchat hudbu z disků CD, CD-R a CD-RW. CD-RW (kompatibilní s přepisovatelnými disky CD) znamená, že váš audio systém může přehrávat jak disky CD (CD-R) i přepisovatelné disky CD (CD-RW). Disky CD-R lze nahrát jednou a lze je přehrávat na libovolném přehrávači CD, zatímco disky CD-RW lze vícenásobně nahrávat a přepisovat a lze je přehrávat pouze na kompatibilních CD přehrávačích.


Audio vstup pro snadné přehrávání hudby z přenosných zařízení

Stačí jednoduše připojit a můžete si vychutnat všechnu svou hudbu z přenosných zařízení a počítačů. Jednoduše připojte zařízení ke konektoru AUDIO-IN (3,5 mm) na systému Philips. V případě počítačů se většinou připojuje výstup pro sluchátka. Po propojení si můžete přímo vychutnávat celou svou hudební sbírku přes systém špičkových reproduktorů. Philips prostě přináší lepší zvuk.

CD náhodně / opakovat pro osobní potěšení z hudby

Funkce "náhodně / opakovat" vás zbaví nudy z poslechu skladeb stále ve stejném pořadí. Po načtení oblíbených skladeb do přehrávače stačí, pokud si vyberete jeden z režimů - "Náhodně" nebo "Opakovat" a melodie se budou přehrávat v pořadí podle zvoleného režimu. Při každém použití přehrávače si tak zajistíte nový a jedinečný hudební zážitek.


Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy

Dynamic Bass Boost zajišťuje maximální zážitek zvýrazněním basového obsahu na všech nastavení hlasitosti - od nízké po vysokou. Stačí jen stisknout tlačítko! Spodní basové kmitočty je obvykle, když se hlasitost nastaví na nízkou úroveň. Aby se tomuto zabránilo, dynamické zvýraznění basů lze přepnout na zvýší úroveň, takže si budete moci užívat konzistentní zvuk iv případě, že snížíte hlasitost.


Celkový výstupní výkon 3 W RMS

Tento systém má celkový výstupní výkon 3 W RMS. RMS (Root Mean Square) rozumí střední kvadratickou hodnotu, což je typické měření zvukového výkonu neboli elektrického výkonu přeneseného z audiozesilovače do reproduktoru, který se měří ve wattech. Množství elektrického výkonu přivedeného do reproduktoru a jeho citlivost určují dosahovaný zvukový výkon. Čím je wattový výkon vyšší, tím lepší zvukový výkon reproduktor dosahuje.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Bluetooth Ne
 • USB port Ne
 • Typ média CD-RW, CD-R
 • Výstup pro sluchátka Ne
 • RMS výkon 3 W
 • NFC Ne
 • DAB Ne
 • RDS Ne
 • Počet reproduktorů 2
 • Kazetový přehrávač Ne

Další vlastnosti

Značka: Philips

Konektivita

? Bluetooth: Ne
USB port: Ne
Výstup pro sluchátka: Ne
? NFC: Ne
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 25,2 cm
Výška: 12,4 cm
Hloubka: 23,2 cm
Hmotnost: 1,2 Kg

Multimédia

Typ média: CD-R, CD-RW

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ne

Rádio

Podporované pásma: FM
DAB: Ne
RDS: Ne

Zvuk

RMS výkon: 3 W

Energetické údaje

Napájení: 230V + baterie

Baterie

Typ baterie: C

Reproduktory

Počet reproduktorů: 2

Mechanika a disk

Kazetový přehrávač: Ne

Ostatní

Kód produktu: AZ215B/12

Všechny parametry

Recenze Philips AZ215B (čierny)

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

ADÉLA, 05.6.2020

Rádio není velkých rozměrů, což je výhoda. Má i CD přehrávač. Cena není vysoká. Doporučuji do domácnosti v bytě, ale i na chalupě.

 • Dobrá značka, v každé místnosti máme jedno rádio, abychom mohli poslouchat rádio nebo hudbu z CD. Rádio není velké, nezabere tolik místa. Jsem spokojena.

Zdenka, 15.10.2019

Spokojena,vrele doporucuji.

 • Vyrobek mi vyhovuje svou velikosti,vzhledem,vykonosti reproduktoru a ovladanim.
 • Zadne

Příslušenství k Philips AZ215B (čierny)