Philips AWP3754/10 X-Guard filtrační systém


Vestavěný displej: Ne Více info


Cena 1 379 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 14 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Vychutnejte si průzračnou a čistou vodu s výbornou chutí vždy, když otevřete kohoutek, díky ultra filtračnímu systému Philips X-Guard AWP3754/10, který snižuje obsah chlóru, olova, bakterií a dalších nežádoucích složek. Při jednoduché instalaci stačí jediné zacvaknutí, takže jej na kohoutek připevníte za pár vteřin. Časovač vám připomene, kdy máte vyměnit filtr, abyste stále dosahovali těch nejlepších výsledků. Filtrovaný proud vody je určen k pití a vaření, zatímco nefiltrovaná vodní sprška je vhodná k mytí nádobí a jiným čisticím účelům.

Philips AWP3754/10

  • Filtrační kapacita: 1 200 l
  • X-Guard Ultra
  • Průtok vody: 1,6 l/min

Náhradní náplň filtru: AWP315

Jednoduše přepínejte mezi čerstvě filtrovanou a nefiltrovanou vodou. Filtrovaný proud vody je určen k pití a vaření, zatímco nefiltrovaná vodní sprška je vhodná k mytí nádobí a jiným čisticím účelům.

Účinně snižuje obsah chlóru, olova, bakterií a dalších nežádoucích složek

Filtr X-Guard Ultra s inovativními vlákny z aktivního uhlí a membránou z dutých vláken účinně snižuje obsah chlóru, olova, pesticidů, mikroplastu a částic až do 0,1 mikrometru. Rovněž odfiltruje až 99,99 % bakterií.

Instalace jediným zacvaknutím

Po nainstalování správného adaptéru jednoduše připojte filtr ke kohoutku, pusťte a vše je hotovo! Časovač vám připomene, kdy máte vyměnit filtr, abyste dosahovali stále těch nejlepších výsledků.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips AWP3754/10 X-Guard filtrační systém

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno