Philips AJB3552 černý vystavený kus s plnou zárukou

Elegantní radiobudík Philips AJB3552 v černém barevném provedení s velkým LCD displejem nabízí probouzení hudbou z různých zdrojů. O široký výběr stanic s hudbou a čistý zvuk bez praskání se postará vestavěné rádio DAB+. Radiobudík je kompatibilní s DAB a FM pro úplný požitek z rádia. Na čelním panelu najdete tři tlačítka pro snadné nastavení času a budíku. Nechybí ani světelný senzor automatického tlumení pro komfortní sledování. Díky funkci Dynamic Bass Boost si vychutnáte hluboké a dramatické basy. Napájení radiobudíku je zajištěno ze sítě. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

JBL Horizon (černý)

Bezdrátový radiobudík JBL Horizon nabízí dva budíky, FM rádio, Bluetooth streamování hudby, podsvícení, dva USB vstupy a to vše v dokonale jednoduchém a inovativním designu, který se skvěle hodí k…

  • DAB: Ne

Zobrazit produkt

Popis produktu

DAB pro příjem rádiového signálu bez šumu

Na rozdíl od analogového FM vysílání přináší technologie DAB (Digital Audio Broadcasting) digitální vysílání rádiových signálů přes síť pozemních rádiových vysílačů. Nabízí posluchači více možností a informací v čisté kvalitě zvuku bez jakéhokoli šumu. S touto technologií přijímač automaticky najde nejsilnější signál. S digitálními vysílači DAB už nemusíte pamatovat na frekvenci. Přístroje se nastavují podle názvů stanic a nemusí se resetovat.

Světelný senzor s funkcí automatického stmívání pro optimální čitelnost

Displej je zřetelně čitelný v jakoukoliv denní či noční hodinu. Zabudovaný světelný snímač rozpozná intenzitu okolního světla a podle ní určí, jak jasný má displej být pro zachování lehké čitelnosti. Během dne nebo při silném světle se automaticky zvýší jas, abyste na displej viděli i při záplavě světla. V noci nebo při malém osvětlení se jas sníží, abyste displej pohodlně viděli a zároveň mohli nerušeně spát bez pronikavého světla z displeje radiobudíku.

Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy

Dynamic Bass Boost zajišťuje maximální zážitek zvýrazněním basového obsahu na všech nastavení hlasitosti - od nízké až po vysokou. Dynamické zvýraznění basů lze přepnout na podpůrné basové úrovně, takže si můžete užívat konzistentní zvuk i v případě, že snížíte hlasitost.

Jemné buzení pro příjemnější vstávání

Začněte den správně jemným probuzením pomocí postupně sílícího signálu buzení. Zvolte si probouzení na zvuky své oblíbené hudby, rádia nebo bzučáku. Hlasitost budíku jemného buzení se postupně zvyšuje z jemně nízké na snesitelně vysokou, aby vás jemně probudila.

Digitální tuner s předvolbami pro mimořádné pohodlí

Stačí naladit stanici, kterou chcete předvolit, stiskněte a podržte tlačítko předvolby a její frekvence se uloží. S předvolbami rozhlasových stanic, které lze uložit, získáte snadný přístup k rozhlasovým stanicím, aniž byste museli příslušné frekvence vždy naladit manuálně.

Nastavitelné opakované buzení poskytuje extra čas pro zdřímnutí

Vychutnejte si ještě pár chvil v ty rána, kdy je tak těžké vstávat. Když se spustí budík, jednoduše jednou stiskněte tlačítko opakovaného buzení a zdřímněte si dalších pět minut. Pokud si chcete zdřímnout ještě trochu víc, stiskněte tlačítko opakovaného buzení dvakrát a můžete si zdřímnout deset minut nebo třikrát a můžete si zdřímnout patnáct minut - nebo jej jednoduše stiskněte 6 krát a můžete si zdřímnout až o 30 minut déle. Dopřejte si ty potřebné minuty extra spánku s vědomím, že se budík ozve znovu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Podporované pásma FM, DAB +
  • Celkový výkon 1,5 W
  • Počet stanic v paměti 20
  • DAB Ano
  • RDS Ano

Další vlastnosti

Značka: Philips
Celkový výkon: 1,5 W
Promítání času: Ne

Konektivita

USB port: Ne
Výstup pro sluchátka: Ne
AUX vstup: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 17,2 cm
Výška: 9,2 cm
Hloubka: 6,3 cm
Hmotnosť: 0,5 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD
Vestavěný displej: Ano

Rádio

Podporované pásma: FM, DAB +
Počet stanic v paměti: 20
DAB: Ano
RDS: Ano
Vzbuzení rádiem: Ano

Funkce

Hodiny: Ano
Opakované buzení: Ano

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Ostatní

Kód produktu: 8712581619374

Všechny parametry

Recenze Philips AJB3552 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips AJB3552 černý