Philips AC4558/50 Series 4500i

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Philips AC4558/50

 • Inteligentní čištění na zajištění vždy zdravého vzduchu
 • Inteligentní snímání a inteligentní automatické čištění
 • Odstraňuje 99,97% částic nad 3 nm
 • Ovládání pomocí aplikace
 • Indikátor čistoty vzduchu v reálném čase
 • Výjimečně tichý provoz
 • Vhodné pro místnosti: 28 - 48 m²


 

Čistý a zdravý vzduch

Čistič vzduchu Philips AC4558/50 je navržen tak, aby doplňoval design vaší domácnosti a zároveň byl efektivním a stylovým řešením snížení množství škodlivých plynů a alergenů s částicemi PM2,5.

Inteligentní snímač

Inteligentní snímač zjistí i tu nejmenší změnu vzduchu a automaticky nastavuje rychlost ventilátoru na optimální výkon čištění. Čistič nabízí 4 speciálně navrženy automatické režimy pro optimalizaci vzduchu podle vašich potřeb: obecné, znečištění, plyn a alergeny, čímž vytváří bezpečné prostředí ve vaší domácnosti.

Rychlé a efektivní čištění

Díky hodnotě CADR (rychlost zajištění čistého vzduchu) na úrovni 400 m3/h vyčistí vzduch v místnosti s plochou 20 m2 za méně než 8 minut.

Dokonalé odstranění částic

Díky modernizované technologii VitaShield čistič vzduchu účinně odstraní 99,97% částic až do velikosti 0,003 mikronu (800-krát menších než PM2,5), včetně částic PM2,5, virů, bakterií, pylu, prachu a kousků kůže zvířat. Dbejte na to, abyste dýchali zdravý vzduch i během období s velkým znečištěním.

Dokonalé odstraňování plynů

Čistič vzduchu vybavený vylepšenou technologií VitaShield účinně snižuje škodlivé plyny jako formaldehyd, VOC a pachy, přičemž jejich udržuje na bezpečných úrovních . Nanopor v aktivním uhlí tvoří absorpční povrch s vysokou účinností a velikostí 28 fotbalových hřišť a doživotně vám zajistí ochranu před látkami TVOC.

Vhodné pro alergiky

Díky specializovanému mimořádně citlivému režimu na alergeny čistič účinně rozpoznává a snižuje výskyt alergenů jako pyl. Philips AC4558/50 je certifikován jako vhodný pro alergiky Evropským střediskem pro výzkum alergií (ECARF).

Indikátor čistoty vzduchu

Numerický displej v reálném čase zobrazuje množství částic PM2,5, škodlivých plynů v interiéru a index alergenů, díky čemuž umožňuje vidět neviditelnou kvalitu ovzduší, abyste se ujistili, že vždy máte kontrolu nad situací. Čistič využívá snímač částic PM2.5 profesionální kvality, který umožňuje poskytování zpětné vazby o kvalitě vzduchu v interiéru v reálném čase. Přesný a pokročilý snímač plynů dokáže zjistit výskyt škodlivých plynů a zobrazit úroveň potenciálně škodlivých plynů.

 • Barevný kroužek slouží jako dodatečný vizuální ukazatel kvality vzduchu v interiéru pomocí barev od modré (dobrá kvalita) po červenou (špatná kvalita).

Chytrá aplikace

Pomocí aplikace můžete ovládat svou čističku vzduchu kdekoliv a kdykoliv. Sledujte kvalitu vzduchu v aplikaci, díky čemuž můžete mít úplnou jistotu, ať se již nacházíte kdekoli. Nebo si porovnejte kvalitu vzduchu v interiéru a exteriéru. Aplikaci také můžete použít na změnu rychlosti ventilátoru a na kontrolu stavu filtru.

Zachovejte si styl

Klasický minimalistický design se hodí do každého stylu interiéru.

Výjimečně tichý provoz

V režimu spánku se záření displeje ztlumí a čistička funguje téměř úplně nehlučně, aby vám zajistila čistý vzduch, když spíte (certifikované společností Quietmark)

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost
  Maximální hlučnost 64 db
 • Smart (ovládání mobilem)
  Smart (ovládání mobilem) Ano

Další vlastnosti

Značka: Philips
? Smart: Ano
Vzduchový výkon: 400 m3/hod.
Noční režim: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 25,3 cm
Výška: 67,2 cm
Hloubka: 35,8 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 64 db

Funkce

Časovač: Ano
Ionizátor: Ne
Funkce zvlhčování: Ne
Regulace výkonu: Ano
UV světlo: Ne

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ano

Energetické údaje

Příkon: 65 W

Další parametry

Display: LCD
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Automatický režim: Ano
Senzor kvality ovzduší: Ano
Filtr: HEPA filtr, Uhlíkový filtr

Ostatní

Kód produktu: AC4558/50

Všechny parametry

Recenze Philips AC4558/50 Series 4500i

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips AC4558/50 Series 4500i