Philips AC3858/50 Séries 4000i vystavený kus s plnou zárukou

Chytrá čistička vzduchu Philips AC3858 / 50 Series 4000i s připojením k aplikaci Air Matters, se dokonalé hodí do každého interiéru díky svému minimalistickému designu. Čistička nabízí 3D cirkulaci vzduchu pro rychlé a efektivní čištění. S touto čističkou vzduchu mohou alergici a citlivé osoby konečně lépe dýchat díky mimořádně vysoké filtraci bakterií, alergenů roztočů, pylu a mnoha dalších patogenů. Špičková technologie snímání AeraSense a propojená aplikace vám poskytnou informace o kvalitě vzduchu a alergenech kdykoliv a kdekoliv. Oceníte jednoduché ovládání pomocí dotykového ovládacího panelu. Kroužek náladového světla slouží jako dodatečný vizuální ukazatel kvality vzduchu v interiéru pomocí 4 barev od modré (dobrá kvalita) po červenou (špatná kvalita). Barva: šedá / bílá Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 35 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Chytrá čistička vzduchu Philips AC3858/50

 • Příkon: 60W
 • Inovativní design
 • Vhodné do místnosti: 60 m3
 • 3 režimy: Auto, Turbo, Spánek
 • 3D cirkulace vzduchu pro rychlé a efektivní čištění
 • Technologie AeraSense
 • Inteligentní automatické čištění
 • Smart ovládání mobilem
 • Dotykové ovládání
 • Automatické ovládání okolního světla
 • Vzduchový výkon: 500m3 / hod.
 • Vzduchový Hepa filtr
 • Hlučnost: 70dB
 • Délka přívodního kabelu: 1,8m
 • Barva: šedá / bílá

Moderní design

Chytrá čistička vzduchu Philips AC3858/50 disponuje minimalistickým, stylovým a vlídným designem. Dokonale se hodí do každého interiéru. Nechte ho zapadnout a vyniknout.

Nový systém 3D cirkulace

Čistička vzduchu nabízí rychlé a efektivní čištění, které využívá nový systém 3D cirkulace vzduchu se spirálovým výstupem vzduchu, čistý vzduch v místnosti o rozloze 20 m² za méně než 6 minut.

Automatické světlo

Inteligentní automatické ovládání s náladovým světlem, automaticky upravuje světlo podle prostředí v místnosti, čímž se stará o vás a vaši rodinu tím nejšetrnějším způsobem.

Číselný indikátor kvality vzduchu

Zobrazení kvality vzduchu v reálném čase na první pohled: zobrazování číselné zpětné vazby pro částice PM2,5, úroveň plynů a alergeny na obrazovce, která vám přinese jistotu tím nejjednodušším způsobem.

Inteligentní čidlo a efektivní čištění

Technologie inteligentního snímání v reálném čase rozpoznává a automaticky odstraňuje všechny 3 hlavní hrozby pro vzduch v interiéru: částice, škodlivé plyny a vnitřní alergeny. Díky profesionálnímu snímači automaticky skenuje znečišťující látky ve vzduchu 60 000krát za minutu, rozpoznává a reaguje na jakékoliv znečištění v reálném čase.

4 barevné zobrazení

Kroužek náladového světla na vrchu produktu slouží jako dodatečný vizuální ukazatel kvality vzduchu v interiéru pomocí barev od modré (dobrá kvalita) po červenou (špatná kvalita)

Indikátor filtru

Zjistěte skutečné množství filtrovaných znečišťujících látek a vypočítejte životnost filtru. Můžete snadno zkontrolovat aktuální stav filtru na obrazovce pro snadnou údržbu.

Technologii VitaShield

Díky modernizované technologii VitaShield čistič vzduchu účinně odstraní 99,9% částic až do velikosti 0,003 mikronu (800-krát menších než PM2.5) včetně částic PM2,5, virů, bakterií, pylu, prachu a kousků prachu ze srsti zvířat. Dbejte na to, abyste dýchali zdravý vzduch, i během období s velkým znečištěním.

Aplikace Air Matters

Pomocí aplikace Air Matters můžete ovládat svou čističku vzduchu kdekoliv a kdykoliv. Sledujte kvalitu vzduchu v aplikaci, díky čemuž můžete mít úplnou jistotu, ať se již nacházíte kdekoli. Nebo si dokážete porovnat kvalitu vzduchu v interiéru a exteriéru.

Výjimečně tichý provoz

V režimu spánku se záření displeje ztlumí a čistička funguje téměř úplně nehlučně (okolo 34 dB), aby vám zajistila čistý vzduch, když spíte - certifikované společností Quietmark.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost
  Maximální hlučnost 70 db
 • Smart (ovládání mobilem)
  Smart (ovládání mobilem) Ano

Další vlastnosti

Značka: Philips
? Smart: Ano
Vzduchový výkon: 500 m3/hod.
Noční režim: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 29,28 cm
Výška: 62,72 cm
Hloubka: 29,6 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 70 db

Funkce

Časovač: Ne
Ionizátor: Ne
Funkce zvlhčování: Ne
Regulace výkonu: Ne
UV světlo: Ne

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ne

Energetické údaje

Příkon: 60 W

Další parametry

Display: LCD
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Automatický režim: Ano
Senzor kvality ovzduší: Ano
Filtr: HEPA filtr

Ostatní

Kód produktu: 883485850010

Všechny parametry

Recenze Philips AC3858/50 Séries 4000i

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips AC3858/50 Séries 4000i