Philips AC3858/50 Séries 4000i


Čistička vzduchu, Příkon: 60 W, Smart ovládání mobilem, Pro velikost místnosti: 60 m2, Maximální hlučnost: 70 dB, Filtr: HEPA filtr, Senzor kvality ovzduší, Vzduchový výkon: 500 m3/hod., Noční režim, Display: LCD. Více info


Cena 7 888 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 79 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytrá čistička vzduchu Philips AC3858 / 50 Series 4000i s připojením k aplikaci Air Matters, se dokonalé hodí do každého interiéru díky svému minimalistickému designu. Čistička nabízí 3D cirkulaci vzduchu pro rychlé a efektivní čištění. S touto čističkou vzduchu mohou alergici a citlivé osoby konečně lépe dýchat díky mimořádně vysoké filtraci bakterií, alergenů roztočů, pylu a mnoha dalších patogenů. Špičková technologie snímání AeraSense a propojená aplikace vám poskytnou informace o kvalitě vzduchu a alergenech kdykoliv a kdekoliv. Oceníte jednoduché ovládání pomocí dotykového ovládacího panelu. Kroužek náladového světla slouží jako dodatečný vizuální ukazatel kvality vzduchu v interiéru pomocí 4 barev od modré (dobrá kvalita) po červenou (špatná kvalita). Barva: šedá / bílá

Chytrá čistička vzduchu Philips AC3858/50

 • Příkon: 60W
 • Inovativní design
 • Vhodné do místnosti: 60 m3
 • 3 režimy: Auto, Turbo, Spánek
 • 3D cirkulace vzduchu pro rychlé a efektivní čištění
 • Technologie AeraSense
 • Inteligentní automatické čištění
 • Smart ovládání mobilem
 • Dotykové ovládání
 • Automatické ovládání okolního světla
 • Vzduchový výkon: 500m3 / hod.
 • Vzduchový Hepa filtr
 • Hlučnost: 70dB
 • Délka přívodního kabelu: 1,8m
 • Barva: šedá / bílá

Tichá a výkonná čistička vzduchu Philips Dual Scan AC3858/00 disponuje inteligentní snímací technologií, která kontroluje stav vzduchu 60 000krát za minutu. Díky tomu efektivně zbavuje domácnost škodlivých polétavých částic. Technologie VitaShield dokáže odstranit až 99,9 % částic o velikosti 0,003 µm včetně prachových mikročástic PM2.5, pylu, škodlivých plynů, alergenů nebo chlupů domácích mazlíčků. Může se pochlubit také přehledným displejem, barevným zobrazením kvality vzduchu v místnosti, připojením k aplikaci Clean Home+ a 3 režimy nastavení včetně tichého nočního režimu pro nerušený spánek. Je vhodná do místnosti o ploše až 60 m2. Centrum ECARF čističku certifikovalo jako vhodnou pro alergiky.

 

Vynikající výkon filtrace

Philips Series 4000i vyčistí až 500 m3 vzduchu za hodinu. Díky tomu je vzduch v místnosti čistý do 6 minut*. Vylepšená technologie VitaShield účinně odstranůje 99,9 % všech škodlivých částic ve vzduchu o velikosti pouhých 0,003 um. Poradí si i s částicemi PM2.5, pylu, prachu a chlupy domácích zvířat*. Zajistí, že budete dýchat opravdu zdravý a čistý vzduch po celý rok, dokonce i během smogové sezóny.

HEPA filtr zachytí 99,97 % částic

Kvalitní integrovaný HEPA filtr zachytí 99,97 % částic již od pouhých 3nm, tedy částice menší než smog a nejmenší známý virus. Uhlíkový filtr zbaví prostředí také škodlivých plynů a odstraní pachy v domácnosti.

Okamžité čištění vzduchu

Inovativní technologie 3D cirkulace zajistí rychlé, účinné a efektivní čištění vzduchu. Spirálovým výstupem dokáže vyčistit vzduch v místnosti velké 20 m2 za dobu kratší než 6 minut**. Čistička nabízí 3 režimy pro výkonné čištění vzduchu: běžný provoz, noční provoz pro nerušený spánek a pro intenzivní čištění režim turbo.

Technologie Dual Scan

Inteligentní snímací technologie automaticky v reálném čase odstraňuje všechny tři hlavní hrozby pro čistotu vzduchu v interiéru: částice, škodlivé plyny a alergeny. Na jakékoli znečištění vzduchu ihned reaguje a automaticky přizpůsobí výkon díky dvěma senzorům Dual Scan, které kontrolují výskyt částic PM2.5 a plynů až 1000× za sekundu. Technologie Dual Scan částice rozpozná a okamžitě zachytí. Plně automatizovaný systém vám díky tomu šetří starosti i práci.

 

Noční režim

Váš spánek bude zcela nerušený. V nočním režimu se totiž přístroj přepne na nejnižší rychlost tak, aby jeho hlučnost nepřesáhla 24 dB. Mimořádně tichý provoz v režimu spánku garantuje certifikace Quietmark.

 

Automatická kontrola světla

Čistička reaguje na světlo v místnosti a v případě potřeby své osvětlení automaticky ztlumí. Její osvětlení je tedy maximálně šetrné a nebude vás rušit.

Kvalita vzduchu zobrazovaná 4 barvami

Na přehledném displeji najdete vždy aktuální informace o kvalitě vzduchu v místnosti. Pro rychlou orientaci vám poslouží barva světelné signalizace podle kvality vzduchu. Modrá barva značí dobrou kvalitu vzduchu, červená naopak znamená silně znečištěný vzduch. Z číselných údajů na displeji získáte bližší informace o množství jednotlivých škodlivin.

 

https://cdn.nay.sk/images/library/3/1482123.jpg

Inteligentní indikátor stavu filtru

Zjistěte skutečné množství odfiltrovaných znečišťujících látek a vypočítejte životnost filtru. Můžete snadno kontrolovat aktuální stav filtru na displeji a provádět údržbu bez námahy.

Displej kvality vzduchu

Kvalitu vzduchu vám na první pohled prozradí číselná hodnota pevných částic PM 2.5, plynů a alergenů na displeji. Snadný způsob kontroly vám zajistí klid a přehled.

Sledování a ovládání pomocí aplikace

Aplikace Clean Home+ umožňuje kontrolovat kvalitu vzduchu v domácnosti kdykoliv a odkudkoliv. Ovládejte prostřednictvím aplikace rychlost ventilátoru, zkontrolujte stav filtru nebo porovnejte kvalitu vzduchu v místnosti s kvalitou venkovního ovzduší. Přes aplikaci obdržíte aktuální informace o množství zachycených škodlivin a získáte maximální přehled o kvalitě vzduchu v místnosti.

Inovativní design

Minimalistická, přívětivá a stylová čistička se dokonale hodí do jakéhokoli interiéru. Dokáže splynout i vyniknout.

* Filtr byl testován pomocí testovacího spreje NaCl podle DIN71460-1 v iUTA.
**Doporučená životnost je teoretický výpočet založený na průměrné roční regionální úrovni částic ve venkovním vzduchu, kdy čistička pracuje v automatickém režimu 16 hodin denně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 70 db
Smart (ovládání mobilem) Ano
Pro velikost místnosti 60 m2

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips AC3858/50 Séries 4000i

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi