Philips AC3854/50 series 4000i

19 999 Kč ? Ušetříte 18 % 16 499 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 164,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Chytrá čistička vzduchu Philips AC3854/50 Series 4000i se dokonalé hodí do každého interiéru díky svému minimalistickému designu. Čistička nabízí 3D cirkulaci vzduchu pro rychlé a efektivní čištění. S touto čističkou vzduchu mohou alergici a citlivé osoby konečně lépe dýchat díky mimořádně vysoké filtraci bakterií, alergenů roztočů, pylu a mnoha dalších patogenů. Špičková technologie snímání AeraSense a propojená aplikace vám poskytnou informace o kvalitě vzduchu a alergenech kdykoliv a kdekoliv. Oceníte jednoduché ovládání pomocí dotykového ovládacího panelu. Kroužek náladového světla slouží jako dodatečný vizuální ukazatel kvality vzduchu v interiéru pomocí 4 barev od modré (dobrá kvalita) po červenou (špatná kvalita). Barva: bílá. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 18 %

Další varianty produktu

Popis produktu

Chytrá čistička vzduchu Philips AC3854/50 series 4000i

 • Příkon: 60 W
 • 3 režimy: Auto, turbo, spánek
 • Vhodné do místnosti: do 60 m²
 • Odstranění ultra jemných částic: do 3 nm
 • Číselný indikátor kvality vzduchu
 • CADR (částice): 500  m³/h
 • VitaShield
 • Technologie AeraSense
 • Hlučnost: 70dB
 • Dotykový ovládací panel
 • Barva: Světlo stříbrná / bílá

Moderní design

Chytrá čistička vzduchu Philips AC3854/50 disponuje minimalistickým, stylovým a vlídným designem. Dokonale se hodí do každého interiéru. Nechte ho zapadnout a vyniknout.

Nový systém 3D cirkulace

Čistička vzduchu nabízí rychlé a efektivní čištění, které využívá nový systém 3D cirkulace vzduchu se spirálovým výstupem vzduchu, čistý vzduch v místnosti o rozloze 20 m² za méně než 6 minut.

Automatické světlo

Inteligentní automatické ovládání s náladovým světlem, automaticky upravuje světlo podle prostředí v místnosti, čímž se stará o vás a vaši rodinu tím nejšetrnějším způsobem.

Číselný indikátor kvality vzduchu

Zobrazení kvality vzduchu v reálném čase na první pohled: zobrazování číselné zpětné vazby pro částice PM2,5, úroveň plynů a alergeny na obrazovce, která vám přinese jistotu tím nejjednodušším způsobem.

Inteligentní čidlo a efektivní čištění

Technologie inteligentního snímání v reálném čase rozpoznává a automaticky odstraňuje všechny 3 hlavní hrozby pro vzduch v interiéru: částice, škodlivé plyny a vnitřní alergeny. Díky profesionálnímu snímači automaticky skenuje znečišťující látky ve vzduchu 60 000krát za minutu, rozpoznává a reaguje na jakékoliv znečištění v reálném čase.

4 barevné zobrazení

Kroužek náladového světla na vrchu produktu slouží jako dodatečný vizuální ukazatel kvality vzduchu v interiéru pomocí barev od modré (dobrá kvalita) po červenou (špatná kvalita)

Indikátor filtru

Zjistěte skutečné množství filtrovaných znečišťujících látek a vypočítejte životnost filtru. Můžete snadno zkontrolovat aktuální stav filtru na obrazovce pro snadnou údržbu.

Technologii VitaShield

Díky modernizované technologii VitaShield čistič vzduchu účinně odstraní 99,9% částic až do velikosti 0,003 mikronu (800-krát menších než PM2.5) včetně částic PM2,5, virů, bakterií, pylu, prachu a kousků prachu ze srsti zvířat. Dbejte na to, abyste dýchali zdravý vzduch, i během období s velkým znečištěním.

Aplikace Air Matters

Pomocí aplikace Air Matters můžete ovládat svou čističku vzduchu kdekoliv a kdykoliv. Sledujte kvalitu vzduchu v aplikaci, díky čemuž můžete mít úplnou jistotu, ať se již nacházíte kdekoli. Nebo si dokážete porovnat kvalitu vzduchu v interiéru a exteriéru.

Výjimečně tichý provoz

V režimu spánku se záření displeje ztlumí a čistička funguje téměř úplně nehlučně (okolo 34 dB), aby vám zajistila čistý vzduch, když spíte - certifikované společností Quietmark.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost
  Maximální hlučnost 70 db
 • Smart (ovládání mobilem)
  Smart (ovládání mobilem) Ano

Další vlastnosti

Značka: Philips
? Smart: Ano
Vzduchový výkon: 500 m3/hod.

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šírka: 29,28 cm
Výška: 62,72 cm
Hloubka: 29,6 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 70 db

Funkce

Funkce zvlhčování: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 883485450010

Všechny parametry

Recenze Philips AC3854/50 series 4000i

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips AC3854/50 series 4000i