Philips AC3259/10 Series 3000i

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Philips AC3259/10 Series 3000i 

 • Aham CADR (částice)*: 393
 • Velikost místnosti: 47 m²
 • Připojení k aplikaci
 • Režim na zachytávání alergenů
 • Délka kabelu: 2 m
 • Hmotnost produktu: 8,42 kg
 • Barva: bílá

Automatický režim AL

Speciální režim pro zachytávání alergenů je velmi účinný při odstraňování běžných alergenů nacházejících se ve vzduchu. Pokud čistička zachytí sebemenší změnu kvality vzduchu, zintenzivní svůj čisticí výkon a odstraní alergeny ve vzduchu.

Monitoruje, reaguje a čistí vzduch

Technologie AeraSense byla srovnávána s profesionálním snímačem kvality vzduchu. Velmi efektivně snímá i ty nejmenší změny podmínek ovzduší v interiéru. Neustále monitoruje vzduch a automaticky přizpůsobuje rychlost ventilátoru vždy, když zaznamená změnu v částicích.

VitaShield IPS s vysokým výkonem (CADR 393 m3 / h)

VitaShield IPS s aerodynamickým designem a extra hrubým filtrem NanoProtect zvyšuje produkci čistého vzduchu na 393 m3 / h a účinně odstraňuje částice, alergeny, bakterie a viry.

Balení obsahuje uhlíkový filtr FY3432 / 10 a NanoProtect HEPA filtr FY3433 / 10.

AeraSense snímač

AeraSense je profesionální snímač, který přesně identifikuje jemné částice menší než 2,5 mikrometru (PM2.5) včetně nejběžnějších interiérových alergenů přenášených vzduchem. Snímač zpracuje tyto informace a neustále zajišťuje, aby nastavení čističe vzduchu bylo na ideální úrovni pro aktuální vzduchové podmínky. Potom vám poskytuje zpětnou vazbu o kvalitě vzduchu v reálném čase zobrazením úrovně PM2.5.

3 automatické režimy a 5 manuálních nastavení

Čistička vzduchu Philips série 3000i má 3 automatická nastavení čištění: obecný režim, mimořádně citlivý antialergenový režim a mimořádně účinný antibakteriální a antivirový režim. Kromě 3 automatických režimů čistička nabízí i 5 manuálních režimů. Zvolte si některou z pěti různých nastavení rychlosti: od mimořádně tichého režimu na spánek až po mimořádně výkonný režim turbo rychlosti. Vyberte si režim, který je ideální pro čistotu, kterou požadujete.

Ovládání z libovolného místa

Čističku vzduchu můžete díky připojené aplikaci ovládat z libovolného místa. Pomocí aplikace Air Matters můžete čističku vzduchu zapnout, změnit rychlost jejího ventilátoru, nebo zkontrolovat životnost jejího filtru.

Produkt certifikován a testován

Produkt certifikován a testován nezávislým institutem ECARF (Evropské centrum pro výzkum alergií) a testovací společností Airmid *.

Přehled o kvalitě vzduchu

Pomocí aplikace Air Matters můžete sledovat kvalitu vzduchu v interiéru i exteriéru. Panel vám poskytuje ucelený a jednoduchý přehled o kvalitě vzduchu a koncentracích pylu v exteriéru, tak o kvalitě vzduchu v interiéru, kterou čistička neustále sleduje.

Pokyny pro kontrolu kvality vzduchu a alergenů

Na základě kvality vzduchu a koncentrace pylů v interiéru a exteriéru vám aplikace poskytuje rady, které vám pomáhají vyhnout se nadměrnému vystavení alergenů nebo znečištěnému vzduchu.

Vizualizovaná zpětná vazba o kvalitě vzduchu

AeraSense vám v reálném čase ukazuje hodnotu alergenového indexu v interiéru (Indoor Allergen Index, IAI) na numerickém displeji a na barevném kroužku řídícího panelu čističky. Numerický displej ukazuje koncentraci alergenů v interiéru. Barevný kroužek slouží jako doplňkový vizuální ukazatel a mění barvu od modré (přijatelná úroveň znečištění a alergenů) po červenou (nepřijatelná hladina znečištění a alergenů).

 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost
  Maximální hlučnost 62 db
 • Smart (ovládání mobilem)
  Smart (ovládání mobilem) Ano

Další vlastnosti

Značka: Philips
? Smart: Ano
Vzduchový výkon: 393 m3/hod.
Noční režim: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 34 cm
Výška: 79,8 cm
Hloubka: 47,4 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 62 db

Funkce

Časovač: Ano
Ionizátor: Ne
Funkce zvlhčování: Ne
Regulace výkonu: Ano
UV světlo: Ne

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ano

Energetické údaje

Příkon: 60 W

Další parametry

Display: LCD
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Automatický režim: Ano
Senzor kvality ovzduší: Ano
Filtr: HEPA filtr, Uhlíkový filtr

Ostatní

Kód produktu: 8710103839064

Všechny parametry

Recenze Philips AC3259/10 Series 3000i

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips AC3259/10 Series 3000i