Philips AC2729/50 Series 2000i

Čistička vzduchu PHILIPS AC2729 / 50 Series 2000i je zároveň i zvlhčovačem vzduchu, díky čemuž můžeme toto zařízení považovat za přístroj 2v1 (čistička a zvlhčovač vzduchu). Díky výkonu se hodí do místností s velikostí 30m². Efektivně dokáže zbavit vzduch prachu, alergenů, bakterií a virů a to i díky technologii Vitashield IPS. Pokročilá technologie Aerasense přesně počítá životnost filtru, dokonce Vám poskytne na číselném indikátoru v reálném čase hodnotu kvality vzduchu v místnosti. V tichém režimu zařízení sníží otáčky ventilátoru a úroveň hluku, abyste si mohli dopřát klidný spánek. Světla na zařízení můžete podle potřeby ztlumit nebo zcela vypnout. K dispozici jsou tři automatické režimy a čtyři nastavení úrovně vlhkosti. Navíc čističku vzduchu můžete díky připojené aplikaci ovládat z libovolného místa. Barva: bílá, barva ovládacího panelu: černá Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Čistička vzduchu PHILIPS AC2729/50 Series 2000i

 • Kombinovaná čistička a zvlhčovač vzduchu 2 v 1
 • Odstraní 99,97% částic o velikosti pouhých 0,003 mikronu
 • Hygienické zvlhčování až 500 ml / h
 • Odstraňuje bakterie a viry
 • Digitální displej zobrazuje úroveň interiérové ​​vlhkosti v reálném čase
 • Sledování, ovládání a kontrola pomocí aplikace pro smartphone
 • 3 automatické režimy: obecný, alergeny a spánek
 • 4 přednastavené úrovně vlhkosti
 • Výjimečně tichý provoz pro dobrý spánek
 • Šetří energii a náklady, spotřeba méně než 1 kWh za den
 • Dětský zámek
 • Časovač: 1 - 12 hod.
 • Délka kabelu: 1,8 m
 • Rozměry výrobku (D x Š x V): 396 mm x 230 mm x 580 mm

Dokonalé odstranění částic

Nejmodernější technologie čištění VitaShield IPS odstraňuje až 99,97% ultrajemných částic o velikosti pouhých 0,003 mikronu (800-krát menších než částice PM2,5) včetně virů, bakterií, pylů, prachu a chlupů. Poskytuje zvýšený výkon čištění vzduchu (CADR) až 250 m³ / h. V místnosti s rozlohou 30 m² dokáže vyčistit vzduch za méně než 17,3 minuty.

Hygienické zvlhčování

Technologie NanoCloud využívá přirozený a hygienický proces vypařování s výkonností až 500 ml / h. Když se voda vypaří, vodní opar je pouhým okem neviditelný a malé molekuly jsou tak malé, že nedokáží dobře šířit vzduchem bakterie. Naše laboratorní testy potvrdily, že technologie NanoCloud šíří o 99% méně bakterií než přední ultrazvukové zvlhčovače. Předchází také vzniku vlhkých míst a bílého prachu.

2 scénáře užívání

Přepínání mezi režimem 2 v 1 a režimem samostatného čištění jediným dotykem tlačítka. Když si vyberete režim 2 v 1, získáte čistší vzduch bez vysušení - vhodné pro období se sušším vzduchem. Režim samostatného čištění vypne v případě potřeby funkci zvlhčování.

Snižuje množství bakterií a virů

Optimalizovaná funkce čištění účinně vyhledává a odstraňuje bakterie a viry, díky čemuž získáte čistší vzduch a zdravější domov.

Číselné zobrazení PM2,5

Profesionální snímač s technologií AeraSense přesně identifikuje a rychle reaguje i na tu nejmenší změnu úrovně PM2,5 ve vzduchu v reálném čase.

Index kvality vzduchu v interiéru

Technologie AeraSense rozpoznává úroveň alergenů ve vzduchu v interiéru a zobrazuje potenciální úroveň rizika přítomnosti alergenů ve vzduchu v rozsahu od 1 do 12.

Vizualizace interiérové ​​vlhkosti

Digitální displej poskytuje relativní úroveň vlhkosti v místnosti v reálném čase. Jeho funkci zabezpečuje inteligentní senzor vlhkosti, který také umožňuje zařízení automaticky spravovat úroveň vlhkosti.

Propojené s aplikací Air Matters

Čističku vzduchu můžete díky připojené aplikaci ovládat z libovolného místa. Pomocí aplikace Air Matters můžete čističku vzduchu zapnout, změnit rychlost jejího ventilátoru nebo zkontrolovat životnost jejího filtru.

3 automatické režimy

Toto zařízení má 3 automatické nastavení čištění: Obecný režim, extra senzitivní režim Alergeny a režim Spánek. V režimu Spánek je osvětlení displeje ztlumené a ventilátor se přepne na nejnižší rychlost. Vyberte si preferovaný režim a přizpůsobte výkonnost podle svých potřeb.

4 nastavení rychlosti ventilátoru a nastavení vlhkosti

Zachovejte stálou úroveň vlhkosti vzduchu díky automatickému nastavení vlhkosti. Vyberte si vlhkost vzduchu mezi 40%, 50% nebo 60% a zvlhčovač se automaticky zapne nebo vypne tak, aby byla v místnosti nastavená vlhkost. Máte také na výběr z 4 nastavení rychlosti ventilátoru.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost
  Maximální hlučnost 64 db
 • Smart (ovládání mobilem)
  Smart (ovládání mobilem) Ne

Další vlastnosti

Značka: Philips
? Smart: Ne
Vzduchový výkon: 250 m3/hod.
Noční režim: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 31 cm
Výška: 69,5 cm
Hloubka: 44,6 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 64 db

Funkce

Časovač: Ano
Ionizátor: Ne
Funkce zvlhčování: Ano
Regulace výkonu: Ano
UV světlo: Ne

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ne

Energetické údaje

Příkon: 60 W

Další parametry

Display: LCD
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Automatický režim: Ano
Senzor kvality ovzduší: Ano
Filtr: HEPA filtr, Uhlíkový filtr

Ostatní

Kód produktu: 8710103882916

Všechny parametry

Recenze Philips AC2729/50 Series 2000i

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jiří, 01.3.2020

 • Spokojený

Příslušenství k Philips AC2729/50 Series 2000i