Philips AC1214/10 Series 1000i Air Purifier

Elektronická chytrá čistička vzduchu Philips AC1214/10 redukuje alergeny, plyny a zápachy a zachycuje až 99, 97 % částic. Je ideální pro malé až středně velké místnosti - dokáže vyčistit místnost o velikosti 32 m². HEPA filtr NanoProtect zachycuje 99,7 % částic včetně běžných alergenů, prachu, škodlivých částic, bakterií a některých virů. Životnost tohoto filtru je až 24 měsíců. Na kvalitu ovzduší vás upozorní barevný kroužek na ovládacím panelu. Čistička Philips AC1214/10 vyniká tichým nočním režimem, a tím je vhodná do ložnice či dětského pokoje. Vybrat si můžete 3 automatické režimy a 4 manuální nastavení rychlosti ventilátoru. Zobrazit celý popis

Vystaveno v 4 prodejnách

 • Výprodej − 30 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Philips AC1214/10 Series 1000i

 • Redukuje alergeny, plyny a zápachy
 • Zachycuje 99,97 % částic
 • Připojení k aplikaci
 • Ideální pro malé až středně velké místnosti
 • Hlučnost: 32 - 62 dB
 • Dotykový panel
 • 3 automatické režimy
 • 4 manuální nastavení rychlosti
 • Délka kabelu: 1,8 m
 • Hmotnost: 5,21 kg

Kvalitní filtrační systém

Technologie s vícestupňovým aktivním filtračním systémem zachycuje až 99,97 % částic, které procházejí filtrem až do velikosti 0,3 mikronu - velikost nejběžnějších alergenů, částic, bakterií a virů ve vzduchu.

3 automatické režimy

Čistička vzduchu Philips má 3 automatické nastavení čištění: Obecný režim, extra senzitivní režim Alergeny a Noční režim, který automaticky ztlumí osvětlení a rychlost ventilátoru, když rozpozná, že je v místnosti tma. Vyberte si preferovaný režim a přizpůsobte a optimalizujte tak čištění vzduchu.

4 manuální nastavení a turbo rychlost

Kromě 3 automatických režimů čistička nabízí i 4 manuální režimy. Zvolte si některé ze čtyř různých nastavení rychlosti: od mimořádně tichého režimu "Rychlost 1" až po mimořádně výkonný režim turbo rychlosti. Vyberte si režim, který je ideální pro čistotu, kterou požadujete.

Automaticky monitoring

Technologie AeraSense byla srovnávána s profesionálním snímačem kvality vzduchu. Velmi efektivně snímá i ty nejmenší změny podmínek ovzduší v interiéru. Neustále monitoruje vzduch a automaticky přizpůsobuje rychlost ventilátoru vždy, když zaznamená změnu v částicích.

 

Pokyny pro kontrolu alergenů

Na základě kvality vzduchu v interiéru a exteriéru vám aplikace poskytuje rady, které vám pomáhají vyhnout se nadměrnému vystavení alergenům.

Ideální pro malé až středně velké místnosti

Čistička vzduchu Philips byla navržena pro malé až středně velké místnosti, jako je například ložnice. Doporučuje se pro pokoje s velikostí do 32 m2.

Redukuje alergeny, plyny a zápachy

Nejmodernější technologie snímání a čištění, která se nachází v čističce vzduchu Philips série 1000, prokazatelně redukuje přítomnost alergenů, zápachů a organických látek (VOC). Předfiltr a filtr True HEPA odstraňují částice. Aktivní uhlíkový filtr redukuje přítomnost plynů a zápachů.

Vizualizovaná zpětná vazba o kvalitě vzduchu

AeraSense vám v reálném čase ukazuje kvalitu vzduchu na numerickém displeji a na barevném kroužku řídicího panelu čističky. Numerický displej s rozsahem 1 až 12 reprezentuje index kvality vzduchu v místnosti, kde 1 je dobrý a 12 je znečištěný vzduch. Barevný kroužek slouží jako doplňkový vizuální ukazatel a mění barvu od modré (přijatelná hladina částic a alergenů) po červenou (nepřijatelná hladina částic a alergenů).

Ovládejte čističku odkudkoliv

Čističku vzduchu můžete díky připojené aplikaci ovládat z libovolného místa. Pomocí aplikace Air Matters můžete čističku vzduchu zapnout, změnit rychlost jejího ventilátoru nebo zkontrolovat životnost jejího filtru.

Sledujte kvalitu vzduchu v interiéru i venku

Pomocí aplikace můžete sledovat kvalitu vzduchu v interiéru i exteriéru. Čistička vzduchu neustále přenáší údaje o kvalitě vzduchu v interiéru do aplikace, která je pak zkombinuje s údaji o znečištění a úrovni pylu v exteriéru a poskytne vám úplný obraz o kvalitě ovzduší.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost
  Maximální hlučnost 62 db
 • Smart (ovládání mobilem)
  Smart (ovládání mobilem) Ano

Další vlastnosti

Značka: Philips
? Smart: Ano
Noční režim: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 25,7 cm
Výška: 60,3 cm
Hloubka: 37,1 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 62 db

Funkce

Časovač: Ano
Ionizátor: Ne
Funkce zvlhčování: Ne
Regulace výkonu: Ano
UV světlo: Ne

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ano

Energetické údaje

Příkon: 60 W

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ano
Automatický režim: Ano
Senzor kvality ovzduší: Ano
Filtr: HEPA filtr, Uhlíkový filtr
Display: LCD

Ostatní

Kód produktu: 8710103841708

Všechny parametry

Recenze Philips AC1214/10 Series 1000i Air Purifier

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips AC1214/10 Series 1000i Air Purifier