Philips AC0830/10 Series 800

Zobrazit


Čistička vzduchu, Příkon: 22 W, Smart ovládání mobilem: Ne, Pro velikost místnosti: 49, Maximální hlučnost: 61 dB, Senzor kvality ovzduší: Ano, Funkce zvlhčování: Ne, Vzduchový výkon: 190 m3/hod., UV světlo: Ne, Noční režim: Ano, Regulace výkonu: Ano, Dálkové ovládání: Ne. Více info


Cena 4 950 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 50 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

60% Hodnota za peníze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Čistička vzduchu Philips AC0830/10 Series 800 je malé, ale účinné zařízení, které naplní váš domov čistým vzduchem kompaktním a jednoduchým způsobem. Je vhodná pro místnosti s rozlohou do 49 m² a na výběr nabízí 2 režimy: Automatický a Režim spánku, takže je ideální i pro použití během noci. Zachycuje 99,5 % mimořádně jemných částic už od velikosti 0,003 μm. Efektivně odstraňuje alergeny včetně pylu, prachu, prachových roztočů a chlupů. 4stupňové barevné označení kvality vzduchu v reálném čase od modré (dobrá) po červenou (špatná) vás ubezpečí o kvalitě vzduchu ve vaší domácnosti. Čistička má elegantní design a mimořádně jednoduché ovládání - jedním tlačítkem.

Philips AC0830/10 Series 800

 • Malé, ale účinné zařízení
 • Vhodná pro místnosti s rozlohou do 49 m²
 • Odstraňuje 99,5 % částic o velikosti 3 nm
 • Naplní váš domov čistým vzduchem
 • Účinné a efektivní čištění
 • Kompaktní velikost
 • Praktické ovládání jedním tlačítkem
 • 2 režimy: Automatický a Režim spánek
 • Režim inteligentního automatického čištění
 • Barevné označení kvality vzduchu v reálném čase
 • Velmi tichý provoz
 • Režim spánek - mimořádně tichý provoz s tlumeným světlem

Zdravější vzduch u vás doma

Nenechte se zmást malými rozměry a minimalistickým designem přístroje, čistička Philips Series 800 má dostatečný výkon k mimořádně účinnému čištění vzduchu v místnostech velkých až 22 m2 a vzduch vyčistí za méně než 16 minut.* Ze vzduchu odstraňuje až 99,5 % částic o velikosti 0,003 um. Je vhodná pro alergiky, poradí si totiž s nejrůznějšími druhy alergenů, jako jsou chlupy domácích mazlíčků, prach, pyly nebo roztoči. Efektivně likviduje i viry a aerosoly, které mohou obsahovat respirační viry. Přístroj má jedinečný senzor, který dokáže získat data o kvalitě vzduchu a automaticky upravit režim čištění dle aktuální potřeby. Díky jednoduchému numerickému displeji s barevnou signalizací snadno zjistíte aktuální kvalitu vzduchu v místnosti. Mimořádně tichý spánkový režim vám umožní přístroj používat i v ložnici nebo v dětském pokoji.

Odstraní až 99,9 % virů a aerosolů ze vzduchu**

Studie dokázaly, že čistička vzduchu Philips Series 800 dokáže zachytit až 99,5 % mimořádně malých částic o velikosti pouhých 0,003 um (800krát menších než PM2,5).* Efektivně odstraňuje alergeny včetně pylu, prachu, roztočů a chlupů domácích zvířat – a také viry a aerosoly, které mohou obsahovat respirační viry.*** 

Odstraňuje škodlivé plyny a nepříjemné pachy

Aktivní uhlíková vrstva umožňuje účinně absorbovat pachy a TVOC včetně benzenu, toluenu a podobně.

Režim inteligentního automatického čištění

Přístroj má zabudovaný chytrý senzor, díky kterému dokáže v reálném čase vyhodnotit změny ve vzduchu a upravit intenzitu čištění dle aktuální potřeby. Výsledkem je dokonale čistý vzduch bez alergenů.

Kompaktní velikost, skvělý výkon

Přístroj má minimalistický design a malé rozměry, vzduch čistí mimořádně efektivně. Čistička vzduchu Philips Series 800 je vhodná pro místnosti o velikosti až 22 m2.**

Tichý noční režim

V režimu spánku čistička ztlumí světla a pracuje mimořádně tiše. Přístroj je možné bez obav umístit do ložnice nebo do dětského pokoje.

* Jde o teoretický čas pro jednorázové čištění, který se vypočítá vydělením CADR 190 m3/h velikostí pokoje 48 m3 (předpokládaná velikost pokoje 20 m2 na ploše podlahy a výška pokoje je 2,4 m).

** Test míry mikrobiální redukce byl proveden společností Airmid Health group Ltd. Testování probíhalo v testovací komoře o velikosti 28,5 m3, která byla kontaminována polétavým virem chřipky A (H1N1).

*** Čistička vzduchu sama o sobě nechrání před Covid-19, ale může být součástí plánu na vaši ochranu i ochranu vaší rodiny k ventilaci a zajištění čistého vzduchu (Agentura USA pro ochranu životního prostředí).

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 61 db
Smart (ovládání mobilem) Ne

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Philips AC0830/10 Series 800

100% Kvalita
Vynikajicí

60% Hodnota za peníze
Dobrá

Lukáš

17. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Dobrá


 • Vhodná pro alergiky
 • Během pár minut čistý vzduch v domácnosti
 • Barva
 • Ovládání jedním tlačítkem
 • Zklamalo mě, že v době kdy značka Philips má rozjeté produkty PhIlips Hue a propojení Home kitu, tak existují stále produkty, které touto technologií nedisponují.
 • Cena

Účinky čističky znatelné ihned po spuštění. Nicméně se dá krapet levněji sehnat čistička stejné výkonnosti, která se dá ovládat i appkou případně hlasem přes Google asistenta nebo Alexu.