Philips 77OLED806/12

  • Doprava zdarma
  • 10 % zpět na Věrnostní kartu
  • 15% sleva s kódem

Úhlopříčka: 77 ", Typ obrazovky: OLED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV
Elektronický informační list

Úhlopříčka


Top příslušenství

Popis produktu

Smart OLED televizor Philips 77OLED806/12 nabízí vynikající kvalitu obrazu s úhlopříčkou 77“ (194 cm), rozlišení 4K Ultra HD (3840 × 2160) a výkonný operační systém Android TV 10.

Jedinečně pohlcující. Dokonale krásný.

Úžasně realistický obraz této úchvatné OLED televize v kombinaci s pohlcující 4strannou funkcí Ambilight přináší vzrušení srovnatelné s kinem. Ať sledujete nebo hrajete cokoliv, děj se přenese z obrazovky přímo do vašeho obývacího pokoje.

Ponoření do obrazu ze všech stran

Se 4strannou funkcí Ambilight od společnosti Philips procítíte každý okamžik. Inteligentní LED diody kolem okrajů televizoru reagují na akci na obrazovce a vyzařují podmanivé světlo, které vás jednoduše uchvátí. Vyzkoušejte si ji jen jednou a budete se divit, jak jste si mohli vychutnávat televizi bez ní.

Reálný obraz bez ohledu na to, co sledujete

Procesor P5 od společnosti Philips s umělou inteligencí vám zajistí tak realistický obraz, až budete mít pocit, že do něj můžete vstoupit. Algoritmus umělé inteligence s hloubkovým učením zpracovává obrazy podobně jako lidský mozek. Ať sledujete cokoli, získáte živé detaily a kontrast, bohaté barvy a plynulý pohyb.

Přirozený zážitek

S televizorem Philips OLED získáte širší pozorovací úhel a jedinečný realistický obraz. Černé odstíny jsou hlubší. Barvy jsou věrnější. Podrobnosti ve stínech a světlých odstínech jsou přesně reprodukovány. Podporovány jsou všechny hlavní formáty HDR. Pocítíte plnou sílu každé scény.

Kinematografický obraz a zvuk

Podpora pro špičkový zvuk a videoformáty Dolby znamená, že HDR obsah, který sledujete, bude vypadat a znít úžasně. Užijete si obraz, který odráží cíle režiséra a zažijete průzračný zvuk s hloubkou, který naplní místnost.

Výjimečný design

Každý centimetr tohoto televizoru vypadá a na dotek působí špičkově. Ultratenký metalický rám. Ovladač, který má zadní stranu vyloženou měkkou texturovanou kůží a podsvícená tlačítka. Nebo oboustranné dvoubarevné kovové nožičky, které můžete k televizoru připevnit v jakémkoli barevném tónu, jaký si přejete.

Jednoduše inteligentní

Díky systému Android TV od společnosti Philips se dostanete k obsahu, ke kterému chcete, kdy jen chcete. Můžete si přizpůsobit domovskou obrazovku, aby zobrazovala vaše oblíbené aplikace, a tím si usnadnit spuštění streamování filmů a seriálů, které milujete. Nebo pokračování na místě, kde jste přestali.

Skvělý na hry. Velmi nízké zpoždění pro jakoukoli konzoli

Váš televizor Philips se pyšní nejnovějším připojením HDMI 2.1 a automaticky se přepne do nastavení s velmi nízkým zpožděním, když začnete hrát hru na konzoli. Podporuje VRR a Freesync pro plynulou rychlou akční hru. Herní režim Ambilight přenáší akci přímo do obývacího pokoje.

Vícepokojové audio systémy

S funkcí DTS Play-Fi na vašem televizoru Philips se můžete připojit na kompatibilní reproduktory v kterékoli místnosti. Máte v kuchyni bezdrátové reproduktory? Poslouchejte film během přípravy občerstvení nebo si nenechejte ujít sportovní komentář, než odběhnete pro nápoje.

Hlasové ovládání. Asistent Google. Funguje s asistentem Alexa.

Stiskněte tlačítko na ovladači a komunikujte s asistentem Google. Ovládejte hlasem televizi nebo jiná domácí zařízení podporující asistenta Google. Nebo ovládejte televizi pomocí zařízení s podporou asistenta Alexy.

Zářivý HDR obraz

Televizor UHD s rozlišením 4K od společnosti Phillips je kompatibilní se všemi důležitými formáty HDR, včetně Dolby Vision. Ať už je to ve vašich oblíbených seriálech nebo nejnovějších hrách, stíny budou hlubší. Světlé povrchy zářivější. Barvy věrnější.

Sledování šetrné pro zrak

Streamujte, hrajte si, sledujte jednu část za druhou – a vyhněte se únavě očí díky televizorům Philips OLED. S redukovaným modrým světlem a obrazem bez kmitání a nepříjemného jasu překonávají mezinárodní normy organizací UL a TUV. Můžete si tak užívat více oblíbeného obsahu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 77 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips 77OLED806/12

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno