Philips 65PUS7805/12

Zobrazit


Úhlopříčka ("): 65 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: SAPHI, Elektronický informační list

Úhlopříčka (")


Cena 16 990 Kč

Sleva 23 % z původní cena: 21 990 Kč Zobraziť nápovědu

169,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Elegantní Smart LED televizor Philips 65PUS7805/12 v černém provedení s úhlopříčkou 65" (164 cm) a 4K Ultra HD rozlišením 3840 × 2160 vám nabídne vynikající kvalitu obrazu a zvuku. O fantastický obrazový zážitek plný živých barev, jasných detailních kontrastů a plynulých pohybů se postará technologie P5 Perfect Picture Engine. Televizor podporuje formát HDR10+, jakož i prvotřídní zvukové a obrazové formáty Dolby Atmos a Dolby Vision. Disponuje intuitivním systémem Saphi, který zajistí okamžitý přístup k oblíbenému obsahu. Nechybí ani ovládání hlasem Alexa. Toto zařízení se pyšní technologií zvýšení rozlišení Ultra Resolution, či funkcí Ambilight s inteligentními LED diodami po okrajích televizoru, které navodí tu správnou atmosféru v místnosti.

Dolby Vision a Dolby Atmos

Podpora špičkového zvuku a formátů videa Dolby znamená, že obsah HDR bude skvěle vypadat i znít. Ať už streamujete nejnovější část seriálu nebo sledujete obsah z disku Blu-ray, vždy si budete moci vychutnat kontrast, jas a barvy, které odrážejí režisérův původní záměr. A navíc uslyšíte jasný, detailní a hluboký prostorový zvuk.

Technologie Ambilight

Díky funkci Philips Ambilight vás filmy i hry ještě více pohltí. Hudba získá svou vlastní světelnou show a obrazovka vám bude připadat větší, než ve skutečnosti je. Inteligentní světla LED po okrajích televizoru vrhají promítané barvy na zdi místnosti v reálném čase, takže dostanete dokonale vyladěné okolní osvětlení – další důvod, proč milovat svůj televizor.

Engine Philips P5

Engine Philips P5 Perfect Picture poskytuje obraz, který je stejně dokonalý jako váš oblíbený obsah. Detaily mají zřetelně větší hloubku, barvy jsou živé, bílé tóny pleti jsou přirozenější. Kontrast je tak ostrý, že ucítíte každý detail a pohyb je tak plynulý, že nikdy neztratíte míč z očí, ať už je hra jakkoli rychlá.

Přístup k aplikacím, včetně Netflix a Prime Video jedním stiskem tlačítka

SAPHI je rychlý a intuitivní operační systém, díky kterému je televizor Philips Smart TV radost používat. Vychutnejte si skvělou kvalitu obrazu a přístup do přehledné nabídky s ikonami stisknutím jednoho tlačítka. Snadno ovládejte svůj televizor a rychle přecházejte k oblíbeným aplikacím Philips Smart TV, včetně YouTube, Netflix a Amazon Prime Video.

4K UHD LED televizor

Díky naší jedinečné technologii zvýšení rozlišení Ultra Resolution se na obrazovce televizoru rozsvítí přes 8 milionů pixelů. Tato obrazovka nabízí čtyřikrát vyšší rozlišení než běžný televizor. Vychutnejte si vylepšenou kvalitu obrazu bez ohledu na původní obsah a užívejte si ostřejší snímky s vynikající hloubkou, kontrastem, přirozeným pohybem a živými detaily.

HDR10+

U televizoru Philips HDR10+ je kvalita obrazu ještě více pohlcující a realističtější. Dynamická metadata umožňují televizoru upravovat úrovně jasu snímek za snímkem. Barvy jsou reálné – od modré oblohy až po chrámy osvětlené svíčkami. Jsou zachovány originální detaily. Kontrast je dechberoucí.

Zabudovaný virtuální asistent Alexa

Nyní můžete pomocí hlasu ovládat televizor Philips Smart TV. Můžete požádat asistenta Alexu, aby měnil kanály, přepínal na herní konzoli nebo ovládal chytrá zařízení, jako jsou světla a termostat. To vše a ještě více díky asistentovi Alexa.

Podpora Smart aplikací

  • Netflix - Tato trendová streamovací služba nabízí pestrý výběr oceňovaných TV pořadů, filmů, dokumentů či pohádek. Programy si dokonce budete moci stáhnout a sledovat na cestách bez zbytečného čerpání dat. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 65 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV SAPHI

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Philips 65PUS7805/12

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Kristýna

16. 3. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Super


Michal

4. 2. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • obraz nemá chybu a led světla co jsou vzadu tak super
  • nenašel jsem

jsem nadšený