Philips 65OLED706/12


Úhlopříčka: 65 ", Typ obrazovky: OLED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV
Elektronický informační list

Úhlopříčka


Cena 32 990 Kč

Sleva 45 % z doporučené ceny výrobcem: 59 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 329,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Tenký Smart OLED televizor Philips 65OLED706/12 s kovovým rámem a hliníkovými nožičkami nabízí vynikající kvalitu obrazu HDR s úhlopříčkou 65" (164 cm), rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a výkonným operačním systémem Android TV 10. Mezi speciální funkce patří 3stranná funkce Ambilight s chytrými LED diodami na okrajích televizoru pro vytvoření správné atmosféry v místnosti, hlasové ovládání ve spolupráci s Google Assistant, kompatibilita s Alexou a DTS Play-Fi (lze připojit ke kompatibilním reproduktorům). Vysoké rozlišení a technologie zpracování obrazu P5 Perfect Picture Engine zajišťují fantastický obraz plný živých barev, jasných detailních kontrastů a plynulých pohybů. Těšit se můžete také na podporu HDR10+, HLG, hraní her s nízkou latencí (HDMI 2.1) a prémiových formátů zvuku a videa Dolby Atmos a Dolby Vision.

Funkce Ambilight

Vnímejte každý okamžik s funkcí Ambilight. Inteligentní LED diody po okrajích televizoru reagují na dění na obrazovce a vyzařují podmanivé světlo, které vás jednoduše okouzlí. 

Technologie P5 Engine

Procesor P5 s umělou inteligencí poskytuje tak realistický obraz, že budete mít pocit, že do něj můžete vstoupit. Algoritmus AI s hlubokým učením zpracovává obrázky stejně jako lidský mozek. Ať už sledujete cokoli, získáte živé detaily a kontrast, syté barvy a plynulý pohyb.

Přirozený zážitek

S televizorem Philips OLED získáte širší pozorovací úhel a jedinečně realistický obraz. Černé stíny jsou hlubší a barvy věrnější. Detaily ve stínech a světlech jsou přesně reprodukovány. Podporovány jsou všechny hlavní formáty HDR. Vychutnejte si naplno každou scénu.

Dolby Vision a Dolby Atmos

Podpora prémiových formátů zvuku a videa Dolby znamená, že sledovaný obsah HDR bude vypadat a znít úžasně. Užijete si obraz který odráží režisérovy záměry a křišťálově čistý zvuk s hloubkou, která zaplní celou místnost.

Android TV

Díky systému Android TV se dostanete k obsahu ke kterému chcete a kdy chcete. Můžete si přizpůsobit domovskou obrazovku, aby zobrazovala vaše oblíbené aplikace, a tím si zjednodušit spuštění streamování filmů a seriálů, které milujete.

Velmi nízká latence pro jakoukoli konzoli

Televizor se pyšní připojením HDMI 2.1 a TV automaticky přepne do nastavení s rychlou odezvou, když začnete hrát hru na konzole. Podporuje VRR a Freesync pro plynulou hru rychlých akčních her. Herní režim Ambilight přenese akci přímo do vašeho obývacího pokoje.

Zvukové systémy pro více místností

Díky DTS Play-Fi se můžete připojit ke kompatibilním reproduktorům v jakékoli místnosti. Máte v kuchyni bezdrátové reproduktory? Poslouchejte film, zatímco připravujete občerstvení, nebo si nenechte ujít sportovní komentář, zatímco si odskočíte pro pití. 

Hlasové ovládání

Stiskněte tlačítko na dálkovém ovládání a začněte mluvit s Google Assistant. Hlasem ovládejte televizor nebo inteligentní domácí zařízení kompatibilní s touto službou. Televizor můžete ovládat také pomocí zařízení podporujících Alexu.

Živý obraz HDR

Televizor UHD s rozlišením 4K je kompatibilní se všemi důležitými formáty HDR včetně Dolby Vision. Stíny budou hlubší, světlé povrchy zářivější a barvy věrnější.

Výjimečný design

Každý centimetr tohoto televizoru vypadá a působí prémiově - velmi tenký kovový rám, nádherné hliníkové nožičky nebo podsvícené tlačítko Ambilight, které usnadňuje zapnutí i ve tmě.


Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 65 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips 65OLED706/12

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno