Philips 55OLED803

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

 

Ambilight - přeneste emoce mimo obrazovku.

Unikátní 3-stranná technologie Ambilight společnosti Philips rozšiřuje obrazovku televize 55OLED803, takže sledování pro Vás bude ještě intenzivnějším zážitkem díky promítání extra širokého jasu LED osvětlení ze dvou stran a vrchu obrazovky televizoru na okolní stěny. Barvy a zářivé světlo sahají až za hranice obrazovky přímo do Vašeho obývacího pokoje a přinášejí tak neobyčejný divácký zážitek.

OLED TV pro úžasný kontrast

OLED je novou generací televizních technologií. Na rozdíl od konvenčních LED TV, OLED nepotřebují podsvícení, každý pixel vytváří své světlo a barvu, takže po vypnutí jsou zcela černé. Díky tomu získáte lepší barvy a úžasný kontrast, který Vám umožní vychutnat si nejčistší a nejživější obraz, jaký kdy televizory od společnosti Philips vytvořily. Vaší obrazovce to přináší obrovskou škálu kontrastu a vdechuje stínům a barvám život způsobem, kterému se technologie televizorů LED prostě nevyrovná.

P5 Perfect Picture Engine poskytne okonalý obraz

Patentovaná technologie P5 pro zvýšení kvality obrazu od společnosti Philips digitálně optimalizuje TV signál pomocí nejmodernějšího algoritmu. Technologie P5 přináší celkové zvýšení kvality obrazu až o 50%. Můžete si tak vychutnat tu nejhlubší černou, nejzářivější bílou a nejživější barvy, jakož i přirozeně působící odstíny pokožky. Vychutnejte si také plynulý a neuvěřitelné ostrý obraz s úžasnými detaily a hloubkou.

Certifikovaný zážitek ze zábavy s rozlišením UHD

Díky certifikovanému špičkovému televizoru Philips s rozlišením Ultra HD si nyní můžete vychutnat zcela nový obsah s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) na svém televizoru a zároveň žasnout nad čistým a detailním rozlišením televizoru s vysoce kontrastním obrazem. Vysoký dynamický rozsah HDR Perfect přináší smyslový zážitek, který zachycuje původní sytost a živost obsahu. Vychutnejte si zvýšenou úroveň jasu, dokonalý kontrast a živé barvy tak, jak je zamýšlel zachytit režisér.

Rozlišení 4K Ultra HD

Televize Philips 55OLED803 Ultra HD má čtyřnásobně vyšší rozlišení, než mají běžné Full HD televizory. Vychutnejte si dokonalejší ostrost, výraznější kontrast, hladký přirozený pohyb a bezchybné detaily. Díky více než 8 milionům pixelů a jedinečné technologii zpracování signálu Ultra Resolution na zvyšování rozlišení převzorkováním si vychutnáte ten nejkvalitnější obraz. Čím vyšší je kvalita původního obsahu, tím lepší obraz získáte.

Čtyřjádrový procesor a Android

Čtyřjádrový procesor značky Philips spolu s výkonným systémem Android přináší vzrušující herní zážitek. Se systémem Android v televizoru můžete spouštět aplikace a přehrávat videa způsobem, který je velmi rychlý, intuitivní a zábavný. Díky službě Google Play si můžete na televizoru zahrát stovky her. Díky hernímu režimu Ambilight se hráčská fantazie promění v realitu. TV obsahuje průvodce automatickou aktualizací firmwaru, který je aktualizovatelný online a také pomocí USB vstupu.

Obsah TV bez limitů

Lokalita aplikací Google Play a Philips umožňuje proniknout za hranice běžného televizního vysílání a přiblížit se k ohromné ​​sbírce filmů, TV, hudby, aplikací a her. Rozšiřitelná paměť pomocí USB vstupu pro Vás znamená, že máte k dispozici dostatek prostoru k uložení všeho oblíbeného obsahu.

Vestavěný Asistent Google

Ovládejte svůj televizor Philips se systémem Android hlasem pomocí druhého dodaného dálkového ovladače. Chcete si zahrát hru, sledovat Netflix nebo hledat obsah a aplikace v obchodě Google Play? Řekněte to svému televizoru. Můžete dokonce ovládat všechny inteligentní domácí zařízení kompatibilní se službou Asistent Google, jako je ztlumení světel a nastavení teploty termostatu během filmové noci. Aniž byste museli opustit Vaše místo na gauči.

Vyhledávání textu

Vyzkoušejte nový design dálkového ovládání s oboustrannou klávesnicí. Díky elegantnímu ergonomickému tvaru a klávesami jemnými na dotek se pohodlně drží a neuvěřitelně snadno používá. Pomocí plnohodnotné klávesnice na zadní straně můžete zadat text do TV rychleji než kdykoliv předtím.

Špičkový zvuk DTS HD

Skvělé reproduktory televizoru vyžadují výkonný procesor, který dokáže zachovat čistotu původního zvukového obsahu. Špičkový zvuk DTS HD je navržen tak, aby dokázal poskytnout zážitek, který spotřebitelé očekávají od špičkového zpracování zvuku. Hluboké a bohaté basy jsou reprodukovány subwoofery. Křištálově čisté dialogy také potěší. Reproduktory disponují výstupním výkonem 50 W (RMS).

Trojitá kruhová technologie Philips

Díky vylepšené trojité kruhové technologii reproduktorů je pohyb zvuku ještě intenzivnější. Větší pohybový rozsah znamená ještě lepší zvuk, takže si můžete vychutnat výraznější zvuk i s štíhlým designem televizorů Philips.

USB vstup pro fotografie, hudbu a video

Připojte klíč USB, digitální fotoaparát nebo přehrávač MP3 ke vstupu USB na televizoru a přehrávejte fotografie, videa a hudbu pomocí jednoduchého prohlížeče obsahu přímo na obrazovce.

16 GB paměti

16 GB rozšiřitelná vnitřní pamět znamená, že máte mnoho místa pro uložení Vašeho oblíbeného obsahu a pro instalaci dalších aplikací.

Zážitek se službou Netflix

Služba Netflix mění Váš zážitek ze zábavy mimo jiné i tím, že napomáhá pokroku inovací zařízení, na kterých sledujete seriály a filmy. Když na televizi uvidíte logo "Televize doporučená pro službu Netflix", můžete si být jisti, že prošla přísným hodnotícím procesem a je zaručeno, že splňuje požadavky, na kterých uživatelům služby záleží nejvíce.

Široké možnosti připojení

Pro připojení DVD, Blu-ray přehrávače, notebooku nebo herní konzole využijete 4 HDMI vstupy. Díky digitálnímu audio výstupu můžete zapojit domácí kino nebo soundbar a vychutnat si ještě lepší prostorový zvuk.

Připojení

• Počet vstupů HDMI: 4
• Počet video vstupů YPbPr: 1
• Počet konektorů USB: 2
• Bezdrátové připojení: duální pásmo, integrovaná Wi-Fi  b/g/n/ac
• Další připojení: Common Interface Plus (CI +), digitální zvukový výstup (optický), anténa IEC75, F-konektor satelitu, Ethernet-LAN ​​RJ-45, sluchátkový výstup, 3,5 mm vstup zvuku
• Funkce HDMI: 4K, Audio Return Channel

Obsah balení: televize, stručný návod, brožurka s právními a bezpečnostními informacemi, minikonektor pro L/R, kabel pro konektor YPbPr, napájecí kabel, podstavec na stůl, 2x dálkové ovládání, 4x AAA baterie

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 55 "
  • Úhlopříčka 139 cm
  • Wi-Fi Ano
  • Počet HDMI portů 4
  • Typ obrazovky OLED
  • Rozlišení 3840x2160
  • Smart Ano
  • Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 100

Další vlastnosti

Značka: Philips
? Smart: Ano
Techn.pohyb.interpolace: Perfect Natural Motion
? Frekvence pohyb.interpolace: 4500

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 55 "
? Úhlopříčka: 139 cm
? Typ obrazovky: OLED
? Typ rozlišení: 4K Ultra HD
? Rozlišení: 3840x2160
? Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 100
Hloubka barev: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Poměr stran: 16:9

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ne
? Počet HDMI portů: 4
Kompozitní video vstup: Ne
? Miracast: Ne
? PVR: Ano
? Počet USB 2.0 portů: 1
? Počet USB 3.0 portů: 1
Počet RF vstupů: 3
? Rozhraní CI: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Podpora SCART: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 123 cm
Výška: 70,5 cm
Hloubka: 4,93 cm
Hmotnost: 20,8 Kg
Výška s podstavcem: 71,2 cm

Obsah balení

Obsah balení: 2 x diaľkové ovládanie

Funkce managementu

? Programový průvodce (EPG): Ano

Uchycení

? VESA standard: 300x300

TV tuner

? Typ signálu: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265
Duální tuner: Ano

Operační systém

OS TV: Android TV

Funkce

? 3D kompatibilita: Ne
HbbTV: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B

Další parametry

Služby Youtube Netflix HBO: Ano
Kompatibilní s hlas.asistentem: Google Assistant
Prohlížení obsahu ze smartphonu: Ano
Uživatel: Náročný
Umístění v místnosti: Střední do 30 m2

Ostatní

Kód produktu: 55OLED803/12

Všechny parametry

Recenze Philips 55OLED803

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips 55OLED803