Philips 499P9H 49"

Zakřivený monitor Philips 499P9H v černé barvě disponuje 49-palcovým VA LCD displejem s rozlišením Dual Quad HD 5120x1440 bodů při 60 Hz a poměrem stran 32:9. Vyznačuje se zakřivením 1800R, dobou odezvy 5 ms (šedá na šedou), jasem 450 cd/m² a typickým poměrem kontrastu 3000: 1. Pro připojení poslouží porty 2 × HDMI 2.0, 3 × USB 3.1, USB-C, DisplayPort a Ethernet LAN. Monitor je vybaven technologiemi DisplayHDR 400, Adaptive-Sync, technologií Bez kmitání, vysouvací FHD kamerou s mikrofonem, zabudovaným přepínačem KMV a 2 vestavěnými 5W reproduktory. Zařízení podporuje standard VESA 100x100 mm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

32: 9 Superwide - náhrada řešení s více monitory

Zakřivený monitor Philips 499P9H s úhlopříčkou 49 palců a poměrem stran 32:9 představuje ideální náhradu instalace s více obrazovkami. Monitor nabídne velikost dvou 27-palcových displejů s poměrem stran 16: 9 a rozlišením Quad HD. Tak si vychutnáte práci či zábavu bez komplikovaného nastavování.

DisplayHDR 400

Certifikace DisplayHDR 400, kterou monitor disponuje, se postará o podmanivý obraz plný sytých barev. Díky lokálnímu stmívání a výraznějším světlým oblastem na úrovni až 400 nýtů bude černá opravdu černou a bílá bílou. Tak zažijete dramaticky odlišný vizuální zážitek v porovnání s běžnými displeji SDR.

Plynulé zobrazení

Philips 499P9H vám vždy zprostředkuje plynulý herní zážitek. Díky technologii Adaptive-Sync zajistí rychlé obnovování obrazu a mimořádně krátký čas odezvy. Výsledkem je plynulé zobrazení bez sekání a zamrzání obrazu i při hraní akčních herních titulů.

USB-C dokovací stanice

Součástí zařízení je i vestavěná dokovací stanice USB typu C s možností napájení. Pomocí jediného kabelu USB-C připojíte k monitoru notebook, což vám umožní sledovat video s vysokým rozlišením či přenášet data vysokou rychlostí, přičemž můžete zároveň svůj notebook skrz port nabíjet.

Vysouvací FHD kamera

Ve výbavě monitoru se nachází také vysouvací FHD kamera s mikrofonem, která se stáhne zpět do monitoru, když se nepoužívá. Je vybavena pokročilými snímači s funkcí rozpoznávání obličejů Windows Hello. S touto technologií se jednoduše přihlásíte do vašich zařízení s operačním systémem Windows za méně než 2 sekundy.

Pohodlné sledování

Monitor je vybaven režimem LowBlue vyvinutým společností Philips, který za pomoci inovativní softwarové technologie minimalizuje škodlivé modré světlo s krátkými vlnami, a tím chrání váš zrak. Technologie Bez kmitání společnosti Philips reguluje jas a snižuje blikání, výsledkem čehož je pohodlnější sledování.

Vyšší produktivita práce

Vychutnejte si současně duální připojení a sledování. Díky technologii MultiView budete moci najednou vedle sebe pracovat s více zařízeními, jako například počítačem a notebookem, a tak provádět několik úloh současně. S integrovaným přepínačem KMV MultiClient budete moci ovládat dva samostatné počítače s jednou soupravou klávesnice a myši.

Zakřivení 1800R

Zakřivený displej monitoru vám poskytne podmanivější zážitek ze sledování. S hodnotou zakřivení 1800R bude obraz méně zkreslený a zorné pole výrazně širší pro pohodlné sledování. Kompaktní ergonomická základna s možností naklonění, otáčení a nastavení výšky navíc zajistí maximální komfort každému uživateli.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 49 "
  • Počet HDMI portů 2
  • Rozlišení displeje (px) 5120x1440
  • Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 60
  • Integrovaný TV tuner Ne
  • Zobrazovací technologie VA

Další vlastnosti

Značka: Philips
Nastavení výšky: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 49 "
? Rozlišení displeje (px): 5120x1440
? Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 60
Tvar obrazovky: zakřivená
Poměr stran: 32:9

Konektivita

? Počet HDMI portů: 2
? Počet DisplayPort výstupů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 1194 mm
Výška: 568 mm
Délka: 303 mm
Hmotnost: 15,3 Kg

Uchycení

? VESA standard: 100x100

Projektor

Počet barev: 16700000

Reproduktory

Vestavěné reproduktory: Ano

Funkce

? Integrovaný TV tuner: Ne

Energetické údaje

? Spotřeba el.energie: 43,3 W

Další parametry

Zobrazovací technologie: VA
Povrch displeje: matný
Technologie bez blikání: Ano
Natáčení: Ano
Nastavení sklonu: Ano

Ostatní

Kód produktu: 499P9H/00

Všechny parametry

Recenze Philips 499P9H 49"

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips 499P9H 49"