Philips 328E1CA černý


Úhlopříčka ("): 31.5 ", Počet HDMI portů: 2, Rozlišení displeje (px): 3840x2160, Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 60, Integrovaný TV tuner: Ne, Zobrazovací technologie: VA,


Cena 9 989 Kč

Sleva 13 % z původní cena: 11 490 Kč Zobraziť nápovědu

99,89 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

LCD monitor Philips 328E1CA je v černém provedení. Vyniká zakřiveným tvarem a velikostí 31,5''. V rozlišení 4K UHD 3840x2160px přináší pohlcující zpracování vizuálního obsahu. O jedinečné podání barevného spektra se postará technologie Ultra Wide-Color a SmartContrast. 178-stupňové pozorovací úhly nabídnou živější a reálnější zážitek ze sledování scén. Technologie Adaptive-Sync se postará o plynulé zpracování obrazu bez trhání snímků. Obnovovací frekvence je v hodnotě 60Hz a doba odezvy je 4ms. Antireflexní povrch displeje a režim LowBlue ochrání váš zrak před poškozením a únavou. V rozhraní najdete vstup/výstup pro audio, 2x HDMI 1.4, 1x DisplayPort 1.2 a VESA standard 100x100mm.

Nový design pro lepší pozorovatelské zážitky

Monitory se zakřiveným tvarem přinášejí vizuální kvalitu v nových rozměrech. Díky svému designu vás vtáhnou hlouběji do děje zobrazovaného obsahu. 31,5'' LCD monitor Philips 328E1CA v černém provedení a elegantním zakřiveném stylu se zaměřuje na to, aby každá jeho plocha nabídla důvěryhodné zpracování obrazu. Dobrou stabilitu monitoru zajistí pevná konstrukce podpory s možností nastavení sklonu. Monitor si můžete díky VESA standardu 100x100mm připevnit i na stěnu.

Vizuální obsahy v 4K kvalitě

Ať už se rozhodnete prostřednictvím monitoru Philips 328E1CA přijímat dokumentární a přírodopisné scény, filmy bohaté na vizuální efekty, nebo hry plné akce, kvalita obrazu vás maximálně potěší. Monitor disponuje kvalitou 4K v UHD rozlišení 3840x2160px. Barevné provedení vás vtáhne hlouběji do zobrazovaného obsahu. Zažijete živější a reálnější rozsah díky technologii Ultra Wide-Color a SmartContrast, které se starají o detailní a vyvážené zpracování barev na celé ploše displeje. Jas displeje je v hodnotě 250cd/m2 a kontrast je v poměru 2500:1. Monitor také vyniká dobrými 178-stupňovými pozorovacími úhly a optimalizací pixelů, díky kterým máte k dispozici lepší vizuální kvalitu z každé strany.

Plynulé a hladké zpracování

Vizuálně obsahy různého druhu si nyní vychutnáte bez zbytečného sekání a trhání obrazových snímků. Zpracování dynamických scén je zásluhou technologie Adaptive-Sync, která eliminuje zpomalení obrazu a optimalizuje ho do plynulé a stabilní kvality. K komu napomáhá obnovovací frekvence 60Hz a doba odezvy 4ms.

Vychutnejte si obraz bez rušivých faktorů

Pro náročnější uživatele je monitor také vybaven technologií Flicker-Free, která snižuje blikání a chrání váš zrak před únavou.

Prevence proti únavě a zatížení

S dlouhým sledováním zobrazovacích zařízení přichází únava organismu a zraku. Příčinou je modré záření, které je škodlivé zejména pro váš zrak. Stále více se při výrobě monitorů bere ohled i na tento důležitý faktor. Technologie LowBlue je účinnou ochranou, která eliminuje vliv modrého světla a zároveň tak chrání váš zrak před únavou.

Nabídka rozhraní

Ve výbavě najdete porty 2x HDMI 1.4 a 1x DisplayPort 1.2 pro možnost rozšířeného multimediálního připojení. Monitor tak můžete připojit k PC, DVD přehrávači, videokameře a jiným kompatibilním zařízením. Audio vstup/výstup vám poslouží k připojení zvukového zdroje. Standard VESA 100x100mm poslouží k připevnění monitoru na zeď. K lepší pracovní organizovanosti a pracovnímu prostředí přispěje zvětšený prostor na stojanu. Ten je určen k ukrytí kabelů, aby vám nezabíraly mnoho místa na stole.

Obsah balení

  • Monitor se stojanem
  • HDMI kabel
  • DisplayPort kabel
  • Audio kabel
  • Napájecí kabel
  • Uživatelská příručka

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 31.5 "
Počet HDMI portů 2
Rozlišení displeje (px) 3840x2160
Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 60
Integrovaný TV tuner Ne
Zobrazovací technologie VA

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips 328E1CA černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno