Philips 276E8VJSB černý


Monitor, rovná, 27 ", IPS, 3840x2160 px, 60 Hz, Vestavěné reproduktory, HDMI, DisplayPort. Více info


Cena 6 498 Kč

Sleva 7 % z předcházející ceny: 6 998 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 65 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Monitor Philips 276E8VJSB v černém provedení je vybaven 27palcovým IPS displejem, který zprostředkuje kvalitní obraz v rozlišení 4K. Vyznačuje se dobou odezvy 5 ms (šedá na šedou), jasem 350 cd/m², typickým kontrastním poměrem 1000 : 1 a širokými pozorovacími úhly 178°/178°. Monitor disponuje technologiemi UltraClear, MultiView (PIP / PBP), Bez kmitání a režimy LowBlue a SmartImage. Pro připojení poslouží rozhraní DisplayPort 1.2 a 2× HDMI 2.0.

4K UHD monitor

Monitor Philips 276E8VJSB se pyšní 27palcovým displejem s rozlišením 4K 3840 × 2160 bodů, které spolu s technologií UltraClear zajistí podmanivý obraz a realistickou reprodukci barevné škály. Ať už jste profesionální uživatel, který potřebuje kvalitní obraz pro řešení CAD, 3D grafik nebo herní nadšenec, monitor vám poskytne skutečně detailní zobrazení.

Věrné podání obrazu

Zařízení je vybaveno IPS panelem, který se vyznačuje věrným podáním barev a širokými pozorovacími úhly až 178° vertikálně i horizontálně, takže displej je možné sledovat z prakticky libovolného úhlu. Přináší mimořádně svěží obraz se sytými barvami, díky čemuž je ideální pro práci s médii, prohledání webu, ale i profesionální aplikace vyžadující přesnost barev a konzistentní jas.

Ultratenké rámečky

Minimalistický design monitoru je doplněn výjimečně úzkými rámečky obrazovky, který poskytne maximální pozorovací plochu a způsobí jen minimální rušení. Takové provedení je ideální na konfiguraci více monitorů vedle sebe, což vám umožní naplno si vychutnat obraz tak při hraní her i grafickém designu.

Pohodlné sledování

Monitor je vybaven režimem LowBlue vyvinutým společností Philips, který za pomoci inovativní softwarové technologie minimalizuje škodlivé modré světlo s krátkými vlnami, a tím chrání váš zrak. Technologie Bez kmitání společnosti Philips reguluje jas a snižuje blikání, výsledkem čehož je pohodlnější sledování.

Vyšší produktivita práce

Vychutnejte si současně duální připojení a sledování. Díky technologii MultiView budete moci najednou vedle sebe pracovat s více zařízeními, jako například počítačem a notebookem, a tak provádět několik úloh současně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 27 "
Rozlišení displeje (px) 3840x2160
Vestavěné reproduktory Ano
Integrovaný TV tuner Ne
Zobrazovací technologie IPS
Technologie bez blikání Ano
Filtr modrého světla Ano
USB-C Power Delivery Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips 276E8VJSB černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi