Philips 272E1CA/00 černý

Zobrazit

Úhlopříčka ("): 27 ", Počet HDMI portů: 1, Rozlišení displeje (px): 1920x1080, Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 75, Integrovaný TV tuner: Ne, Zobrazovací technologie: VA,

 • Hlídat změny
 • Do oblíbených
 • Vytisknout

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Monitor Philips 272E1CA/00 v černém provedení dodáván s elegantním stojanem podporuje standard VESA 100x100 mm. Realistické zobrazení nabídne 27-palcový VA displej se zakřivením 1500R, rozlišením 1920x1080 pixelů, kontrastním poměrem 3000:1, jasem 250 cd/m2, 75 Hz obnovovací frekvencí, 4 ms dobou odezvy a širokými pozorovacími úhly. Disponuje technologiemi AMD FreeSync, SmartContrast, FlickerFree, režimem LowBlue i herním módem SmartImage. Ve výbavě má stereo reproduktory i rozhraní HDMI, VGA a DisplayPort.

Zakřivený VA panel

Černý monitor Philips 272E1CA/00 nabídne neuvěřitelně pohlcující zážitek. O ten se postará 27-palcový VA panel se zakřivením v hodnotě 1500R a Full HD rozlišením 1920x1080 pixelů. Displej s technologií SmartContrast se rovněž vyznačuje jasem 250 cd/m2, kontrastním poměrem 3000:1 i širokými pozorovacími úhly. Plynule zobrazení zajišťuje technologie AMD FreeSync, 75 Hz obnovovací frekvence a 4 ms doba odezvy.

Herní režim SmartImage

Monitor disponuje herním režimem SmartImage, který nabízí rychlo přístupné nastavení optimalizované speciálně pro hráče. K dispozici jsou módy FPS, Závody a RTS. Režim FPS vylepšuje tmavé prostredí ve hře, díky čemuž lépe uvidíte skryté objekty ve hře. Režim závody nastaví displej na rychlejší dobu odezvy, vyšší barevnost a aktivuje další úpravy zobrazení. Režim RTS disponuje módem SmartFrame. Ten umožní zvýraznění konkrétní oblasti i úpravu velikosti a obrazu. Nechybí ani možnost vytvoření samostatných profilů pro dva hráče.

Ochrana zraku

Během práce na počítači je ochrana zraku velmi důležitá. O tu se stará technologie FlickerFree i režim LowBlue. Technologie FlickerFree se postará o snížení blikání a zprostředkuje pohodlí při sledování. Ochranu před škodlivým modrým světlem, které vyzařuje obrazovka, poskytne režim LowBlue.

Výbava a možnosti připojení

Monitor disponuje 3 W stereo reproduktory. Je dodáván se stojanem, který má elegantní čtvercový podstavec a umožňuje naklonění obrazovky dopředu a dozadu. Také podporuje standard VESA 100x100 mm. Zdroj video signálu připojíte pomocí rozhraní VGA, HDMI i přes DisplayPort.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 27 "
Počet HDMI portů 1
Rozlišení displeje (px) 1920x1080
Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 75
Integrovaný TV tuner Ne
Zobrazovací technologie VA

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Philips 272E1CA/00 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Pavel

12. 1. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Krásně prohnutý monitor se dobře sleduje, navíc je umocněn slušnou řádkou funkcí a rozlišení je super.
 • Nevím zatím o žádných.

Monitor si zaslouží hodnocení 5/5, protože je prostě perfektní. Můžete si ho nastavit dle svých potřeb a vestavěné reproduktory nemají chybu.


Renáta

20. 7. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • ++ Výborné pozorovací úhly
 • ++ dobrý zvuk
 • ++ úžasné "vpadnutí" do děje, díky prohnuté obrazovce
 • ++ velmi dobré barvy
 • ++ kompatibilní s MacBookem i domácím PC
 • ++ snížení modrého světla
 • -- zvuk je slyšet velmi dobře, když je monitor "zády" ke stěně - jinak je zvuk slyšet před monitorem špatně a za monitorem ječí

Kdybych si měla kupovat další monitor, neváhala bych a zakoupila tento. Je perfektní. Velikost 27" je dokonalá ve spojení s prohnutou obrazovkou. Film, hra či práce vás kompletně obklopí. Již žádná prokrastinace, rozptylování a nebo nutnost hledat na obrazovce kde přesně co máte. Vše se ýdá komplexní. Jsem naprosto nadšená.