Philips 241E1SC černý


Monitor, zakřivená, 23,6 ", VA, 1920x1080 px, 75 Hz, VGA, HDMI. Více info


Cena 3 689 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 37 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Monitor Philips 241E1SC v černém provedení vyniká designem se zakřiveným tvarem. Displej s velikostí 24palců (23,6) má Full HD rozlišení 1920 × 1080 px. Plynulé zpracování obrazu zajistí technologie AMD FreeSync, 75Hz obnovovací frekvence a 4ms doba odezvy. Zářivé a syté zpracování vylepší jas 250 cd/m², kontrast 3 000 : 1, barevné spektrum sRGB 103 % a NTSC 87 %. Pro hráče je monitor vybaven režimem SmartImage. O ochranu zraku se postará technologie Flicker-free a Low Blue Light. V rozhraní má porty HDMI a VGA.

Design se zakřiveným tvarem

Monitor Philips 241E1SC v černém provedení je určen pro pracovní využití, ale i občasné hraní her. Veškerý obsah zobrazí na 24palcovém displeji s VA panelem a Full HD rozlišením 1920 × 1080 pixelů. Zakřivení v hodnotě 1500R přinese příjemný pozorovatelský zážitek, který vás vtáhne hlouběji do sledovaného obsahu.

Příjemná kvalita plná detailů

Technologie SmartContrast analyzuje a optimalizuje aktuální barevné vlastnosti obrazu s ohledem na jas a kontrast. Vyznačuje se jasem 250 cd/m², kontrastním poměrem 3 000 : 1 a širokými pozorovacími úhly. Plynulé zobrazení zajišťuje technologie AMD FreeSync, 75Hz obnovovací frekvence a 4ms doba odezvy.

Režim SmartImage

Monitor disponuje herním režimem SmartImage, který nabízí rychlé a praktické nastavení pro hráče. K dispozici jsou módy FPS, Závody a RTS. Režim FPS vylepšuje tmavé prostředí ve hře, díky čemuž lépe uvidíte skryté objekty a nepřítele. Režim Závody nastaví displej na rychlejší dobu odezvy, vyšší barevnost a aktivuje další úpravy zobrazení. Režim RTS disponuje módem SmartFrame. Ten umožní zvýraznění konkrétních oblastí a úpravu obrazu. Nechybí ani možnost vytvoření samostatných profilů pro dva hráče.

Ochrana zraku

Flicker-free

Pro náročnější uživatele je monitor vybaven technologií Flicker-free, která snižuje blikání a chrání váš zrak před únavou.

Low Blue Light

S dlouhým sledováním zobrazovacích zařízení přichází únava organismu a zraku. Příčinou je modré záření, které je škodlivé zejména pro váš zrak. Stále více se při výrobě monitorů bere ohled i na tento důležitý faktor. Technologie Low Blue Light je účinnou ochranou, která eliminuje vliv modrého světla.

Výbava a připojení

Monitor je dodáván se stojanem, který má elegantní čtvercový podstavec. Podporuje také VESA standard 100 × 100 mm. Obrazové připojení umožní rozhraní VGA a HDMI.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 23.6 "
Rozlišení displeje (px) 1920x1080
Vestavěné reproduktory Ne
Integrovaný TV tuner Ne
Technologie bez blikání Ano
Filtr modrého světla Ano
USB-C Power Delivery Ne
Zobrazovací technologie VA

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips 241E1SC černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi