• Výprodej
  • Doprava zdarma

Výrobce: Philco

Philco PW 8 - poslední vystavený kus

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena v prodejně:

2 790 Kč

Rezervace je zdarma

Nelze zakoupit v e-shopu

Cena v e-shopu:

2 790 Kč

Doprava zdarma

V e-shopu vystavený kus Kdy bude produkt v prodejně?

Nákupem získáte 27,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vinotéka PHILCO PW 8 je ideálním spotřebičem pro uskladnění vašich vín v optimálních podmínkách. Její čistý objem je 25 litrů a můžete do ní uložit osm lahví s objemem 0,75 litru. Rozsah její teploty se pohybuje mezi + 8°C až + 18°C. Její interiér je příjemně osvětlován LED světlem, díky čemuž získáte lepší viditelnost. K dispozici je také LED displej, na kterém se zobrazují všechny potřebné informace. Vinotéka má velmi tichý provoz bez vibrací a její povrchové provedení je v černé barvě.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Optimální podmínky skladování vašich vín

Vinotéka PHILCO PW 8 je ideální volbou pro bezpečné uskladnění vašeho oblíbeného vína. Vhodná je pro každého milovníka dobrých vín, který chce mít svůj oblíbený nápoj uložený ve správných podmínkách. Díky jejímu elegantnímu černému provedení je i vynikajícím designovým doplňkem pro váš interiér.

Vnitřní vybavení

Vinotéka PHILCO PW 8 má dostatečně velkou kapacitu, její čistý objem je 25 litrů a do její vnitřní části můžete uskladnit osm 0,75 litrových lahví. Její interiér je tvořen třemi kovovými policemi, které umožňují přehledné a pohodlné uložení vašich vín. Vnitřní část vinotéky je příjemně osvětlována pomocí LED světel a přináší tak lepší přehled.

Displej a ovládání

Pro zobrazení všech nastavení je přizpůsoben praktický LED displej a jednoduché senzorové ovládání. Vinotéka PHILCO PW 8 je vybavena speciálním systémem pro cirkulaci vzduchu a automatickým odmrazováním. Její dvířka jsou hermeticky uzavřena a ovládací panel vinotéky je vybaven automatickým dětským zámkem.

Nastavení teploty

Systém Fuzzy Logic zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu a potřebného chlazení. Tento systém automaticky vyhodnocuje současné podmínky ve vinotéce a přizpůsobuje je vašemu aktuálnímu nastavení. Rozsah teploty, kterou lze nastavit se pohybuje v rozmezí + 8°C do + 18°C.

Vlastnosti

Provoz vinotéky je velmi tichý a bez vibrací a tak vás svým chodem nebude vůbec rušit. Kromě toho budou vaše vína uložena v bezpečí. Její hlučnost je pouze 28 dB a příkon 65 W. Denní spotřeba energie je 0,6 kWh za 24 hodin a roční spotřeba 219 kWh.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Počet polic: 4
iTřída energ.účinnosti: C
Celkový čistý objem: 25 L
Kapacita lahví: 8

Další vlastnosti

Značka: Philco
Teplotní rozsah (zóna 1): 8 - 18
Počet teplotních zón: 1
Kompresor: Ne
Tepelný rozsah: 10 - 18

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 25 cm
Výška: 45 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 9,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 26 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Vzhled

Počet polic: 4
Celkový čistý objem: 25 L
Kapacita lahví: 8
Materiál polic: pozinkované poličky

Energetické údaje

iTřída energ.účinnosti: C
Roční spotřeba energie: 219 kWh
Klimatická třída: N

Ostatní

Kód produktu: PW8

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru