Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Souhlasím

  • Doprava zdarma

Výrobce: Philco

Philco PLD14961WD

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena na prodejně:

17 989 Kč

Rezervace je zdarma

Doporučená cena výrobcem: 17 990 Kč
Měsíčně na splátky spočítat od 1798.9 Kč

Cena v e-shopu:

17 989 Kč

Doprava zdarma

Doporučená cena výrobcem: 17 990 Kč
Měsíčně na splátky spočítat od 1798.9 Kč

Vyprodáno v e-shopu

Nákupem získáte 179,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Mimořádně užitečný model pračky spojené se sušičkou PLD 14961 WD od značky PHILCO vám nabízí řadu užitečných programů, které vám pomohou v boji s odolnými skvrnami na prádle. Zvláštností tohoto špičkového přístroje je, že obsahuje 3D indikaci množství prádla, díky čemuž dokáže upravit dávkování pracího prostředku. Vynikajícím atributem, který stejně přispívá k bezchybnému a úspornému chodu pračky, je systém Active Jet, který je zodpovědný za přímé sprchování a úsporu vody.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Jedinečné spojení spotřebičů

Elegantní pračka a sušička se spojuje v jednom jediném moderním spotřebiči, který zajistí profesionální péči každému kousku vašeho prádla. Účinnost praní je popsána třídou A, takže se můžete spolehnout na bezchybnou a plynulou práci tohoto zařízení. Navíc ovládací panel na LCD displeji je v češtině, takže nastavování pračky a sušičky je maximálně jasné a srozumitelné. Vyprat můžete najednou až 9 kg věcí, sušit zase 6 kg prádla.

Myslete ekologicky

S inteligentním modelem pračky a sušičky v jednom PLD 14961 WD od značky PHILCO již více nebudete plýtvat energií a vodou. Nejen, že pomůžete životnímu prostředí, ale stejně i vaší peněžence. Šetřete pomocí programu Eco time, který dokáže přepnout spotřebič na automatické praní na "noční proud". Roční spotřeba energie je 180 kWh a celková spotřeba vody i při maximálním zatížení pračky je 48 litrů. Právě tyto výsledky přisoudili tomuto přístroji označení energetické třídy A.

Myslete ekologicky

Zajímavé funkce

Vybírané možnosti, které pomáhají efektivitě praní a sušení, si prostě zamilujete. Důkladné odstranění skvrn je zajištěno Active Jet systémem, který přímo sprchuje špinavé prádlo. Osobitým atributem je 3D indikace množství věcí uvnitř, na jejímž základě se reguluje množství pracího prášku. Vždy se použije takové množství, aby došlo k preciznímu vyčištění a zamezilo se plýtvání. Kontrola vyvážení prádla, ochrana proti přetečení nebo dětská pojistka jsou věci, které zaručeně oceníte.

Zajímavé funkce

Plný balík funkcí

Bavlnu, syntetické materiály, vlnu, jemné hedvábí, či hrubou peřinu - to vše ideálně vyčistíte pomocí vhodně zvoleného programu. Zvolte si program na vyprání špinavého oblečení po sportovních aktivitách, ruční praní při 30° nebo namáčení. Pokud spěcháte, určitě přivítáte super rychlý 12 minutový prací program. Nejen při praní si můžete vybrat přesně to, co potřebujete. 6 špičkových programů sušení, jako například intenzivní sušení nebo jemné sušení, zajistí prvotřídní vysušení prádla bez jejího poškození.

Plný balík funkcí

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Maximální otáčky při odstřeďování: 1400 ot/min
Třída energetické účinnosti: A

Kategorie

Značka: Philco

Výkon

Dětský zámek: Ano
Počet programů: 15
Třída účinnosti odstřeďování: A
Maximální otáčky při odstřeďování: 1400 ot/min
Časovač odloženého startu: Ano
Úroveň hluku (při točení): 64 dB
Hlučnost praní: 58 dB

Design

Barva: bílá
Provedení: Volně stojící
Displej: Ano

Energetické údaje

Třída energetické účinnosti: A
Roční spotřeba energie při praní: 180 kWh
Spotřeba vody při praní: 48 l

Hmotnost a rozměry

Šířka: 600 mm
Hloubka: 580 mm
Výška: 850 mm
Hmotnost: 82 g

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru

Hledat

Košík 0 ks za 0 Kč K objednávce

Nahoru