Philco PGI64C

Nerezová plynová varná deska PHILCO PGI 64 C je praktický spotřebič, který budete využívat každodenně. K dispozici má 4 varné zóny s různým výkonem. Na výběr máte: levou zadní zónu s výkonem 1750 W, pravou zadní zónu s výkonem 1750 W, levou přední zónu s výkonem 3000 W a nakonec pravou přední zónu s výkonem 1000 W. K dispozici je integrované zapalování hořáků. Ty se nacházejí ve středu v přední části spotřebiče. Plynová deska je vybavena termoelektrickou pojistkou, což zajišťuje bezpečnost při používání spotřebiče. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Popis spotřebiče

Praktická, vestavná, plynová varná deska PHILCO PGI 64 C je vyrobena z chirurgické nerezové oceli. Vyznačuje se moderním vzhledem a je vhodná do moderních jako i klasicky zařízených kuchyní. Spotřebič je určen pro každodenní používání. K dispozici jsou 4 hořáky a šikovně umístěné ovládací prvky. Díky desce budete moci vařit chutná jídla pro svou rodinu nebo přátele.

Hořáky

Plynová varná deska PHILCO PGI 64 C disponuje 4 hořáky s různým výkonem. Hořáky SABAF. Levá zadní zóna nabízí výkon 1750 W, pravá zadní zóna 1750 W, levá přední zóna 3000 W a pravá přední 1000 W. Proto si zvolíte nejvhodnější výkon pro právě připravovaný pokrm.

Ovládací knoflíky

Praktické ovládací knoflíky se nacházejí ve středu přední části varné desky a jsou snadno přístupné. Hořáky se zapalují pomocí integrovaného zapalování. Stačí jen otočit a stisknout knoflík a hořák je zapálen. Tento model je vybaven 2 pevnými litinovými podpěrami, které zajišťují stabilitu varných nádob.

Termoelektrická pojistka

Plynová deska PHILCO PGI 64 C je vybavena termoelektrickou pojistkou. V praxi to znamená, že pokud zhasne plamen, ať už proto, že pokrm přeteče nebo jej zhasne průvan, tak se automaticky přeruší přívod plynu. Z toho důvodu je provoz spotřebiče naprosto bezpečný.

Údržba

Údržba varné desky je komfortní. Čistit ji můžete klasickými čisticími prostředky určenými na nerezové povrchy. Při správné údržbě vám spotřebič poslouží dlouhý čas.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59 cm
  • Počet hořáků/varných zón 4
  • Typ horního povrchu Kov-Plyn
  • Materiál mřížek Litina
  • Elektrické zapalování Ano
  • Malý hořák (počet) 1
  • Standardní hořák (počet) 2
  • Velký hořák (počet) 1

Další vlastnosti

Značka: Philco

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 59 cm
Výška: 5,1 cm
Hloubka: 52 cm

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4
Materiál mřížek: Litina
Pojistka hořáků: Ano
Malý hořák (počet): 1
Standardní hořák (počet): 2
Velký hořák (počet): 1

Vzhled

Typ horního povrchu: Kov-Plyn

Ergonomie

Umístění ovládání: přední

Další parametry

Elektrické zapalování: Ano

Ostatní

Kód produktu: PGI64C

Všechny parametry

Recenze Philco PGI64C

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philco PGI64C